18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
KrisCFC 2016-12-01, 20:32
Byk podnosi głową samochód, kurwa, nawet Pudzian tak nie zrobi...
Zgłoś
Avatar
loki3339 2016-12-01, 21:32
KrisCFC napisał/a:

Byk podnosi głową samochód, kurwa, nawet Pudzian tak nie zrobi...



Byk waży 500 kg, Pudzian ~130. Myślę, że gdyby waga była wyrównana Pudzian byłby górą
Zgłoś
Avatar
realign 2016-12-01, 22:21 1
Abraxus napisał/a:

Byk biega jak kibic legii po grochowie w sobotę nocą po ciężkiej imprezie nafukany mefedronem, vistrolem i tanią wódką z biedry. Szuka tylko gdzie komuś jebnąć i nakręcić dym. Nie ma chętnych to auta rozpierdala:)



Czyli typowy osiedlowy poszukiwacz chuja do dupy o wadze ultra piórkowej.
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2016-12-01, 23:32
Jak patrze z jaką łatwością rogi byczka przebijają się przez oponę, nadkole i plastiki to nie mogę sobie wyobrazić jakim idiotą trzeba być żeby dobrowolnie brać udział w gonitwie.
Zgłoś
Avatar
SanicHegehog 2016-12-02, 0:39 1
eaz napisał/a:

Chodź sram na piłkę kopaną, to znam takich kiboli, i nie są oni jacyś naprawdę wyjątkowi, że przy nich to byś się pedale nawet wysłowić nie umiał.


Zarzuca innym, że nie umieliby się wysłowić, a sam kurwa pisze "choć" przez "dź". Chyba nie mogłeś się chłopcze lepiej sam zaorać.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-12-02, 8:06 1
eaz napisał/a:

SanicHegehog Chodź sram na piłkę kopaną, to znam takich kiboli, i nie są oni jacyś naprawdę wyjątkowi, że przy nich to byś się pedale nawet wysłowić nie umiał.



Pewnie, że by się nie potrafił wysłowić jakby mu wyjebali kastetem wszystkie zęby.

"chodź". To jest właśnie poziom intelektualny polskie kibica. Idź się powieś.
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-12-02, 18:23
@Abraxus vistrol? Co to kurwa jest? Chodziło Ci o vinstrol - taki steryd, tak?
Zgłoś
Avatar
eaz 2016-12-05, 23:47
Abraxus napisał/a:



Pewnie, że by się nie potrafił wysłowić jakby mu wyjebali kastetem wszystkie zęby.

"chodź". To jest właśnie poziom intelektualny polskie kibica. Idź się powieś.



Przepraszam cię abcośtamie za ten niewybaczalny błąd.
PS Sam wpierdalasz literki więc zluzuj portki. I następnym razem czytaj ze zrozumieniem. Napisałem "Sram na piłkę kopaną" co wyklucza mnie to z grona kiboli.
Zgłoś