18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
D................7 2015-08-15, 22:57
hoszo napisał/a:

No i na chuj mu taki nóż? Strata czasu


Nie masz się do czego przyjebać, więc próbujesz na siłę, czy jak?
Bardzo ładna robota. Tylko te dzisiejsze gówniane klucze się nie nadają, bo nie są wykonywane z jednolitego kawałka narzędziowej, wysokowęglowej stali, jak te dawniejsze.
Zgłoś
Avatar
stiwi 2015-08-15, 23:08
trollsky nie tylko noże zacne robi, jego wujek jest kozacki
Zgłoś
Avatar
MadDave 2015-08-15, 23:11 1
Wspaniałe
Uwielbiam jego filmy i prace które wykonuje, można się odprężyć przy odgłosie obrabianej stali i przy okazji zobaczyć jak z niczego powstaje coś tak niesamowitego jak jego noże.
Zawsze chciałem mieć jakiś jego nóż, nawet kuchenny, sądzę że miałbym kupę satysfakcji mając coś takiego w domu, w czasach gdy wszystko wyklepywane jest na taśmie w fabryce, czyiś rzemieślniczy fach powinien zostać doceniony.
Za trollskiego zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2015-08-15, 23:20
czy ktoś wie czy i jak można zakupić od niego taką kosę?
Ma sukinkot talent...
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-08-15, 23:41
Sapphiron napisał/a:

czy ktoś wie czy i jak można zakupić od niego taką kosę?
Ma sukinkot talent...


Knives.pl i tam szukaj.
Możesz napisać do niego na priv, jeśli zrobisz tam konto, ale pamiętaj, że to nie są rzeczy tanie.
Zgłoś
Avatar
premos13 2015-08-15, 23:45
jakaś dziwna moda na te noże
Zgłoś
Avatar
koziol666 2015-08-15, 23:52 4
czekam na filmik jak zrobią nóż z wachacza od malucha
Zgłoś
Avatar
sarenkowy 2015-08-16, 0:11
Źle mnie zrozumieliście, nóż zajebisty, sam bym chciał taki sobie wykonać czy kupić... Chodziło mi o komentarz jakiegoś tam Antka wyżej, "jak już mieć 2 w 1 to proponuję z klucza 13 bardziej użyteczny będzie "...
Zgłoś
Avatar
BBasta 2015-08-16, 1:36 1
Filmy tego typu są po prostu hipnotyzujące.
Piwo
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-08-16, 2:11 1
heh jakby się tak postarał to z klucza 32 i większego można by maczetę wystrugać. Krakusy były by zadowolone ;D
Zgłoś
Avatar
charakternik 2015-08-16, 18:17
Wjebie się w temat. Zaletą noża zrobionego z klucza jest stal - mianowicie D2 czyli stal narzędziowa. Chyba nie muszę mówić, że DeDwójką ostrzy się inne metale? Właśnie z niej robi się wiertła, frezy i inne duperele do obróbki stali.
Posiadam taki nóż i muszę wam powiedzieć, że tnę nim cienkie blachy (takie jak w konserwach) bez żadnego problemu. Skąd mam taki nożyk? Kiedyś szukałem materaca na allegro i tak się dziwnie złożyło, że koleś oferował formatki do własnego robienia noży (link tutaj: allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=15205345).
Oczywiście kupiłem 3 formatki, materaca żadnego. Podczas gadania z babą przy kasie zaczepił mnie starszy gość, okazało się, że jest właścicielem. Gadka tak się potoczyła, że zabrał mnie na magazyn materacy, mebli i chuj wie czego jeszcze. Mijamy regały a tam kanciapa. W kanciapie pińcet rodzajów drewna,a dalej za nią kuźnia z piecem hutniczym. Drewno które mijaliśmy miało być na okładziny (rączki) do noży.
Po godzinie rozmowy okazało się, że koleś jest jednym z największych PRO w Polsce pod względem kucia noży. Zaoferował mi darmowe wykuwanie w zamian za krate browara i układanie drewna podczas gdy on będzie nakurwiał w kowadło.

Jak kto zainteresowany to kupujcie już zahartowane formatki i nieście do punktu ostrzenia noży. Ja za swój zapłaciłem co koło 120 zł (40zł formatka, 70zł nadanie kątów i ostrości, 10zł paracord na rękojeść).
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2015-08-16, 23:42
tu nie chodzi o to żeby zrobić z popularnej 13 czy 17, tutaj chodzi o to że te stare klucze są robione z zajebiście dobrej gatunkowo stali, a za Trollsky'ego zawsze piwo. Jeden z najlepszych "najfmejkerów".
Zgłoś
Avatar
h................1 2015-08-17, 8:36
Bardzo lubię filmy of Trollskiego. Gość zawsze wszystko na spokojnie robi, przy każdym filmie można się wyciszyć na parę minut. Jak zawsze duże piwko.
Zgłoś
Avatar
sqn091 2015-08-17, 16:51
Trollsky to klasa sama w sobie, sporo się nauczyłem z jego filmików
Zgłoś