18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Z nudów napisałem takie coś, może się spodoba i da na chwilę odpocząć mózgowi od "poważnych" tematów jakie się tu przetaczają:

W Polsce odkryto nowe gatunki pokemonów! Oto one:

CYGAN


Wyjątkowo agresywny. Zawsze porusza się w stadzie, atakuje z zaskoczenia. Występuje licznie na całym orzasze kraju, ciężki do wytępienia

Ataki podstawowe:
-kradzież
-smród
-wkurwienie

Może także wyłudzać pieniądze i złoto przy pomocy techniki „wróżba”

Ewolucje:
Cygan -> Gwiazda muzyki cygańskiej -> Król cyganów

Poznać go można po tekście:
„Panie, daj pan na bułkę”

ARAB


Ekstremalnie agresywny. W Polsce nieliczny, jednak posiada dość często spore bogactwa od ojca zza granicy. Wmawia ludziom swoje głupie bajki, a jak w je nie uwierzą dostaje ataku agresji.

Ataki podstawowe:
-Ogłupienie hajsem (działa tylko na samice)
-Święta wojna
-Atak samobójczy

Kidy znajdzie odpowiednie miejsce, rozmnaża się na umór. Samice jego rodzaju są dla niego warte mniej niż wiadro gówna (z którego jest zrobiony). Zaspokaja się na kozach.

Ewolucje:
Arab -> Szejk -> Sułtan

Poznać go można po tekście:
„Allah Akbar!!”

ŻYD



Niemal nie wykazuje agresji. Bardzo sprytny i przebiegły. Żeby ratować skórę jest w stanie sprzedać całą swoją rodzinę. Bardzo nieliczny w Polsce, ciężki do znalezienia nawet w swoim naturalnym środowisku, którym są banki. Ten gatunek trzyma potajemnie większość władzy i pieniędzy w kraju. Jedyny sposób na złapanie go to zastawienie pułapki ze złotem jako przynętą.

Ataki podstawowe:
-Chciwość
-Oszustwo
-Sprzedanie na gestapo

Bardzo żądny władzy i pieniędzy. Próba wytępienia zwiększyła ich pozycje na świecie.

Ewolucje:
Żyd -> Rabin -> Bardzo bogaty rabin

Poznać go można po tekście:
„Daj mi to, jako zadośćuczynienie za holokaust!”

GEJ



Praktycznie ujemna agresywność, poza słowną. Coraz częściej występujący w Polsce, przybył zza zachodniej granicy. Powstaje z człowieka płci męskiej z uszkodzonym mózgiem. Lubi w pupę.

Ataki podstawowe:
-W pupę
-W buzię
-oskarżenie o nietolerancję

Nie może się bezpośrednio rozmnażać, dlatego walczy o prawo do adopcji dzieci. Samice tego gatunku, w brew temu co mówi Internet, są brzydkie i grube.

Ewolucje:
Gej -> Homoseksualista -> Projektant mody

Poznać go można po tekście:
„Jesteś Homofobem!”

POLITYK



Nieliczny w kraju, wstępujący głównie w stolicy. Bardzo szkodliwy. Ciężki do złapania ze względu na liczną ochronę. Charakteryzuje się ciężką głupotą i brakiem jaj.

Politykiem może stać się każdy, po nauczeniu 3 z poniższych ataków:
-załatwienie „po znajomości”
- kłamstwo
-podwyższenie cen
-zniszczenie godności
-marnotrawienie publicznych pieniędzy
-kradzież mistrzowska (w odróżnieniu od zwykłej kradzieży, wykonywana na znacznie większą skalę i tak, żeby każdy o niej wiedział)

Politycy dzielą się na prawicowych i lewicowych, jednak prawicowi ze względu na większą inteligencję mają słabszą pozycję w społeczeństwie.

Ewolucje:
Polityk -> Minister -> Premier

Poznać go można po tekście:
„To nie ja”

To już wszystkie nowe gatunki. Jednak poszukiwania wciąż trwają!

Jak chujowe to wyjebać
Materiał własny

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-03-23, 11:33 ]
SzwagierPL napisał/a:



Katolik:
Najczęściej spotykany w Polsce, bardzo pospolity. Jego głównymi cechami są schematyczne działanie, brak własnego pomyślunku, nienawiść. Łatwo sterowalny przez istoty wyższego szczebla z gatunku ksiądz. Wyróżniają się także upartością, a ich logiczne postrzeganie rzeczywistości jest ograniczone.

Podstawowe Ataki:

- hipokryzja
- krzyż
- przemoc werbalna i niewerbalna

Rozmnaża się tradycyjnie, nie mniej jednak ich populacja zaczyna się powoli kurczyć.

Ewolucja:
wierzący nie praktykujący > katolik > ksiądz (2 odmiany - sodomita lub pedofil)

Poznać go można po tekście:
" lewactwo wszędzie" lub "Jarosław Polskę zbaw"

Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-03-22, 21:36 1
BongMan - niesamowicie rzadki Pokemon, jak do tej pory zaobserwowano tylko jednego osobnika tego gatunku (chociaż często można spotkać naśladującego go, ale zdecydowanie bardziej prymitywne osobniki). Do jego głównych zdolności należą suchar oraz atak krabem.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-03-22, 21:44 3
dodaj transwestyte jako podgatunek pedała powyżej nazwanego gejem, żula, mohera, świadka jehowy (tu jest pole do popisu ),
no i feministkę obowiązkowo. można jeszcze dodać ślunskiego separatystę z okrzykami w stylu Wincyj wungla, wyciep to do hasioka, czy mosz cigareta?. strażnik miejski to też ciekawy zwierz gimbusiarnia, dzieci McDonalda (nie wiem jak u was ale u mnie w centrum handlowym pod makiem zawsze jest 84375 gimbusów zamiast w szkole i to kurwa od otwarcia do zamknięcia) a pomysł na temat zajebisty rodzima twórczość sadistica to coś co trzeba popierać !
Zgłoś
Avatar
AdasiekOi 2014-03-22, 23:00
Fake, w Polsce nie ma muslimów, chyba, że w Warszawie i jej najbardziej wysuniętej dzielnicy sosnowcu.
Zgłoś
Avatar
maniekenduro 2014-03-22, 23:42 2


a to są pokeballe na nowe pokemony...
Zgłoś
Avatar
PierógZmięsem 2014-03-22, 23:46
ty hipokryto. na zdjęciu tusek,a ty mi gadasz że ma większą inteligencję?
Zgłoś
Avatar
SzwagierPL 2014-03-22, 23:55 15


Katolik:
Najczęściej spotykany w Polsce, bardzo pospolity. Jego głównymi cechami są schematyczne działanie, brak własnego pomyślunku, nienawiść. Łatwo sterowalny przez istoty wyższego szczebla z gatunku ksiądz. Wyróżniają się także upartością, a ich logiczne postrzeganie rzeczywistości jest ograniczone.

Podstawowe Ataki:

- hipokryzja
- krzyż
- przemoc werbalna i niewerbalna

Rozmnaża się tradycyjnie, nie mniej jednak ich populacja zaczyna się powoli kurczyć.

Ewolucja:
wierzący nie praktykujący > katolik > ksiądz (2 odmiany - sodomita lub pedofil)

Poznać go można po tekście:
" lewactwo wszędzie" lub "Jarosław Polskę zbaw"
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-03-23, 9:47
@up

Zajebiste, trzeba było by to dołączyć koniecznie do tematu .
Zgłoś
Avatar
marvelspider 2014-03-23, 12:32
co to kurwa jest "orzasze"??!!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-03-23, 13:04
Politycy dzielą się na prawicowych i lewicowych, jednak prawicowi ze względu na większą inteligencję mają słabszą pozycję w społeczeństwie.

To chyba najlepsza część twojego żartu.
Zgłoś
Avatar
korzonek 2014-03-23, 13:26
Apropo "cyganów", to przypomniała mi się sytuacja z technikum.
Język polski temat cyganerii w Krakowie. Nauczycielka straszna suka pyta:
Panowie kto był przywódcą cyganerii w krakowie?
W klasie cisza. Nauczycielka z ewidentnym wkurwem, że nikt nic nie wie ponawia pytanie drąc ryja na całą klasę. PANOWIE KTO BYŁ PRZYWÓDCĄ CYGANERII W KRAKOWIE?!?!? BO PAŁY POLECĄ!
Na to mój poirytowany kolega wstaje i spokojnym głosem odpowiada: Nie wiem kurcze pani profesor.... Don Wasyl?
Klasa w brecht, nauczycielka puściła parę z uszu, dzieci w etiopii umarły. kurtyna opadła.
Koniec.

P.S Tak wiem Cyganeria do cyganów ma się jak słoń do słońca.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2014-03-23, 17:45
wku11 napisał/a:

Z nudów napisałem takie coś

Jak ci się nudzi to nie pisz pierdół na szkodę państwa tylko zapierdalaj do roboty złom zbierać nierobie! pisać z nudów to każden jeden umi a robić nie ma komu!

Zgłoś