18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Nożownik z Southport UK
pazuzu • 2024-07-30, 10:39
Dwoje dzieci zginęło, a dziewięcioro innych jest rannych po ataku nożownika w Southport w północno-zachodniej Anglii. Aż sześcioro z dziewięciorga dzieci walczy o życie. Lekarze starają się też uratować dwoje dorosłych opiekunów, którzy zostali zaatakowani w czasie zabawy w domu kultury. Napastnika zatrzymano. To 17-latek.
Napastnik krzyczał Allahu akbar...



Zgłoś
Avatar
kola1908 2024-07-30, 21:39 1
Matko jedyna. Biedne dzieci...
Jedyna słuszna kara dla niego to kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-07-30, 22:29
Napastnik urodził się już w Walii, ale chyba za dużo ogląda arabskiej tv i za często odwiedzał meczet.
Zgłoś
Avatar
Papamek5 2024-07-30, 22:50 3
x.com/MurzynfrogXXX/status/1818372969313501600?t=0kvpE3glwsYhTkwXFX65jA&s=19

Brytole się trochę wkurzyły
Zgłoś
Avatar
PJakPapier 2024-07-31, 0:03 2
Takich śmieci którzy atakują dzieci niezależnie od rasy i klasy społecznej powinno się utylizować z miejsca publicznie, dla przykładu. Tfu na tego 17-letniego śmiecia, niech zdycha w męczarniach.
Zgłoś
Avatar
byluu 2024-07-31, 7:05 1
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Gdzie jesteście pizdzielce od hujowni i tuska ruska...?
Wam kosy i siekiery na mordy trzeba sprzedawac



Pilnie weterynarz potrzebny! Halo Sadol!
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-31, 8:39
Zamiast tych brudasów łapać i rozpierdalac to Ci kopią w kabaryne 😂

[ Dodano 2024-07-31, 13:07 ]
Ciekaw komu odwagi starczy żeby to stąd pogonić, zobaczymy ja tam gotowy jestem na tych śmierdzieli, gaz żelowy dobrej jakości i kopy na islamską pizde
Zgłoś
Avatar
LadyMagbet 2024-08-01, 2:14 2
@MoNsTeR.pl: napastnik nie urodził się w żadnej Anglii !! Przyjechali na łodzi z rodzina , ale zaczeły się zamieszki , Anglicy zaczęli niszczyć meczety . Podczas oddawania hołdu zmarłym dziecia zatrzymali dwóch kolejnych z meczets i nożem . Policja nie potrafiła ich ,,ogarnąć,, i zmienili w mediach że urodził się w Cardiff . Jest to nie prawda . Sprawcą to Axel Muganwa Rudakubana .

[ Dodano 2024-08-01, 02:16 ]
I zginęło troje dzieci , 3 dziewczynki , sześcioro wciąż walczy o życie . Zmarła też nauczycielka Yogi która chroniła swoim ciałem dzieci .



Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-08-01, 16:37
LadyMagbet napisał/a:

@: napastnik nie urodził się w żadnej Anglii !! Przyjechali na łodzi z rodzina , ale zaczeły się zamieszki , Anglicy zaczęli niszczyć meczety . Podczas oddawania hołdu zmarłym dziecia zatrzymali dwóch kolejnych z meczets i nożem . Policja nie potrafiła ich ,,ogarnąć,, i zmienili w mediach że urodził się w Cardiff . Jest to nie prawda . Sprawcą to Axel Muganwa Rudakubana .
I zginęło troje dzieci , 3 dziewczynki , sześcioro wciąż walczy o życie . Zmarła też nauczycielka Yogi która chroniła swoim ciałem dzieci .



Bez urazy, ale z tym urodzeniem to fejk. Rodzice pochodzą z Ruandy a on urodził się w Wlk Brytanii w Cardiff.
Zgłoś
Avatar
LadyMagbet 2024-08-01, 17:23
@MoNsTeR.pl: cóż , bez urazy ale nie masz racji . Jestem tu na miejscu .
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-01, 23:32
Jebac tego szmaciarza... Jego starzy i całe to muslimskie gowno powinno być wywleczone na ulicę i spalone... Tylkonogien oczyszcza
Zgłoś
Avatar
Tomserek 2024-08-02, 13:41 1
Nie wiem po ch*j go w tym kraju bronią, mieszkam tu i to jest jakaś paranoja a na FB ludzie piszą że on się nie urodził w UK i latają jego filmiki jak po Afryce biega brudasy jeba*ny



[ Dodano 2024-08-02, 13:42 ]
Już nie wygląda jak niewinne dziecko
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-08-02, 19:16
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Gdzie jesteście pizdzielce od hujowni i tuska ruska...?
Wam kosy i siekiery na mordy trzeba sprzedawac



Przypomnisz nam ile brudasów wpuścił Kaczyński i ile wiz sprzedal?

Podpowiem ci. Więcej niż Tusk i wszystkie poprzednie rządy razem wzięte.
Zgłoś
Avatar
LadyMagbet 2024-08-05, 13:16
@Tomserek: tak to on
Zgłoś