18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
No dalej, kochanie, zrób to
Flodzia • 2023-11-06, 8:31


W sobotę 4.11 w nocy w Jataí w Goiás 27-letni Diego Fonseca Borges zastrzelił swoją dziewczynę, 23-letnią Ielly Gabriele Alves, strzałem w klatkę piersiową. W szpitalu Diego twierdził, że jechali VW Golfem, kiedy podjechał do nich motocykl na Avenida Tancredo Neves i pasażer motocykla wyciągnął broń palną i dwukrotnie strzelił, trafiając Lelly.

Jednak jego wersja została szybko obalona. Policja zauważyła sprzeczności w jego zeznaniach i zabrała go na przesłuchanie do Komisariatu Policji Cywilnej.
Obok samochodu Diego, zaparkowanego przed szpitalem, policja znalazła magazynek do pistoletu kalibru .380.

Broni użytej w zbrodni nie odnaleziono. Podczas śledztwa w telefonie komórkowym Ielly Gabriele odkryto nagranie wideo, na którym sfilmowała ona swojego chłopaka pozującego z pistoletem i oddającego strzał. Zażartowała i poprosiła go, aby pozował z bronią, mówiąc: „No dalej, kochanie, zrób to”.

Dochodzenie trwa, a Diego Fonseca Borges usłyszał zarzuty w związku ze śmiercią swojej dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-11-06, 14:54 3
Pewnie z drugiej strony kamery wygladało to tak

Zgłoś
Avatar
Hollo 2023-11-06, 16:17 1
Zastrzelil ja bo sobie takie zjebane brwi zrobila.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-11-06, 16:20 1
MarekJarek1 napisał/a:

Jak to jest, że sporo kobiet bierze sobie takie spierdoliny umysłowe?



Tok rozumowania szlaufa: "Ale jak to "spierdoliny"? Badboy to idealny facet: twardziel, nie da sobie pluć w twarz, zaradny, ostatecznie ukradnie albo zabije, w imię wyimaginowanego honoru. A do tego łobuz kocha najbardziej...".
Zgłoś
Avatar
Jazzy44 2023-11-07, 7:29 1
Pitupitu napisał/a:

Takie ruchadelko odstrzelil debil.
Mogła jeszcze się komuś przydac


Jak się pośpieszy to jeszcze zarucha
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-11-07, 12:04 1
Pitupitu napisał/a:

Takie ruchadelko odstrzelil debil.
Mogła jeszcze się komuś przydac



Bez kitu, dziewczyny to mają pusto we łbie. Ładna mogła mieć każdego, a poszła za gangusem......
Zgłoś
Avatar
med1c 2023-11-07, 22:46
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Kiedyś kolega opowiadał, jak jego kolega ruchał najebany dziewczyne, a ta w ekstazie wyjęczała wypełnij mnie. Ten poszedł po piankę montażową i sprawa skończyła się w prokuraturze.



Kilka lat temu rzeczywiście był taki przypadek, nawet opisany w publikacji medycznej
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2023-11-14, 0:21 1
Pitupitu napisał/a:

Takie ruchadelko odstrzelil debil.
Mogła jeszcze się komuś przydac



I na pewno się przydała.
Zgłoś