18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Nowy styl walki
P................C • 2012-02-24, 16:01
nie wiem co to za styl, ale kurwa nie, nie wierze w to


"mistrz" (ojciec) + studenci (synowie)- innej opcji nie ma
Zgłoś
Avatar
kamil_gsxr1000 2012-02-25, 0:41 1
Troche jak ruska Systema, tylko wersja "padaczka"
przykładowy film
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-02-25, 1:02
patrze, ogladam i kurwa nie wierze... jakim cudem oni potrafili wgrac sobie w leb ze to cos moze byc skuteczne, ze mozna to uwiecznic na filmie i pokazac ludziom?
naprawde kurwa nie wierze
Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-02-25, 1:27


i wiele wieeeeeeele innych....
Zgłoś
Avatar
~komornik1000 2012-02-25, 1:34 5
Taaa jeden był już taki mądry
Zgłoś
Avatar
tomii666 2012-02-25, 1:51
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
b3mol 2012-02-25, 2:56 2
Co Wy pierdolicie.. Szybkość jest. Jakaś siła jest bo widać na worach.
Jestem w hujec pewien, że taki "debil" jak go zwiecie, najebałby wam jak mało kto. A dlaczego ? Bo cwaniakiem można być w internecie... "Oooo przecież ja bym go tu kopnął, tu garda i tu mu w ryj". A w rzeczywistości "HAHA ale debil.. oo.. oooo.. za blisko.. wszyscy (minimum 15) spierdalamy !
Jebią mnie odpowiedzi.. znacie prawdę.
Zgłoś
Avatar
Siekana 2012-02-25, 7:07 1
tiaaa... naśmiga się ziomek a prosty kop w bebech lub kolano kończy pokaz....
nie rozumiem tego chłopaki... powaga. na chuj ktokolwiek wymyśla taki syf?
Wg. mnie konkluzja jest dosyć prosta:
1. Do zabijania są stworzone systemy typu Combat: Polskie BASy srasy o raz ich odpowiedniki. Zazwyczaj bazujące na sytuacji, zaskoczeniu itp. mające na celu wyeliminować zagrożenie.
2. MMA - napierdalanka sportowa. Są zasady i generalnie kto komu zrobi szybciej K.O. jest lepszy - i super (do wszystkich zajebistych karateków: tak. uważam, że MMA jest piękną rozwojową sztuką napierdalanki one on one i nie ma i póki co nie będzie lepszej dyscypliny robienia drugiej osobie krzywdy w sposób sportowy. Sam 13 lat temu dałbym się pociąć twierdząc, że np. TaeKwonDo master zajebie wszystkich. Bogu dzięki, że osiągnąłem wiek rozumu (późno niestety). Ogólnorozwojowa dyscyplina zawsze będzie lepsza (to chyba oczywiste prawie, że z definicji). Bardzo fajne jest to drogi czytelniku (jeżeli w ogóle ktoś czyta ten mój chujowy chłam, który stracił wątek), że jest godzina 7:03 a ja najebany siedzę tutaj i zamiast spać jak człowiek to w ogóle klikam w klawiat jak idiota. Najśmieszniejsze jest to, że istnieje prawdopodobieństwo iż ktoś przeczyta ten złamany i bezsensowny post do końca... to by chyba było na tyle bo Ketrel wali mi po bani i już przestaje kumać. Naradomisław.

Także SKĄD do Chuja Pana biorą się takie pomysły jak na załączonym obrazku/filmiku ? To muszą być naprawdę biedni ludzie bez doświadczenia i wyobraźni...
Zgłoś
Avatar
kijanos 2012-02-25, 10:56
Eh bardzo podobne do Wing -chun (sztuka walki yip mana )
Zgłoś
Avatar
kadol7 2012-02-25, 12:33
ten styl nosi nazwę "a chuj kurwa!"
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-25, 12:39
@Siekana
Doczytalem, dalem piwo, Zgadzam sie. No ciezko sie nie zgodzic.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-02-25, 18:18
Może i chujowy styl, ale od 25 sekundy dostać taką serię placków na twarz to jednak by bolało. A reszta nieprzydatna.
Zgłoś
Avatar
Pan Beliara 2012-02-25, 22:36
Ładnie napierdala, ale nie jestem pewien, czy to by było skuteczne.
Zgłoś
Avatar
Krysti@n 2012-02-26, 3:04
Kurwa, nie wierzę w trzy pierwsze sceny. Jak bym miał potyczkę z kolesiem z początku i tak by mnie zaatakował, to bym się poddał walkover'em, bo nie wyrobiłbym chyba ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
borek.fr 2012-02-26, 14:50
to stosunkowo nowa sztuka walki używana przez rumuńskich mnichów - Zajebatsu
Zgłoś
Avatar
Vados 2012-02-29, 1:18
Ogolnie to nie widzialem jeszcze takiego stylu walki w tekkenie
Zgłoś