18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
egotiz 2022-06-30, 7:10 18
To trzeba mieć IQ temperatury pokojowej żeby pierdolić coś o normalności będąc w samych majtach w środku miasta
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-06-30, 7:18 16
Ja nadal nie rozumiem jak można wybrać meską dupę od jędrnych cycuszków i wilgotnej, smacznej cipeczki?
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2022-06-30, 7:31 3
No nie jesteście kurwa normalni. Kurwa mać koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-06-30, 7:44 4
Kurwy same pedalskie
Zgłoś
Avatar
shinobizu 2022-06-30, 8:15 15
Normalny człowiek nie musi na każdym kroku udowadniać, że jest normalny.
Zgłoś
Avatar
Xyz1939 2022-06-30, 8:31 18
"Bo jestesmy normalni" kurwa normalny chlop nie chodzi w slipach po miescie a jego dupa sluzy tylko do srania! Tfuu na was cioty, lgbt i inne chujostwa
Zgłoś
Avatar
SkyProph3t 2022-06-30, 8:42 8
W średniowieczu powywieszaliby ich, spalili i wystawiliby truchłana widok publiczny, a każdy obywatel by z radością na to patrzył. Dziś zawsze znajdzie się jakaś ciota, która takiego ścierwa będzie za wszelką cenę bronić. Ech, takie mamy czasy...
Zgłoś
Avatar
hiqq 2022-06-30, 8:46 7
"Bo jesteśmy normalni", kurwa to wychodzi że ja jestem nienormalny bo lubię popatrzeć na dobrą Cipkę, na fajny cycuszek, jak to wynaturzenie jest normalne, to ja powinienem iść do wariatkowa . . .
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-06-30, 9:29 2
Jesteście normalni No jak chuj. Normalnie dupa służy do stania.
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-06-30, 9:33 7
SkyProph3t napisał/a:

W średniowieczu powywieszaliby ich, spalili i wystawiliby truchłana widok publiczny, a każdy obywatel by z radością na to patrzył. Dziś zawsze znajdzie się jakaś ciota, która takiego ścierwa będzie za wszelką cenę bronić. Ech, takie mamy czasy...



Powieszenie to prawidłowa reakcja. Ten ciota chodzi, jakby miał jeszcze dildo w dupie i mówi że jest normalny. Za rękę chce się trzymać, chuj jebany. Obciąć mu i jemu przyjacielowi pedałowi, zszyć razem i po zrośnięciu niech sobie tak chodzą. Zobaczylibyśmy czy by .u wtedy tego brakowało. Gdzie są pały aby rozjechać to analne towarzystwo. Za co płacę podatki?

SkyProph3t napisał/a:

W średniowieczu powywieszaliby ich, spalili i wystawiliby truchłana widok publiczny, a każdy obywatel by z radością na to patrzył. Dziś zawsze znajdzie się jakaś ciota, która takiego ścierwa będzie za wszelką cenę bronić. Ech, takie mamy czasy...



Powieszenie to prawidłowa reakcja. Ten ciota chodzi, jakby miał jeszcze dildo w dupie i mówi że jest normalny. Za rękę chce się trzymać, chuj jebany. Obciąć mu i jemu przyjacielowi pedałowi, zszyć razem i po zrośnięciu niech sobie tak chodzą. Zobaczylibyśmy czy by mu wtedy tego brakowało. Gdzie są pały aby rozjechać to analne towarzystwo. Za co płacę podatki?
Zgłoś
Avatar
RaczekPe 2022-06-30, 9:52 1
howke napisał/a:

Czego to pedalstwo chce? Tolerancji, akceptacji? I chce to uzyskać latając w stringach po ulicy…? Samo rżnięcie w odbyt to już dla nich za mało. Męska ciota potrzebuje się publicznego obnażać. Gonić pedalstwa z ulic!!!



Dokładnie, gonić.

Zgłoś
Avatar
N................y 2022-06-30, 10:12 6
Xyz1939 napisał/a:

kurwa normalny chlop nie chodzi w slipach po miescie



Dokładnie



Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-06-30, 11:12
A wystarczyło podłączyć prąd z trakcji nad ulicą pod szyny.
Jestem normalny! Co za kłamca jebany, dosłownie zresztą.
Zgłoś
Avatar
boryna9 2022-06-30, 11:30 2
Ja tu mam kolegę pana od wywiadu.
Chłop jeśli się ma ochotę spotykać z chłopem to chuj mu w dupę, niech się spotyka. Mam wazniejsze sprawy na głowie nitż to czy kto sie z kim stuka.

Zgłoś
Avatar
orion123123 2022-06-30, 12:54
no to tak, nie wrzucajcie wszystkich do kosza bo ja nie trzymam się za rękę i nie chodze na parady bo mam je gdzieś.
boli mnie na widok jak ci ludzie po prostu się obnażają i sam stwierdzam że to po prostu zboczuchy
a pozatym jest różnica między pedałem a gejem.. pedał był na filmie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie