18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Piorun1973 2021-08-28, 1:49
TurboDymoMan napisał/a:

ale tam fete ćpają jak pojebani



Muszą jeszcze czymś zapijać,bo jak inaczej.Łupież szatana i mocny alkohol,np. bimber.I nie ma chuja...
Zgłoś
Avatar
loksucba 2021-08-28, 1:58 1
voodoo_16 napisał/a:

wypierdalac z tymi spierdolinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



Mnie
Zgłoś
Avatar
aleksan.Dra-mal 2021-08-28, 2:16 2
Paraolimpiada wersja soft. A ferrari to frajer co chce z siebie zrobic wielkiego agresora zabijake
Zgłoś
Avatar
karolkniaziewicz 2021-08-28, 6:30 1
voodoo_16 napisał/a:

wypierdalac z tymi spierdolinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



Mnie kurwa, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material
Zgłoś
Avatar
pochminick 2021-08-28, 6:50 5
karolkniaziewicz napisał/a:

Mnie kurwa, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material



No przeciez wlasnie napisal, ze NIKOGO nie obchodza te spierdoliny zalosnych baranow.
Zgłoś
Avatar
pol616 2021-08-28, 7:21 10
karolkniaziewicz napisał/a:

Mnie kurwa, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material



Do jakiego Mińska zjebie? Mazowieckiego? Na Białorusi?

I co, jak przyjedzie, to nagrasz "własny materiał"? Jak bierzesz do ryja?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2021-08-28, 7:53 12
Ja to tak przypadkowo obserwuje, na szczęście chuj mnie obchodzi 99% ludzi z tych patomma, bo ni chuja nie wiem kto to jest, ale i tak nie potrafię zrozumieć fenomenu tego cyrku.
Poziom sportowy: dno. Chłopaczki youtuberzy po paru tygodniach ćwiczeń, z czego część przez pół życia unikała ćwiczeń na WF, no cudów sie nie zrobi w miesiąc czy dwa.
Poziom trashtalku: słaby. Pierwszy lepszy przykład Parke, który tam poszedł dla jaj i tylko ośmieszył na konferencji ich "czempiona".
Sami zawodnicy: Jakieś kurwa youtubery i chuj wie kto, towarzystwo wzajemnej adoracji, nie licząc Bonusa czy Najmana, to nawet nie wiem z czego ci ludzie są znani. Część to jacyś youtuberzy czy tiktoki, część to jakaś patologia z programów jak warszaw szore gdzie ludzie rzygają i śpią we własnych rzygach.
No i najgorsze: To ciągłe pierdolenie że oni się ciężko przygotowują, trenują, że chcą dawać dobre widowiska, że może i nie są sportowcami, ale te gale zmierzają w stronę poziomu sportowego. Przecież to zwykłe pierdolenie dla pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-08-28, 8:45 27
karolkniaziewicz napisał/a:

Mnie kurwa, zapraszam do mnie do minska topolowa 10/23 nagramy cioto wlasny material



Stoję pod blokiem.Dawaj kurwa na solo.

Zgłoś
Avatar
Praxis 2021-08-28, 12:26 4
_RottenFetus_ napisał/a:

Ja to tak przypadkowo obserwuje, na szczęście chuj mnie obchodzi 99% ludzi z tych patomma, bo ni chuja nie wiem kto to jest, ale i tak nie potrafię zrozumieć fenomenu tego cyrku.
Poziom sportowy: dno. Chłopaczki youtuberzy po paru tygodniach ćwiczeń, z czego część przez pół życia unikała ćwiczeń na WF, no cudów sie nie zrobi w miesiąc czy dwa.
Poziom trashtalku: słaby. Pierwszy lepszy przykład Parke, który tam poszedł dla jaj i tylko ośmieszył na konferencji ich "czempiona".
Sami zawodnicy: Jakieś kurwa youtubery i chuj wie kto, towarzystwo wzajemnej adoracji, nie licząc Bonusa czy Najmana, to nawet nie wiem z czego ci ludzie są znani. Część to jacyś youtuberzy czy tiktoki, część to jakaś patologia z programów jak warszaw szore gdzie ludzie rzygają i śpią we własnych rzygach.
No i najgorsze: To ciągłe pierdolenie że oni się ciężko przygotowują, trenują, że chcą dawać dobre widowiska, że może i nie są sportowcami, ale te gale zmierzają w stronę poziomu sportowego. Przecież to zwykłe pierdolenie dla pierdolenia.



Sporo o nich wiesz jak na kogoś kto się nie interesuje...
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-08-28, 17:05 7
zwierzak30 napisał/a:

Stoję pod blokiem.Dawaj kurwa na solo.



Weź go kurwa nie strasz, za parę dni do szkoły idzie...
Zgłoś
Avatar
plnk031 2021-08-28, 18:55 1
voodoo_16 napisał/a:

wypierdalac z tymi spierdolinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą



mnie
Zgłoś
Avatar
roxster 2021-08-29, 4:40
zwierzak30 napisał/a:

Stoję pod blokiem.Dawaj kurwa na solo.



Nowego miszkania szuka już albo do Polski na borówki spierdolił xD

Przy okazji te pseudo organizacje typu fame czy high league zabierają widzów profesjonalnym galom z zawodowcami i profesjonalny sport cierpi. Ludzie oglądają te gale tylko dlatego że wcześniej paru pajaców się powyzywało i może beda 'dymy'. Nie wspominając że później każdy to znawca mma xD
Zgłoś
Avatar
betoon 2021-08-29, 8:47
to i juz tutaj to jebane gówno doszło?/ wypierdolic takie filmiki razem z autorem na łeb od razu. jebac gówniarza
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-08-29, 13:07
roxster napisał/a:

wypierdalac z tymi spierdolinami, kogo te gówna w ogóle obchodzą

mnie



Nawet kurwą nie można cię nazwać!
Zgłoś
Avatar
lukasz198565 2021-08-29, 22:42
Nikt tego nie chce zjebanstwo poziom .... ponizej blazenady REZYSERKA JAK TRUDNE SPRAWY DNOOOO
Zgłoś