18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
o................e 2013-12-28, 1:34
gandohar9,
zabolała czarna dupa brudasie ?
Zgłoś
Avatar
gandohar9 2013-12-28, 1:36
@opusative czarna to była twoja kuśka po nocce u kolegi z gimnazjum
Zgłoś
Avatar
Domandoman 2013-12-28, 1:37
Pepe89 youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-28, 1:40 4
gandohar9 napisał/a:

@opusative czarna to była twoja kuśka po nocce u kolegi z gimnazjum


Zgłoś
Avatar
gandohar9 2013-12-28, 1:42
@opusative twoje argumenty skończyły się w pierwszym poście, oups zapomniałem nigdy ich nie było, takżę wypier*alaj
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-28, 1:47 1
gandohar9 napisał/a:

@opusative twoje argumenty skończyły się w pierwszym poście, oups zapomniałem nigdy ich nie było, takżę wypier*alaj


Do argumentów przydała by się hipoteza tudzież teza którą próbował bym udowodnić w sumie twoje zachowanie i ból dupy mogą być argumentem, hmy do tezy "polaczki próbują osiągnąć poziom intelektualny czarnych" Ty jesteś dowodem, że się da... A i zmień wiek w profilu...
Swoją drogą polecam

symfonię o której to wspominałeś
Nawet nie zauważyłem, że to ty podawałeś tytuł tworu tego czarnucha Yea men you ar gangsta
Zgłoś
Avatar
gandohar9 2013-12-28, 1:52
w sumie twoje zachowanie też może być argumentem do tego że jesteś debilem któy próbuje zabłysnąć w internecie, nie znasz się to na chuj pysk otwierasz i szczekasz? w ani jednym stopniu nie upodabniam sie do czarnych, ale podoba mi sie ich muzyka także powinno Cie to chuj obchodzić z resztą o gustach sie nie dyskutuje także nieskalany żadną mądrością chłopczyku odejdź
Zgłoś
Avatar
kanapkasmalec 2013-12-28, 1:57
3 kop to nie knockout
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2013-12-28, 10:47
1. Gonzaga
2. Edson Barboza
3. Anthony Pettis
4. Anderson Silva
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-28, 10:58
gandohar9 napisał/a:

w sumie twoje zachowanie też może być argumentem do tego że jesteś debilem któy próbuje zabłysnąć w internecie, nie znasz się to na chuj pysk otwierasz i szczekasz? w ani jednym stopniu nie upodabniam sie do czarnych, ale podoba mi sie ich muzyka także powinno Cie to chuj obchodzić z resztą o gustach sie nie dyskutuje także nieskalany żadną mądrością chłopczyku odejdź


joł nygga
Zgłoś
Avatar
solight 2013-12-28, 13:16
Muzyka?
Chyba Cie popierdolilo...
Zgłoś
Avatar
Rdest 2013-12-28, 13:47
Dokładnie, tak jak napisał kanapkasmalec kop Pettisa nie zakończył się knockoutem (chociaż wyglądał mega efektownie). Co innego, że i tak dla tego pana walka była wygrana
Zgłoś
Avatar
binoz 2013-12-28, 19:39
smok01 napisał/a:

Dobra muzyka, pierdolnięcia.

Dobra to jest świńska dupa w kapuście i ulica na Powiślu w Warszawie a nie ta muzyka

Rzekłem

Zgłoś