18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
idejakprzecinak 2017-05-04, 16:57 13
Właściciele BMW rodzą się debilami czy to jest umiejętność nabywana z czasem?
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-05-04, 16:57 4
Tytuł powinien brzmieć "Niszczenie BMW za pomocą stodoły".
Zgłoś
Avatar
Oponka 2017-05-04, 17:05 1
tak czytam komentarze i czytam... to rozjebał tę beemkę, czy nie? bo nie wiem, czy warto oglądać.
Zgłoś
Avatar
muniek112 2017-05-04, 17:09
BKKW napisał/a:

Tytuł powinien brzmieć "Niszczenie BMW za pomocą stodoły".


W fantastico się bawisz?
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-05-04, 17:33 1
muniek112 napisał/a:


W fantastico się bawisz?



Tak, kurwa, bo piszę jak spruty Mickiewicz...
Zgłoś
Avatar
yeahbakka 2017-05-04, 19:38 1
SN - Spišská Nová Ves
To słowackie blachy.
Niestety ten piękny kraj przegrał z cyganami ...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-05-04, 23:12 1
marian.wiertarski napisał/a:

Typek próbuje zburzyć stodołe gównem ze znaczkiem bmw



E60 z Xdrive jeszcze długo nie będzie gównem. Zapewne to 10letnie BMW jest więcej warte, niż Twoja chata i Twoje 1.5 w garażu.
Zgłoś
Avatar
Eleir 2017-05-05, 0:23
No co wy panowie. Przecież bmw to gówno. Niech pizdy dalej jeżdżą swoimi fiutami 1.2 pod maską w którym szczyt wyposażenia (o którym nawet pierdolą w telewizji na reklamach) to klimatyzacja, gdzie kurwa od 15 lat chyba żadnej beemki bez klimy nie wypuścili z fabryki... Ale co tam, nie wiedza co tracą. Ale właściciel tego auta to debil i szkoda samochodu.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-05-05, 0:46 2
Loaloa napisał/a:

Ja pierdole, BMW ale wstyd.



Widzę, że wychodzisz na ludzi... tranzystor BWM to syf
Zgłoś
Avatar
starystulejarz 2017-05-05, 1:00 2
Dlatego lepiej kupić audi quattro:)
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-05-05, 1:29 1
starystulejarz napisał/a:

Dlatego lepiej kupić audi quattro:)



Po co jeszcze gorsze auto od BWM kupować ?!
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-05-05, 1:51 4
Eleir napisał/a:

No co wy panowie. Przecież bmw to gówno. Niech pizdy dalej jeżdżą swoimi fiutami 1.2 pod maską w którym szczyt wyposażenia (o którym nawet pierdolą w telewizji na reklamach) to klimatyzacja, gdzie kurwa od 15 lat chyba żadnej beemki bez klimy nie wypuścili z fabryki... Ale co tam, nie wiedza co tracą. Ale właściciel tego auta to debil i szkoda samochodu.


A to synku, ile trzeba miec pod maska, zebys nabral szacunku...?
Tak z ciekawosci pytam....
Zgłoś
Avatar
hemar 2017-05-05, 6:41
Pan z BMW nie chodził na lekcje fizyki.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-05, 11:47 5
50m dalej stał jakiś Jelcz albo inny Star, czy Kamaz który by tę stodołę przewrócił z drugiego biegu...

BTW, czytam komentarze i mam zajebistą bekę jak ludzie potrafią się pienić o to, że ktoś nazwał BMW gównianym samochodem

To jest mniej więcej taka analogia jakby ktoś powiedział, że dżem malinowy jest chujowy, a drugi wygarnął że pewnie go nie stać i wpierdala najtańszy truskawkowy! Społeczeństwo to już serio jest pojebane.
Zgłoś
Avatar
nujorker 2017-05-05, 12:13 5
E61 - najbardziej gówniane z gówienek ze śmigiełkiem na masce, pewnie dlatego tak popularne u nas jak passat tedei. Liczyłem, że szopa wygra ponieważ konstrukcyjnie jest mocniejsza jak to kombi. Dziękuję za utwierdzenie mnie w przekonaniu o słuszności moich ocen kierowców pojazdów ze znaczkiem "Bóg Mnie Wybrał"..
I wcale nie uważam, że bmw kupują sami debile. Jest natomiast coś dla mnie niezrozumiałego w tej marce, że jeśli ktoś się wykazuje skrajnym kretynizmem i umysłową mielizną na poziomie ameby to wybiera właśnie bmw..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie