18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Nurek z New Delhi
qyk • 2012-08-20, 20:23
Jeden z wielu "nurków" czyszczących kanalizacje w New Delhi.
Jego dzienne wynagrodzenie to 3.50$ i butelka alkoholu do odkażania








Chwilowo przestałem narzekać na swoją prace.
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-08-21, 9:51 1
malutky napisał/a:

@Mutant nie wiem czemu ale nie lubię straży miejskiej, wg. mnie strasznie naciągana mundurówka.



Ja też...
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-08-21, 11:09
nie piszcie w zadnym wypadku i w zadnym kontekscie (nawet pozytywnym) nicka na B i konczacego sie na N bo dostaniecie bana na meisiac tak jak ja
Zgłoś
Avatar
Srebrny Serfer 2012-08-21, 11:46
Oo luka5z dawno Cię nie było
Zgłoś
Avatar
u................k 2012-08-21, 12:32
Przepraszam bardzo, ale nasze jeziora zbytnio się kurwa nie różnią, więc nie wiem co w tym takiego dziwnego w tym nurkowaniu.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-08-21, 12:50
@luka5z, zanim zaczniesz wypisywać głupoty, poczytaj szczegóły Twoich archiwalnych ostrzeżeń (konkretnie dopiski Moderatorów). Samo wspomnienie o użytkowniku BongMan (swoją drogą, przy ostatnim filmiku, który wrzucił w tym temacie mało się nie posikałem ze śmiechu - zasłużone piwo leci), jak i o każdym innym użytkowniku, karane nie jest.
Pomijam fakt, że ban to 5 ostrzeżeń (piątki za jednym zamachem nie dostałeś, ale po kawałku się uzbierało), a ostrzeżenia przestają obowiązywać po miesiącu.

Przepraszam za offtop. Internet robi się za mocny na moje skołatane nerwy, idę zaparzyć sobie herbatkę z melisy.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-08-21, 21:28 1
Pewnie nie każdy wie że cygany pochodzą z indii i spierniczyły bo należały do najgorszej kasty czyli takiej jak brudek na filmie.
Zgłoś