18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
domage 2010-05-07, 21:19 1
haha a zobaczcie jak pod koniec filmu kamera sie odwraca w drugą stronę jak gliniarz dopada gówniarza. Pewnie oberwało mu się kilka razy pałą
Zgłoś
Avatar
Lares86 2010-05-07, 21:26 4
Pierwszy raz widze komenty pod filmikiem z udziałem policji zgodę komętujących, i nie najeżdżanie na policje...looll bedą z was ludzie, w końcu zrozumieliście ze policja musi być. Acha sorki za błedy ortograficzne ale pije se jusz 5-te piwo i nastrajam sie na walke pudziana, bo w trakcie walki moze nie byc czasu na picie:D
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2010-05-07, 21:40 3
nawet jak tamten uciekł to i tak go koledzy wystrzelają
Zgłoś
Avatar
zeta 2010-05-07, 21:41 1
Heh to już któryś z kolei film przedstawiający udaną interwencję policji w walce z huliganami/bandziorami Nie ma to jak dobra propaganda.

@up jeszcze 2 i będziesz oglądał oglądał pudziana jutro, na powtórce
Zgłoś
Avatar
Wozzie 2010-05-07, 21:45 3
łee, myślałem ze znowu kozaczki się sparzą i dostaną po mordzie od swojej "ofiary " ^^
Ale to też pocieszne
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2010-05-07, 22:26 1
Jebane cwaniaki w kupie... ale tego co wyjebał 1 strzał...aż szkoda bić bo same powietrze w nim...
Zgłoś
Avatar
donEligio's 2010-05-07, 23:03 1
H.W.D.P.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-05-07, 23:26 8
Lares86 napisał/a:

Pierwszy raz widze komenty pod filmikiem z udziałem policji zgodę komętujących, i nie najeżdżanie na policje...looll bedą z was ludzie, w końcu zrozumieliście ze policja musi być. Acha sorki za błedy ortograficzne ale pije se jusz 5-te piwo i nastrajam sie na walke pudziana, bo w trakcie walki moze nie byc czasu na picie:D



Bo to jest tak że gównażeria i pokolenie JP które znajduje się na Sadolu najeżdża na Policję. Nasłuchali się Tedeków, Firm czy innych kurestw to teraz udają jakie to nie cwaniaki.

Natomiast ci normalni sadyści śmieją się dowcipnie z władzy bo można, nikt tego nei zabroni, nie wyskakują od razu do niej z nożami.

Do świadomości konieczności istnienia Policji w państwie się dorasta. Jestem pewien że wielu kozaków krzyczących hasła anty-Policyjne za -X lat spoważnieją gdy dojdzie do zakładania rodziny. Gdyż będą osrani na samą myśl czy zaraz nie wyskoczy jakiś kretyn z nożem który zadźga jego rodzinę. Albo czy stojąc z dziewczyną na przystanku, samemu nie stanie się ofiarą zdarzenia tego typu, co widac na monitoringu.

W ogóle jak oglądam ten monitoring to miałem dziwne nieodparte wrażenie że gimnazjum poszło zaczepiać ludzi na przystanku. Bo kurwa nikt normalny nie daje wpierdolu randomowej osobie na przystanku dla kaprysu czy z powodu tego że ktoś nie ma fajki.

@UP
A Pedały jebią cię.
Zgłoś
Avatar
saymon51 2010-05-08, 14:00 1
W końcu policja przestała wpierdalać pączki i zaczęła coś robić...
Zgłoś