18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Nóżka po usunięciu śrub
E................4 • 2020-10-24, 19:37
Nie dawałbym tego na +18, ale jak coś to to zmieńcie, nie wchodzę tu za często, sry za ewentualny bajzel z mojego powodu...

Materiał własny

Ah shit, here we go again...
Pamiętacie? 26 grudnia 2018 roku zostałem przyjęty na oddział ortopedyczny w Śremie. Montowane wówczas były 4 śruby:

"Zastosowane leczenie:
Operacyjne (27.12.2018r. doc *******): rekonstrukcja przyczepu więzadła właściwego rzepki z przeniesieniem przyśrodkowym przyczepu metodą Hausera. Fiksacja przeszczepów 4 śrubami korowymi średnicy 4.5mm."

Wczoraj, tj. 23.10.2020r. wreszcie zostało to żelastwo usunięte:

"Zastosowane leczenie:
Operacyjne (23.10.2020r. Op: prof. *******- ten sam, ino profesurę se zrobił): Usunięcie 4 śrub z podudzia lewego."

W sumie to póki co tyle. Za kilka miesięcy jadę na wymianę prawego stawu biodrowego, może będą lepsze fotki, bo teraz nuda, a nie chciało mi się kombinować
Blizna jest, więc na sadola się chyba nadaje.
Nie dodaję fotek z obiadków szpitalnych, bo od 26 sierpnia 2019r. siedzę w keto i odmówiłem wszelkich posiłków. Wziąłem ze sobą kabanosy, mięsną mega tłustą sałatkę, orzeszki, gorzką czekoladę i wodę Muszyniankę

Zrezygnowałem również z pooperacyjnych, proponowanych mi środków przeciwbólowych, z recepty również nie wykupiłem tego syfu...
Jedynie wykupiłem zastrzyki przeciwzakrzepowe i przez 10 dni se będę robił iniekcje, elo.
Do zobaczenia.

Zmiana opatrunku 2018



Rozładunek i kawusia:
ukryta treść


Kabanoski - Matka Ketoza nas poprowadzi!:
ukryta treść

Kolega z pokoju oglądał jakiś mecz. Lech grał z kimś tam:
ukryta treść

Wypucowany w oczekiwaniu na zabieg:
ukryta treść

Ostatnie szlify przed krojeniem:
ukryta treść

Moment po przebudzeniu:
ukryta treść

Dzisiaj tj. 24 paź 2020 przed iniekcją:
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
martika 2020-10-25, 0:10 1
oso napisał/a:

Pokaż cycki to Ci powiem czy ładnie wyglądają



Co za dużo to nie zdrowo, ale są różne strony dla dorosłych pooglądaj sobie jak to cię tak kręci dzieciaku
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-25, 0:28 2
martika napisał/a:

Co za dużo to nie zdrowo, ale są różne strony dla dorosłych pooglądaj sobie jak to cię tak kręci dzieciaku



no pokaz cycuski z pierwszej reki dla sadoli to co innego niz randomowe z neta inaczej podnieca
Zgłoś
Avatar
oso 2020-10-25, 0:47 1
martika napisał/a:

Co za dużo to nie zdrowo, ale są różne strony dla dorosłych pooglądaj sobie jak to cię tak kręci dzieciaku



Dzięki że mnie odmłodziłaś ale mam troszkę więcej lat niż Ty
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-10-25, 2:29 3
Budrys2000 napisał/a:

Stolec był?



A niewiem doktorze ale kręcił się tu jakiś przed chwilą po sali

Zgłoś
Avatar
Centurionero 2020-10-25, 6:57 1
Ładnie Cię zaszyli. A po czemu tam trafiłeś?

Dobrze Ci zapisali przeciwzakrzepowe

Zgłoś
Avatar
agent237 2020-10-25, 7:45 1
Mam taki sam kubek:) Po szkoleniach jesteś? Piwko za dobry materiał
Zgłoś
Avatar
parolpl 2020-10-25, 8:09 1
@Enbo94
Heh, to jednak z z swoim porażeniem mózgowym przy urodzeniu, niedowładem jednej strony i kilkuletniej korekty nie miałem aż tak najgorzej. Zawsze można się pośmiać z kogoś kto miał gorzej.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2020-10-25, 9:25 1
Skądś to znam

Zgłoś
Avatar
danio123 2020-10-25, 9:44 1
Budrys2000 napisał/a:

Stolec był?



Kręcił się tu jakiś ale się nie przedstawiał

Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2020-10-25, 15:47
Budrys2000 napisał/a:

Stolec był?



Nie dziękuje nie znam
Zgłoś
Avatar
Leczoman 2020-10-25, 16:33 1
Budrys2000 napisał/a:

Stolec był?



Był, ale wyszedł
Zgłoś
Avatar
karolo_m 2020-10-26, 7:57
Budrys2000 napisał/a:

Stolec był?



A kto to jest?
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2020-10-26, 15:29
Sprzedam Opla
Zgłoś
Avatar
minetek 2020-10-26, 20:02 1
Budrys2000 napisał/a:

Stolec był?



Kręcił się jakiś lekarz ale nie wiem jak się nazywał



Zgłoś
Avatar
Jujusan 2020-10-26, 21:02 1
Kokoloko98 napisał/a:

Jako bywalec co najmniej kilkudziesięciu operacji w czasach studenckich mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o to co jest przykryte a co nie to zależy od zabiegu.
Zazwyczaj pacjent jest przykryty wszędzie poza polem operacyjnym. Każdy (poza studentami) będący na sali operacyjnej widział już tysiące nagich ciał i szczerze mówiąc jest to dla personelu tak samo interesujące jak towary w magazynie dla magazyniera.
Liczy się przede wszystkim zadaniowość, czyli poprawne wykonanie danego zabiegu. A przykrywamy dla utrzymania odpowiedniej temperatury pacjenta.
Ot, taka historia.
A co do oglądania okolic intymnych, to pacjenci do zabiegów w znieczuleniu ogólnym są cewnikowani, więc tak czy inaczej ktoś tam musi zajrzeć i wsadzić ten cewnik. I każdy kogo znam podchodzi do tego jak do każdej innej procedury, czyli wolałby tego nie robić, ale jak trzeba to się robi.



Gówno prawda. Cewnikuje się tylko w małym odsetku przypadków, gdy jest to niezbędne, głównie podczas operacji w obrębie miednicy mniejszej i niektórych w jamie brzusznej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie