18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
No Fap November 3
Eire • 2012-10-15, 23:17
Witajcie Sadyści i Sadystki, z opóźnieniem, ale jednak nadszedł czas rozpocząć zapisy do No Fap November 3.

Zasady pozostają niezmienne:
1. Nie masturbujesz się przez cały listopad
2. Nie oszukuj, powiedz jeśli polegniesz
3. Seks jest dozwolony, wyjątkiem są:
- handjob
- palcówka

4. Wszelkie formy samogwałtu są zabronione, w tym również :
- "dowalanie" celem skończenia na cyckach/plecach itp.
- masturbacja bez "dojścia"
- masturbowanie się zabawkami erotycznymi takimi jak lalki, wibratory, dilda itp.
- masturbacja różnymi rzeczami codziennego użytku (strumień wody, krasnale sąsiadów, odkurzacz itp.)
- "Strzepuj dwa razy, trzy to już masturbacja"


Chętni do wzięcia udziału proszeni są o dopisywanie się do listy w komentarzach.
(do 31 października)

Podpis uczestników:



Linki do poprzednich edycji:
NFN 1
NFN 2

Jeśli macie jakieś propozycje, piszcie.

Lista:
1. Eire
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-11-01, 14:40 2
Abstynent napisał/a:

Nie każdy zapierdala na cmentarz jak ty z mamusią



a to wstyd?
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-01, 17:00
Nap Limak napisał/a:

żałosny cygan ze swoimi żałosnymi śpiewkami w stylu rozwydrzonego gimnazjalisty-nieroba. smutny jest fakt, że piszesz tylko, by zdobyć poklask podobnych sobie.
spłyń.


Heh, nie waliłeś 8 minut i już jaki agresywny
Trochę zwaliłem sprawę bo nie ciosam pala już od 3 dni, mogłem się lepiej przygotować przed rozpoczęciem nfn jak reszta
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2012-11-01, 17:25 1
Odpadłam.

Trudno W przyszłym roku spojrzę w kalendarz ^^
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-11-01, 18:34
szajze, chciałbym się jeszcze dopisać. dopiero ogarnąłem że to już listopad ;d
81. dymion
Zgłoś
Avatar
xMrTEDx 2012-11-01, 19:39
79. Luki1302
80. SundayGirl
81. dymion
82. xMrTEDx

Przepraszam że tak późno, ale jeśli to nie problem to też chciałem się dopisać do listy

Zgłoś
Avatar
kris3001 2012-11-01, 19:54
Łuhuhuhu, trzymam się dzielnie już niemal 20 godzin!
A tak serio to piszę, bo nurtuje mnie jedna rzecz nieujęta jasno w regulaminie. Pisałem w tej sprawie do Eire, ale na razie nie odpisała, a już jutro widzę się z moją kobitą, więc potrzebuję szybkiej odpowiedzi organizatorów. Mianowicie - moja dziewczyna lubi (no dobra, nie lubi, ale moja przynajmniej udaje, że lubi) robić mi lodzika z ręcznym wspomaganiem. Czy takie połączenie jest dozwolone?
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-01, 20:13 2
Ęmi napisał/a:

Odpadłam.

Trudno W przyszłym roku spojrzę w kalendarz ^^



Mnie też czasem groby podniecają, nie przejmuj się
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-01, 20:26
@kris3001 Ja rok temu odpadłem przez coś w ten deseń w myśl zasady, że więcej niż 2 razy to już zabawa.
W sumie nie dość, że możesz poruchać to jeszcze chcesz odstępstw od zasad dla swojego przypadku by mieć jeszcze łatwiej.
Zgłoś
Avatar
H................4 2012-11-01, 20:44 2
Jako ciekawostkę napiszę, że Badania ujawniają że wstrzymanie się mężczyzny od masturbacji przez tydzień prowadzi do podniesienia się poziomu testosteronu o 45,7%.
żródło : ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12659241?dopt=Abstract

Cytat:

W czasie wytrysku dochodzi do wyrzutu prolaktyny w mózgu, która działa konkurencyjnie z dopaminą tzn. jedno zmniejsza aktywność drugiego (dlatego też efektem ubocznym leków przeciwpsychotycznych jest hiperprolaktynemia, nadmiar prolaktyny), prolaktyna ma właśnie nas hamować po zaspokojeniu.
A dopamina to neuroprzekaźnik odpowiadający m.in. za motywację czy przyjemność, nagradzające działanie narkotyków takich jak kokaina, amfetamina, alkohol czy marihuana opiera się właśnie na wyrzucie dopaminy, bądź też bezpośrednim pobudzaniu jej receptorów.
Prolaktyna jest aktywna do 2 tygodni po orgazmie, więc w tym czasie wzrastają poziomy dopaminy, stąd też większe zapotrzebowanie seksualne.
Druga sprawa, niezwiązana z prolaktyną, to to że w czasie stymulacji seksualnej następuje wyrzut dopaminy w mózgu co zmniejsza na jakiś czas czułość tych receptorów (tolerancja), stąd też jak zaprzestaniemy takich działań to będziemy bardziej zmotywowani w trakcie dnia.

Zgłoś
Avatar
kris3001 2012-11-01, 20:54
Nie jest to gra o złote kalesony, w sumie nawet nie ma możliwości sprawdzenia czy ktoś nie oszukuje, ale z ciekawości chciałem się sprawdzić czy wytrzymam cały miesiąc, więc chcę grać fair (chociaż zasada mówiąca o strzepywaniu jest dla mnie absurdalna).
Zgłoś
Avatar
Riachowskij 2012-11-01, 20:59
81. dymion
82. xMrTEDx

Wypierdalać! Czasu było wystarczająco dużo, by się zapisać
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-11-01, 21:35 1
CM Punk napisał/a:

81. dymion
82. xMrTEDx

Wypierdalać! Czasu było wystarczająco dużo, by się zapisać



chuj mnie to obchodzi.
nie miałem ostatnio czasu na ogarnianie sadola i specjalnie się dziś zalogowałem, żeby się zapisać. jako laureat ubiegłorocznej edycji powinienem dostać taki przywilej.
Zgłoś
Avatar
Abstynent 2012-11-01, 21:38
Pierdole takie zabawy, odpadam.
Zgłoś
Avatar
Riachowskij 2012-11-01, 22:39
Powoli dobiega końca pierwszy dzień seksualnej abstynencji Czas na króciutkie podsumowanie:

Otóż, póki co trzymam się świetnie, nawet mnie nie drażni skurwiel Oznacza to, że przebyłem 3.33% drogi bez żadnych problemów. Zostało mi jeszcze 96.67% drogi i zobaczymy, jak dalej będę znosił miesięczną rozłąkę z stronami "xxx"
Zgłoś
Avatar
H................4 2012-11-02, 0:20
@Up właśnie jakaś użytkowniczka wrzuciła zdjecia swoich cycków do działu Hard na Halloween. Dobrze, że mnie nie cieszą duże, zniekształcone cycki, tylko wolę takie które się mieszczą w jednej dłoni. Bo pewnie juz bym poległ. 1 doba zaliczona.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie