18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
No to udowodnili
Xayrax • 2018-08-16, 15:40
"Jay Austin i Lauren Geoghegan z USA porzucili pracę by odbyć wycieczkę rowerową dookoła świata. Chcieli udowodnić sobie i światu, że tereny kontrolowane przez tzw. Państwo Islamskie w rzeczywistości są „pełne dobroci i pokoju”. „Zło jest koncepcją, którą wymyśliliśmy, by poradzić sobie ze złożonością innych ludzi”– pisał na swoim blogu Austin, gdy postanowił wraz ze swoją dziewczyną przemierzyć na rowerze tereny kontrolowane przez terrorystów. Chcieli udowodnić, że to, co mówi się na świecie o tzw. Państwie Islamskim, jest kłamstwem. Udowodnili jednak coś zupełnie innego.

W 2017 r. porzucili pracę w korporacji. „Zmęczyło mnie spędzanie najlepszych godzin mojego dnia przed rozświetlonym prostokątem” – pisał Austin. Niedługo później para wyruszyła w podróż po krajach Bliskiego Wschodu, dokumentując całą wyprawę w mediach społecznościowych.
29 lipca, gdy wraz z dwoma innymi cyklistami – Szwacjarem i Holendrem – podróżowali po terenach Tadżykistanu, kontrolowanych przez terrorystów, zostali staranowani przez samochód. Z auta wysiadło pięciu mężczyzn, którzy, jak się później okazało, byli bojownikami walczącymi w szeregach ISIS. Wyjęli noże i bestialsko zadźgali całą czwórkę, która leżała poturbowana na drodze.

Strona, na której relacjonowali swoją wyprawę, nie została usunięta. Ostatnie zdjęcia, jakie na nią wrzucili, pochodzą z Tadżykistanu. Nie opatrzono ich żadnym podpisem."
Tutaj zdjęcie naszych wojowników pokoju.

Ciekawe co działo się w ich głowie gdy tak pewni tej dobroci, leżeli połamani przez samochód i widzieli jak po kolei podrzynają im gardła. Jak znajdziecie jakiś materiał na harda związany z tym wydarzeniem to dajcie znać.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-08-16, 19:07
Chędoga dykteryjka, jestem kontent że wrzuciłeś.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-08-16, 19:12
Jak kto głupi to nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-08-16, 19:25 4
Nie, żebym komuś groziła, ale tak bywa jak się jedzie drogą i wkurwia kierowców zamiast trzymać się ścieżki rowerowej...
Zgłoś
Avatar
burex666 2018-08-16, 21:22 1
Jedyny słuszny argument w dyskusji z tą spierdoliną umysłową naszych czasów,to właśnie poddać ich zbawiennemu działaniu grup,których bronią i w których dobro tak głęboko wierzą.Każda tego typu informacja wywołuje ogromną radość w moim braku serca.
Zgłoś
Avatar
Roballus 2018-08-16, 22:38 3
Wyglądają na szczęśliwych idiotów.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2018-08-16, 23:32 4
Lewackie gówna, już z mordy widać, że nie zasługiwali żyć bo przyczyniali się do destrukcji europy popierdając lewacką propagandę imigracyjną. Jako, że zdechli na terenie muzułmańskim to zamiast wiecznego odpoczynku mam nadzieje, że ich dusze będą wiecznie gwałcone przez śniadych.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2018-08-17, 1:54 3
Jaka agresja w komentarzach... to trochę jednak smutne. To dobrzy ludzie byli, tylko głupi. Naiwni i głupi. To nie takie debile jak Ci, którzy na siłę chcą wpajać innym swoje ideały ciągnąc ich za rękę, lub ci co wpierdalają się na czerwonym i kończą wbici w inny samochód zabijając przy tym niewinnych. Szkoda dla społeczeństwa zerowa. Stali się natomiast (o ironio!) żywym przykładem. Może innym, gorszym lewakom otworzy to oczy.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2018-08-17, 4:05 1
Daje mega PIWO za każdego zajebanego obrońcę tych kozojebców których Sobieski 3 powinien rozpierdolić w drobny pył.

nic mnie bardziej nie wkurwia jak te arabusy
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-08-17, 8:23 1
URAGE napisał/a:

Jaka agresja w komentarzach... to trochę jednak smutne. To dobrzy ludzie byli, tylko głupi. Naiwni i głupi. To nie takie debile jak Ci, którzy na siłę chcą wpajać innym swoje ideały ciągnąc ich za rękę, lub ci co wpierdalają się na czerwonym i kończą wbici w inny samochód zabijając przy tym niewinnych. Szkoda dla społeczeństwa zerowa. Stali się natomiast (o ironio!) żywym przykładem. Może innym, gorszym lewakom otworzy to oczy.



Co jest smutne? Stali się przykładem i bardzo dobrze. Zwłaszcza kiedy dochodzi do tego ironia. Przykłady są potrzebne, żeby nie zapominać jakie różnice są między naszymi gatunkami.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2018-08-17, 9:59 1
URAGE napisał/a:

Jaka agresja w komentarzach... to trochę jednak smutne. To dobrzy ludzie byli, tylko głupi. Naiwni i głupi. To nie takie debile jak Ci, którzy na siłę chcą wpajać innym swoje ideały ciągnąc ich za rękę, lub ci co wpierdalają się na czerwonym i kończą wbici w inny samochód zabijając przy tym niewinnych. Szkoda dla społeczeństwa zerowa. Stali się natomiast (o ironio!) żywym przykładem. Może innym, gorszym lewakom otworzy to oczy.



Jeśli szukasz forum przepełnionego miłości i dobroci...no to niestety źle trafiłeś. I moim zdaniem bardzo dobrze się dzieje, że tacy naiwni debile jak Ci turyści giną z rąk tych, których tak bardzo bronili. Może po którymś razie otworzą się oczy reszcie lewaków.
Zgłoś
Avatar
Ważne 2018-08-17, 9:59
Przykro mi, ale kwestia ich motywacji wygląda na fejk: snopes.com/fact-check/millenial-couple-isis-tajikistan/
Zgłoś
Avatar
Kat-men-Du 2018-08-17, 10:31
Po ryjach widac ze hamerykanskie matoly.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-08-17, 10:59
Również lewaki:
"To był przypadkowy wypadek, nie ma to powiązania z islamem. To telewizja propaguje wizerunek islamisty - terrorysty, aby ameryka miała z kim walczyć"
Zgłoś
Avatar
URAGE 2018-08-17, 15:12
nano50 napisał/a:



Co jest smutne? Stali się przykładem i bardzo dobrze. Zwłaszcza kiedy dochodzi do tego ironia. Przykłady są potrzebne, żeby nie zapominać jakie różnice są między naszymi gatunkami.



fantomasik napisał/a:



Jeśli szukasz forum przepełnionego miłości i dobroci...no to niestety źle trafiłeś. I moim zdaniem bardzo dobrze się dzieje, że tacy naiwni debile jak Ci turyści giną z rąk tych, których tak bardzo bronili. Może po którymś razie otworzą się oczy reszcie lewaków.



Dokładnie wiem gdzie trafiłem i nie szukam miłości, ani dobroci, chyba że mowa o kompilacjach z eFuckt'a Smutne natomiast jest to bardzo, że tak na oko połowa sadoli pod każdym, nawet najgłupszym filmikiem z jakiejś pijackiej imprezy życzy śmierci debilom w niej uczestniczącym o ile tylko zrobią sobie kuku. No bo taki debil to na życie nie zasługuje. Smutne właśnie jest to, że jest to czysta hipokryzja, w momencie kiedy wkurwiamy się na muslimów mordujących jak popadnie w imię swoich pokurwionych ideologii. Także wkurwia mnie i jednocześnie smuci takie zachowanie, zwłąszcza wśród ludzi tutaj, którzy nie potrafią nawet chwilę się zastanowić nad opisaną sytuacją, jakimś wydarzeniem, filmem. Najebany koleś skacze z dachu do basenu na imprezie? No super, złąmał noge i to on cierpi za głupotę. No, ale najlepiej jakby taki wziął się zajebał, przecież jest amebą.
A tych dwoje tutaj nikomu krzywdy nie zrobili, byli jedynie dwójką naiwnych głupców, którzy jednak chcieli wierzyć w dobro tego świata i zginęli próbując to pokazać. Nie pykło, bo jak widać na sadolu świat jest pełen pokurwieńców i debili, których należałoby odstrzelić czym prędzej, ado których tej dwójki nie zaliczam. Jak już napisałem - są teraz żywym przykładem dla reszty i dobrze. Tylko czemu do chuja hejt leci na nich, dwójkę spokojnych ludzi, a nie na tych pierdolonych morderców?
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-08-17, 16:33
mam nadzieje ze ja zruchali we wszystkie otwory, cała wioska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie