18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
j................1 2013-12-30, 22:13
zazwyczaj jest tak że kibice Legii są z poza Warszawy... legionowo , piaseczno , siedlce , otwock , Pruszków itp podobne mieściny ale że to sięga aż do Krakowa ... jebać legie.
Zgłoś
Avatar
LuzIsSpontan 2013-12-30, 22:28 3
"Chociaż ciężki jest czas
PZPN gnębi nas
Będą, będą kibice za Legią szli
Nie pokona nas już nikt!
Widzew to kurwa, jebać ŁKS,
Spadnie GKS na sezonów sześć
Wisłę przejdziemy, Lecha zajebiemy
Ligę wygramy, Puchar będzie nasz
Legia Warszawa, to najlepszy klub
A kto nie wierzy, to chuj mu w dziób"
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2013-12-30, 22:52 2
W ogóle jak można podniecać się tym gównem. Wy chyba oglądacie te skaczące piłeczki i biegających pedałów bo wszyscy to robią. Kurwa globalna wioska imbecyli.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-12-30, 22:58 1
@up a ty pedał z różą na wierzchu, milcz kajdaniarzu
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2013-12-30, 23:03
Znajomy kiedyś w warszawie jechał z kolegą w autobusie i podeszli do nich kibole i się pytają "Za kim jesteście?" on spryciarz odpowiedział "Za Legią" na to jeden kibol "To wymień skład drużyny", jak mi to opowiedział, śmiałem się z tego dobre 15 min, ale na szczęście ten jego kolega coś tam wiedział i dali im spokój
Zgłoś
Avatar
squ87 2013-12-30, 23:06
@juby0001
Czyżbyś był prawdziwym rodowitym warszawianinem <lol>, który kibicuje pedałom z muranowa?
Zgłoś
Avatar
drzewko_banzai 2013-12-30, 23:21
dextress napisał/a:

Nie kibicuję żadnej drużynie, ostatni mecz, a raczej fragment bo tylko 15 minut oglądałem na euro.

Wchodzę kiedyś do sklepu w warszawie, kilku łysych stoi, biorę coś i chcę płacić a tu koleś który sprzedawał do mnie z tekstem-komu kibicuję. Odparłem, że nikomu to kazał mi wyjść , przeczytać ogłoszenie na drzwiach i wrócić. Myślę już o moim pobycie w szpitalu ale patrzę a na drzwiach ogłoszenie, że Legia coś tam wygrała więc każdy kibic ma 15 % zniżki. Wracam a tu pytanie: 'no i jak, komu Pan kibicuje?'. Stwierdziłem, że dziś mogę Legii i dostałem 15 % rabatu.

Pozdrawiam


Dobry żart z tym, że Legia coś wygrała tzn mogłoby się to tyczyć każdej polskiej drużyny piłkarskiej zdobycie śmiesznych lokalnych trofeów nie można liczyć jako wygrana
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-30, 23:32
@mloncur

ale chociaż zagrali gdzieś poza Polską
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2013-12-31, 11:46
Na dolinie służewieckiej też wczoraj wieszali
Zgłoś
Avatar
mat_147 2013-12-31, 11:48
Wybaczcie za OT, ale muszę pewną rzecz powiedzieć.

ryb3czek napisał/a:

Już ostrzą noże i maczety



A Ty, że tak zapytam, z jakiego miasta jesteś? W każdym nowym temacie, w którym mowa jest o Krakowie, Ty wspominasz o tych maczetach. Mogę się założyć, że nawet tutaj nie byłeś, ale się wypowiadasz, bo "na kwejgu napisali, że w Krakowie są maczety". Ja nie mówię, że nie ma, bo nie raz się słyszy o tym jak kogoś zabili albo zranili, ale ku*wa bez przesady. Czy Kraków musi być wiecznie uważany za miasto maczet przez bandę imbecyli, którzy nie mają co robić w czasie wolnym i prowadzą sobie swoje wojenki?
Zgłoś
Avatar
Arevv 2013-12-31, 14:48
Jebać legie.Pozdrowienia z Krakowa.
Zgłoś
Avatar
kubek54 2013-12-31, 18:40
" dextress napisał/a:

Nie kibicuję żadnej drużynie, ostatni mecz, a raczej fragment bo tylko 15 minut oglądałem na euro.

Wchodzę kiedyś do sklepu w warszawie, kilku łysych stoi, biorę coś i chcę płacić a tu koleś który sprzedawał do mnie z tekstem-komu kibicuję. Odparłem, że nikomu to kazał mi wyjść , przeczytać ogłoszenie na drzwiach i wrócić. Myślę już o moim pobycie w szpitalu ale patrzę a na drzwiach ogłoszenie, że Legia coś tam wygrała więc każdy kibic ma 15 % zniżki. Wracam a tu pytanie: 'no i jak, komu Pan kibicuje?'. Stwierdziłem, że dziś mogę Legii i dostałem 15 % rabatu."

W alternatywnym zakończeniu po wypowiedzeniu, że dziś kibicuje Legii - dostaje srogi wpierdol od kilku łysych z początku opowieści
Zgłoś
Avatar
Barthuss 2014-01-05, 23:48
Możesz być nawet pedałem, jeśli jesteś kibicem legii
Zgłoś
Avatar
kajtula 2014-01-09, 22:14
Autor tematu to niezły farmazon, ten billboard nie znajduje się w Krakowie, jak już ktoś wyżej wspomniał jest on w Warszawie. Jest jeszcze na pewno jeden identyczny tylko, że z Łodzią. Na murach szpitalu przy ul. Lindleya dla zainteresowanych.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2014-01-11, 14:06
PLUS., na Rzymowskiego jest wersja z Gdańskiem, gdzieś jeszcze wersję poznańską widziałem.
Zgłoś