18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Niszczycielska moc
Lam3rZ • 2012-04-08, 17:23
Poznajcie niszczycielska moc naszej matki natury



Utwor do filmiku to naturalnie "Requiem for a dream"
Wiec jezeli nie podoba ci sie ten kawalek (a raczej sie podoba, tylko hejtowanie go jest bardzo popularne), to go sobie wycisz i wlacz jakas swoja muze.
Zgłoś
Avatar
m................r 2012-04-09, 19:34
Puściłem se Benny Hilla
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-04-09, 20:36
Lam3rZ napisał/a:

Utwor do filmiku to naturalnie "Requiem for a dream"
Wiec jezeli nie podoba ci sie ten kawalek (a raczej sie podoba, tylko hejtowanie go jest bardzo popularne), to go sobie wycisz i wlacz jakas swoja muze.



skoro wiesz jaka jest reakcja wiekszosci osob to moglbys zachowac minimum tworczosci i go zmienic. Tu juz nawet nie chodzi o hejtowanie tylko raczej o to ze kiedys na yt byl w co drugim filmiku i tak do porzygu. Tak wiec rzygam oficjalnie na soundtracka a filmik wporzo.
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2012-04-09, 21:14
Eeee tam nie hejtujcie nuty bo wam sie nie podoba. Chyba każdy może mieć swoje gusta.
Zgłoś
Avatar
Cutnick18 2012-04-09, 21:38 1
Już lepiej "Requiem for a dream" niż jakiś dubstep.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-04-09, 22:09
kokofon, gratuluje zdobycia 7 ostrzezen. masz jeszcze internet?
Zgłoś
Avatar
wiktormuzyk 2012-04-10, 0:04
Zesrałbym się a nie nagrywał filmik jak leci na mnie tornado. Piwo. A "Requiem dla snu" to zajebisty film, oglądał ktoś?
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-04-10, 0:16
Lam3rZ napisał/a:



Utwor do filmiku to naturalnie "Requiem for a dream"
.



naturalnie jesteś w błędzie .... Requiem for a dream to tytuł filmu nie utworu....

poprawny tytuł to Lux Aeterna - Clint Mansell w wersji oryginalnej był to Mozart ale w trakcie pisania mu się zmarło więc nie dokończył utworu...

wkurwia mnie wasza ignorancja i niewiedza... juz tyle razy co was poprawiałem i nic, zero rezultatu, jakbym mówił do penera.
Zgłoś
Avatar
Francysl 2012-04-10, 2:46 1
wexors napisał/a:



naturalnie jesteś w błędzie .... Requiem for a dream to tytuł filmu nie utworu....

poprawny tytuł to Lux Aeterna - Clint Mansell w wersji oryginalnej był to Mozart ale w trakcie pisania mu się zmarło więc nie dokończył utworu...

wkurwia mnie wasza ignorancja i niewiedza... juz tyle razy co was poprawiałem i nic, zero rezultatu, jakbym mówił do penera.



serio?
Zgłoś