18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nokauty w prawdziwych walkach
Mr Dan • 2012-04-08, 14:04
Trochę filmików dla wszystkich polskich "znawców MMA Pudziana"







KSW trochę do tego poziomu brakuje

Tamci również trochę dłużej trenowali i dla większości to nie jest zabawa i walka o pas/puchar polsatu.

PS. Ten temat powstał, jak zobaczyłem, że robiliście cyrk z tej "walki" Pudziana z Sappem
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-04-08, 23:11
ech szkoda Mirka CroCopa w drugim filmiku, az przykro sie robi jak taki zawodnik pada na deski.
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-04-08, 23:36
@SternalApollo chyba twoja babcika nie slyszala tej zalosnej pesni, ona byla kul w roku 2000 ...
Zgłoś
Avatar
tommyyy 2012-04-08, 23:52
druga nuta: Lethal Bizzle - Pow 2011
Zgłoś
Avatar
Mr.ANALigator 2012-04-09, 1:03
mam pytanko co to za zespol w pierwszym filmiki
Zgłoś
Avatar
DJ_LJA 2012-04-09, 1:14
piwko za pierwszą nute
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-04-09, 2:18 1
piotrek_asia napisał/a:

mam pytanko co to za zespol w pierwszym filmiki



Stemm - Face The Pain
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-04-09, 8:02
KSW to syf chodź ma kilku dobrych zawodników jak na przykład "czeczena" (nie wiem czy tam dalej walczy).
Zgłoś
Avatar
Attero132 2012-04-09, 9:21
Ostatnia akcja z 1 fimiku to nie byl nokaut koles jeszcze wygral ten pojedynek (Fiodor)
Zgłoś
Avatar
Lipton92 2012-04-09, 10:13
To jest przeginka, , kiedy murzyński karateka na początku pierwszego filmiku zrobił białemu jakieś krzyżowanie. Sędzia wtedy powinien kończyć walkę, bo wiadomo, co bedzie za chwilę. Patologiczne te federacje. Ale chuj z tym.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-09, 11:15 1
Mr Dan napisał/a:


KSW trochę do tego poziomu brakuje


KSW to totalna chujoza, tam nawet sędziowie nie potrafią się dogadać co do wyniku. Zero wczucia, zero techniki, zwykła wiejska młócka. Jeden wyjątek - Khalidov. Mój kumpel, zawodnik BJJ, miał zaproszenie do KSW ale ich olał, bo wolał mniej znany i płatny, ale za to bardziej prestiżowy turniej, który się odbywał w tym samym czasie. Najlepiej KSW podsumował Thompson - FUCKING JOKE!
Zgłoś
Avatar
kanonizowany 2012-04-09, 14:34
Pierwszy Filmik 3:00 Nokaut ? tam jest Fedor Emelianenko i to on wygral a nie murzyn -.-
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2012-04-09, 15:27
Drugi filmik, 3:20, polecam przyjrzeć się, jak pięknie została poskładana noga Mirko Filipovica, idealny materiał na harda by był
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2012-04-09, 17:41
Warto dodać , że w na koniec pierwszego filmu po tym jak Fedor został rzucony, zaraz wstal i wygrał tą walke.. ale co do tej dyskusji waszej.. o KSW... moze i chujoza , co kraj to o byczaj nie chcesz nie ogladaj , fightnight na eurosporcie albo MMA na ES 2 tez sie zjandzie:). Mi teskno do tego klimatu co dawał PRIDE, i K-1 ... ale, lubie ogladac KSW, bo jest to Polska imreza. Jest komercyjna i to strasznie i promuje polskich zawodników.. boli to jak oszukuja byle by polak wygrał, a jest przwaga obcokrajowca (pamietam byla taka wrzawa o to ) no ale co zrobić? Prosta zasada, nie chcesz, nie ogladaj:)
Zgłoś
Avatar
banana4444 2012-04-09, 21:08
Co to za KO bez krwi...
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2012-04-10, 12:43
Zaczęło sie chejtowanie na KSW...
Polska scena MMA to nie tylko Pudzian i Najman ale też Khalidov i Grabowski.
Można kurwa nic nie robić i tylko spuszczać się jakie to UFC jest zajebiste albo coś działać jak KSW czy MMA Atack. Nie podoba się? Masz lepszy pomysł? Znajdź sponsorów i zorganizuj coś na poziomie.
A, dzięki Mr Dan za wklejenie tych odgrzewanych filmików które notabene bez wysiłku można znaleźć na YT. Rozumiem Twoją misję uświadomienia nam oczywistej oczywistości, że KSW i UFC dzieli przepaść ale doprawdy niepotrzebnie się starałeś. No ale pokazałeś jaki z Ciebie Pro Elo Mega Znawca.
Zgłoś