18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Novik 2016-07-27, 18:13 2
prawda już dawno wyszła na jaw :3
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2016-07-27, 18:14 10
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Akurat wtedy chodziłem z taką Karolinką z gimnazium- nie umiała jeszcze dobrze robić loda.
Zgłoś
Avatar
botspam 2016-07-27, 18:15 12
Zajebali kilka tysięcy ludzi po to żeby mieć pretekst do zajebania większej ilości ludzi i nikt im nic nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2016-07-27, 18:16 28
Kretynem to trzeba byc zeby lykac wszystko co podaje tv i nie zadawac sobie zadnych pytan tylko zyc jak osiol i sprzedawac sie na wyborach za 500 zł miesiecznie, ale nie chce mi sie tutaj dyskutowac na temat 9/11, bo to zbyt szeroki temat i kazdy kto jest zainteresowany moze sobie opinie wyrobic.
Zgłoś
Avatar
quraaq 2016-07-27, 18:20 11
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



To był początek trzeciego roku funkcjonowania gimnazjów.
Zgłoś
Avatar
gibgibgibon 2016-07-27, 18:27 9
Widziałem ten film kilka lat temu i znam ten kanał.

Zadajcie sobie pytanie dlaczego w KAŻDYM FILMIE na tym kanale nie ma ani jednego momentu w którym któraś z wież zaczyna się walić ?
W każdym filmie jest jakaś kombinacja, jakieś cięcie.. w ŻADNYM nie widać najważniejszego momentu.

Niech mi ktoś to wytłumaczy.
Zgłoś
Avatar
Cheeki 2016-07-27, 18:30 33
W.S.N.R. napisał/a:

Wieżowce w ścisłej zabudowie są projektowane tak, by było jak największe prawdopodobieństwo, że zawalą się właśnie w taki sposób. Spytajcie dowolnego architekta. Tyle w temacie.

Chodzi o to, żeby uniknąć efektu domina, bo to by dopiero była katastrofa.


Dlatego warto też nadmienić, że wszelkie firmy zajmujące się wyburzaniem budynków to pic na wodę i wyłudzanie kasy. Wystarczy jebnąć kilka lasek dynamitu (lub wpierdolić się samolotem pod byle jakim kątem) w dowolnym punkcie budynku i sukces gwarantowany - budynek zawali się idealnie prostopadle w kierunku ziemi nie niszcząc infrastruktury znajdujące się w jego okolicy (no, może oprócz maksymalnie jednego przypadkowego budynku, który również zawali się w sposób perfekcyjny).
Zgłoś
Avatar
Giepson 2016-07-27, 18:34 8
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Nie dość, że pierdolnięty to jeszcze bezczelny. Nie wypowiadaj się na temat na który nie masz bladego pojęcia.

Zacytuję tutaj wikipedię bo widać, że Twój ograniczony umysł nie jest w stanie zapamiętać instrukcji obsługi Google. Tym osobom które postawiły piwo tamtemu osobnikowi mogę przy okazji również pogratulować braku samodzielnego myślenia. Co za banda lemmingów ...

Cytat:

Gimnazja w polskim systemie oświaty pojawiły się ponownie 1 września 1999 roku



Bez pozdrowień.
Zgłoś
Avatar
3-buch 2016-07-27, 18:44 5
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Nie było gimbazy? no chyba kurwa komuś się j**ie.
Jestem 85 rocznik i gimbaza mnie ominęła bo byłem ostatnią ósmą klasą. skoro ja w 2001 roku byłem w 2 liceum to jak nie było gimbazy? Gimbazowa zaraza pojawiła się 1999/2000 bucu.

I do tego ja to pamiętam jak do liceum się wybierałem to o ok 7 rano puszczali to już w wiadomościach a nie po szkole drugi bucu..
Zgłoś
Avatar
Elmah 2016-07-27, 18:44 2
Ładnie to Bush rozjebał.
Zgłoś
Avatar
KarolND 2016-07-27, 18:54
boss. napisał/a:



Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



Było.
Zgłoś
Avatar
maly-boy 2016-07-27, 19:01
Oszuście zamach był przed 9 rano. O tej porze to Ty mogleś dopiero iść do tej gimbazy a nie z niej wracać ^^
Zgłoś
Avatar
meier 2016-07-27, 19:07
było gimbazjum, bylem drugim rocznikiem. Pamietam, ze ogladalem akurat dragonbula zet, jak sei skonczyl to popatrzalem na wtc:)
Zgłoś
Avatar
bialy9923 2016-07-27, 19:09 2
rafalemilian napisał/a:

Pamiętam ten dzień, wróciłem z gimbazy i zacząłem jeść pomidorową akurat to leciało w tv, później poszedłem z ziomem pograć w piłkę i jak wróciłem do domu to wkurwiony byłem że zamiast puścić McGyvera bo akurat pora była to dalej napierdalali o wyburzeniu jakiś klocków w Chamburgeryce.



boss. napisał/a:

Oszuście nie było wtedy jeszcze gimnazjum



"Gimnazja w polskim systemie oświaty pojawiły się ponownie 1 września 1999 roku"

"Zamach z 11 września 2001"

Jebany kłamco ażeby Cię te ciapaki ruchały jak kozy
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2016-07-27, 19:40 4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie