18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Nowa generacja muzyki
Thee • 2013-02-17, 22:27
Calkiem niezła interpretacja muzyki ... w zasadzie 'ciekawe' jakby wyglądał ŁIKEND, w interpretacji tego Pana.



Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-02-19, 0:09 1
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-02-19, 0:17
Niech se beszta Fluxa, Skrillexa.... ale od Knife Party, Datsika i Excisiona niech się odpierdoli

Jebać was hejty!
Zgłoś
Avatar
Marcellotinio007 2013-02-19, 0:59 1
a mi tam się podoba, i chuj.
Zgłoś
Avatar
surojak 2013-02-19, 1:06 1
do gazu
Zgłoś
Avatar
koko_0 2013-02-19, 3:59
Ja pierdole brzmi jakby go czarna mamba dymala w anusa :x
Zgłoś
Avatar
Patrykon 2013-02-19, 4:20
"nowa generacja muzyki" ? po tytułach widzę że tu żadnej muzyki nie ma
Zgłoś
Avatar
kokojumbo2 2013-02-19, 7:50
Każda szmata która nie akceptuje innych gatunków muzyki niż swój ukochany, powinna wyłapać z miejsca soczystego kapcia na mordę.

Tak poważnie, słucham jednego, ale jebie mnie czego kto inny słucha i nie komentuje tego w jakikolwiek sposób, a co dopiero w tak agresywny.

Z ryja widać ze ta p*zda z filmu słucha jakiś ameliniów, ale jebie mnie to i nie mam zamiaru ingerować w jego prywatność.

Muzyka, jaka by nie była, ma pobudzać hormony szczęścia, aby człowiek czuł się lepiej. Skoro są różne gusta, to i typy muzyki są różne.

Jebać hejtów, tych tutejszych i tych którzy tego nie przeczytają.
Zgłoś
Avatar
maxiking 2013-02-19, 9:12
Chłopak się wydurnia i całkiem dobrze mu to wychodzi, bo można się z tego pośmiać. Nie wiem skąd ta nienawiść. Chyba każdy z Nas ma w sobie jakiś pierwiastek popierdoleńca, tylko nie każdy wrzuca go do neta. Filmik nie oznacza, że koleś zawsze się tak zachowuje.. Nie znasz go, a oceniasz, więc spierdalaj.. tylko chyba nie masz dokąd, bo Polska to idealne miejsce dla takiego hejtera jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-02-19, 9:39 1
Ktoś jeszcze potrzebuje dowodu na fakt, że człowiek pochodzi od małpy, czy to nagranie wystarczy?
Zgłoś
Avatar
damian8718 2013-02-19, 16:07
ciekawe z którego psychiatryka spierdolił
Zgłoś
Avatar
Maruda76 2013-02-19, 21:56
@maxiking Słuchaj synek. Za moich czasów taki pajac dostałby klapsa w zęby, poszedł popłakać i więcej się z takim gównem nie wychylał. A teraz nastały takie czasy, że wyznacznikiem zajebistości jest stopień popierdolenia. Im bardziej jesteś popierdolony tym jesteś wyżej w hierarchii pojebańców. I internet zajebany filmikami gracjanów, waszekG, luntków i innych, którzy jedyne co mają do pokazania to stopień swojego debilizmu. Co najgorsze to się podoba i na to jest popyt.
Kiedyś, żeby być kimś, trzeba było być kimś Na tytuł gwiazdy, czy idola trzeba było zapracować. A teraz? - a teraz wystarczy wygrać jakiś program albo nakręcić filmik w którym pokazujesz, że jesteś bardziej pierdolnięty niż reszta i już
jesteś kurwa GWIAZGA_SUPERSTAR_CELEBRYTA_WOW!
Idiokracja rośnie w siłę.
A jak widzę jaki jesteś pełen podziwu dla jego kunsztu i warsztatu artystycznego to mnie po prostu kaftan zaczyna uciskać.
Ja pierdole... Już widzę jak za kilka lat gimbusy będą wybierać prezydenta. Nasz kandydat jest najlepszy bo potrafi głośno bekać! albo Nasz jestlepszy bo długo i głośno pierdzi!
Zgłoś
Avatar
misiekzmarsa 2013-02-19, 22:21
Chyba ma okres.
Zgłoś