18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
marcinsud 2012-02-26, 17:24 2
@~mcmt Mustang nigdy nie miał być autem dobrej jakości, to miało być tanie auto dla nastolatków. Taki golf czy inna skoda naszych czasów.
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-02-26, 19:28
Chuj się znacie.


To jest dopiero gniew.
Zgłoś
Avatar
lazzyghost 2012-02-26, 20:39
Dźwięk jakby ktoś w puste wiadro srał uwielbiam takie symfonie V8
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2012-02-26, 20:47
mała lampucera już się kurwa obraca za drogimi samochodami
Zgłoś
Avatar
kwk222 2012-02-26, 21:03 3
stary dźwięk V8 jest zajebisty..

Zgłoś
Avatar
WolframowyKowal 2012-02-26, 23:35
Poprzysiągłem sobie już dawno temu, że jeżeli kiedykolwiek w świecie nadarzy się okazja to kupię jednego z tych paliwożernych skurczybyków!

______________

Ha!_To_Osłabi_Twój_Obojczyk!
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-02-27, 12:17
Bila, prosze z szacunku do BMW, nie porownuj jej z fordem .... a zwlaszcza M5
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2013-02-09, 7:36
mcmt napisał/a:

Szkoda, że na torze taki fajny nie jest... Typowy mistrz prostej... Ale cóż więcej można się spodziewać po fordzie ... Typowy szpanowóz dla fanów transformers i produktów niskiej jakości.



Za to BMW to świetna niemiecka maszyna i w żadnym wypadku nie jest dresiarska. Mustangi były i są jednymi z najmocniejszych muscle które były produkowane więc Twoje BMW może się schować i pewnie długo jeszcze nie wyjdzie, a poza tym co to za frajda jeździć samochodem dla debili naszpikowanym od stóp do głów toną elektroniki tak żeby nawet idiota mógł go poprowadzić? A no tak, zapomniałem BMW wychodzi na przeciw wymaganiom swoich klientów

______________

This is not a reaction against a negative world. It's a response to a negative world.
Zgłoś