18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
qwerq221 2021-01-01, 18:26 6
heheh sylwester czy nie kurier zapierdala
Zgłoś
Avatar
35i 2021-01-01, 18:32 7
Piękne. Szczególnie to "łooo" debila. Zasłużone piwko.
Zgłoś
Avatar
hubecik 2021-01-01, 18:48 1
Busa jakiś obrońca zwierząt prowadzi
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-01-01, 18:49 1
Cz jest na sali jakiś meloman, który rozwikła co muczy ta krowa? Bo ja słyszę coś w rodzaju: Jezu Marcin muu.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-01-01, 19:25 9
Fragment artykułu opisującego zdarzenie:
"W noc sylwestrowo-noworoczną 40-letni mężczyzna podczas odpalenia fajerwerków został potrącony przez busa.
Z ustaleń wynika, że mężczyzna w chwili odpalania fajerwerków znajdował się na jezdni, poza przejściem dla pieszych.
Kierujący pojazdem dostawczym, 35-letni mężczyzna, prawdopodobnie nie zauważył nachylonej nad fajerwerkami osoby ubranej na czarno. W dodatku nad drogą unosiła się wówczas mgła.
Potrąconego przetransportowano natychmiast do szpitala w Kościanie. Mężczyzna prawdopodobnie doznał złamania obojczyka i niegroźnych potłuczeń.
Kierowca auta był trzeźwy. Dokładne okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśni natomiast kościańska policja."

Dlaczego nigdy nie podają, czy baran szwendający się po jezdni był trzeźwy? Powinni takich debili obciążać pełnymi kosztami interwencji policji, pogotowia, naprawy samochodu i kosztami leczenia. Już kiedyś pisałem, że mało nie trafiłem najebanego gościa, srającego na białą linię na środku jezdni na krajówce o 3-4 w nocy. Dobrze, że jechałem na długich.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-01-01, 19:49
Gość nazywa się chyba Warzywo
Zgłoś
Avatar
OmegaControl 2021-01-01, 20:18 2
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, jebana fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Lądu mówisz?
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2021-01-01, 20:38 4
OmegaControl napisał/a:

Lądu mówisz?



Bo to technika "spalonej ziemi".
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-01-01, 21:05 2
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, jebana fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Lądu kurwa? Oślepnę kiedyś przez was...
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-01-01, 21:09 1
Ryczał tak, że aż mi się przypomniał cytat:
Niech ryczy z bólu ranny łoś! Zwierz zdrów przebiega knieje.
Zgłoś
Avatar
Kostek_PL 2021-01-01, 23:16 2
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, jebana fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Cytat z wiki

Ląd – obszar skorupy ziemskiej niepokryty wodami mórz i oceanów. Lądy zajmują około 29% powierzchni Ziemi, łącznie 149 milionów km². Dla większych, zwartych obszarów lądu przyjęto nazwę kontynent, mniejsze obszary lądu to wyspy. Średnie wzniesienie lądu ponad poziom morza wynosi 875 metrów. W odniesieniu do kontynentów zamiennie używa się nazwy „stały ląd”, w odróżnieniu od wysp, których nie zalicza się do powierzchni lądu.

VS

Lont – przewód służący do zdalnego lub opóźnionego odpalenia ładunku wybuchowego lub pirotechnicznego przy pomocy ognia.

Zakładam, że miałeś na myśli to drugie, lecz śmiem podejrzewać, żę jesteś zwykłym gapciem......
Zgłoś
Avatar
klaser11 2021-01-01, 23:35 3
Prowadził pies który nie lubi strzałów w Sylwestra
Zgłoś
Avatar
xareten1 2021-01-02, 9:37
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, jebana fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Lontu...

Zgłoś
Avatar
MajsterCF 2021-01-02, 10:39
0700zglossie napisał/a:

Mi tam go nie żal, jebana fajtłapa która lądu od baterii podpalić nie potrafi, już nie wspomnę o wyborze lokalizacji.



Kolejna fajtłapa co słownika ortograficznego, nie odróżnia od atlasu geograficznego. To nie "ląd" tylko lont.
Zgłoś
Avatar
bania88 2021-01-02, 10:47
Gmork napisał/a:

Cz jest na sali jakiś meloman, który rozwikła co muczy ta krowa? Bo ja słyszę coś w rodzaju: Jezu Marcin muu.



Bo ucięte. To jego baba była, mówiła „Jezu Marcin, musisz się z tym tak lierdolić?!”
Tylko ucięte.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie