18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
Syjan 2013-06-08, 18:42 9
Mogłeś zrobić, zamiast : dawka czarnego humoru to dawka poprawnego politycznie humoru
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-06-08, 18:43
Jebać nowy taryfikator i widzi mi się władzy. Gdzie jest kurwa demokracja ja się pytam
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-06-08, 18:44
@up up up, to może jakieś konkursy czy 'cuś' żeby smutni ludzie meli okazję trochę się rozchmurzyć i jakiś promyczek słonka wnieść w ich życie
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-06-08, 18:52 1
Bociek,
bezczelnie kradnę sobie kawałek Twego arcydzieła

choć nie, nie jestem przecież narodowości romskiej, więc inaczej:
Czy mogę wykorzystać Twoje dzieło?
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-06-08, 18:53 8
niech koza będzie z wami administracjo
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-06-08, 18:56
SethNecromancer, Będzie to dla mnie zaszczyt
ps. fajnie jeszcze czasami zobaczyć kogoś kto przystąpił do sadola przed 2010
Zgłoś
Avatar
bliZz. 2013-06-08, 18:58
Do czego to dochodzi na tym sadolu...(oby powrocil do swojej formy)
Zgłoś
Avatar
drakkarrudy 2013-06-08, 18:59 20
Nie no, z tymi zmianami to przegięli pałe..
Zabraliście mi (i pewnie nie tylko mi) jedyny kawałek internetu, gdzie mogłem się posmiać z brudasów, czarnych, ktiajców, ruskich itp. bez żadnej spiny, że ktoś mnie za to zjebie i będzie pierdolił o jakiejś - kurważ jego mać - poprawności politycznej.. I gdzie ta wasza internetowa swoboda?
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-06-08, 18:59 4
@do wszystkich pojebów płaczących o taryfikator
zrozumcie, że te zmiany były narzucone odgórnie, bo nie potrafiliśmy się zachować.

administracja sadistica mogła wykupić zagraniczny serwer oraz założyć firmę za granicą, wtedy by nie było tego problemu. No ale już trudno, znajdźcie sobie nowe miejsce, albo szanujcie aktualny regulamin.

mi to też nie pasuje, ale nic nie zrobię

wstawiam jeszcze raz moją propozycję nowego loga
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-06-08, 19:01 19
@ Bociek
jestem tutaj już 4 lata i z roku na rok ten portal staje się coraz gorszy.Coraz więcej zakazów,nakazów,przykazań moralnych.Kiedyś można było bez krępacji napisać komuś wypierdalaj.Pośmiać się z dowcipów o żydach i szmatogłowych.Jak widać ostatni bastion fajnego zakątka internetu pada powoli.Zostanie nam kwejk,wikary czy chuj wie co jeszcze.Żal patrzeć na to.Wolałbym żeby to były halucynacje z niedożywienia,ale trud niestety już się kończy
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2013-06-08, 19:07
Conscribo napisał/a:

ta, administracja by sobie zrobiła coś dla jaj, a potem smutni ludzie ze smutnym życiem robiłyby wielkie oburzenie, jak się tam można dać sprzedać w imię czegoś (czy to serduszek czy różowego kucyka)



Serio nie zdawaliscie sobie sprawy? To wlasne ta gromada debili - pozytywnym slowa znaczeniu - trzyma Sadistic a nie wy kilkunastu na stolkach
Zgłoś
Avatar
twojastaraluz 2013-06-08, 19:10 33
VanHelsingPL napisał/a:

Ktoś już wcześniej wstawił
(Edit: czyjaś wcześniejsza wstawka)

Obrazek



Jak wrzuciłem to logo to po 2 minutach wywalili je do sucharów

Jeszcze moja propozycja działu hard:

Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-06-08, 19:10
Bociek,

Cała przyjemność po mojej stronie Panie Prezydencie

ulthart,

przyjdzie czas, że wszyscy dostąpimy zimnioka, a w międzyczasie zostanie nam /b/ (chodź to pewnie prowokacja politbiura)
Zgłoś
Avatar
303 2013-06-08, 19:12 1
Wiedziałem że kiedyś za sadola się ktoś weźmie, ale nie wiedziałem że tak szybko, no cóż miłego lizania jajek machometowi
Zgłoś
Avatar
wodrol 2013-06-08, 19:14 4
[video]
[/video]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie