18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Z cyklu: jakie to słodkie.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce u wybrzeży wyspy Kona na Hawajach.
Grupa płetwonurków wyruszyła w nocy, aby pooglądać płaszczki, które obficie występują w tych miejscach. Nagle podpłynął delfin, który zaczął zwracać uwagę płetwonurków na siebie. Jego motoryka była bardzo ograniczona. Nurkowie zauważyli, że to nie ciekawość zwierzęcia spowodowała, iż podpłynęło ono bliżej. Wokół płetwy delfina owinięta była żyłka. Dodatkowo w jego płetwę wbity był haczyk.

Nurkowie podjęli się pomocy zwierzęciu. Delfin zmieniał swoje położenie odnośnie nurków, aby ułatwić im pracę.
Żyłka została przecięta, haczyka nie udało się wyciągnąć, zwierzę uratowane. Dokładniejszy opis jest na filmiku.
Akcja właściwa w sumie od 3:40, ale można powolutku poprzewijać od początku, na prawdę ciekawe.
Zgłoś
Avatar
speedster 2013-01-24, 18:26 1
Widzę i czuję, że ciepły to ty jesteś Kompleks gimbusa, kurestwa i bóg wie co jeszcze... oj nie ciekawie tam masz

Napisałbym coś więcej ale taki jeden Angel zaraz tu wpadnie i znowu pozostanę biernym czytelnikiem
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-01-24, 18:31
"Akcja właściwa w sumie od 3:40, ale można powolutku poprzewijać od początku"

Dostane coś jak obejrzałem całość bez przewijania? :/
Zgłoś
Avatar
Baro 2013-01-24, 18:36
Inteligętny delfin - NIESAMOWITE.
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-01-24, 18:38 1
ściwanek napisał/a:



Dostane coś jak obejrzałem całość bez przewijania? :/



Spytaj mieszkańców Nowej Huty
Zgłoś
Avatar
Mardog 2013-01-24, 18:39 1
Te zwierzęta są mądrzejsze niż ludzie.. Tylko tego nie pokazują, nie chcą nas zawstydzić ^^
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-24, 18:59
Ten delfin jest bardziej inteligentny niż większość ludzi na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-01-24, 19:17 2
Tak patrzę na tego delifna i aż chce się wymordować wszystkich kitajców za to jak je traktują.
Zgłoś
Avatar
Safian 2013-01-24, 19:43
speedster napisał/a:

nie ciekawie


sjp.pl/nieciekawie

speedster napisał/a:


Napisałbym coś więcej ale taki jeden Angel zaraz tu wpadnie


prosteprzecinki.pl/przecinek-przed-ale

Nie opierdalaj innych jak sam pisać nie umiesz...
Zgłoś
Avatar
davidyell 2013-01-24, 21:44
Safian napisał/a:


sjp.pl/nieciekawie

prosteprzecinki.pl/przecinek-przed-ale

Nie opierdalaj innych jak sam pisać nie umiesz...



No właśnie, kurwa, nie opierdalaj innych, jak sam pisać nie umiesz. Przed "jak" warto postawić przecinek.
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-01-24, 22:39 1
Ja pierdole, jesteście zjebani... zajebisty filmik o delfinach, o ich inteligencji, o ludziach niosących pomoc itd., a wy kurwa napierdalacie o jakiejś ortografii. Żeby to poważne błędy były - to luz, a wy prujecie się o przecinki i kropki, jakby wam kto co najmniej ukradł wasze dildosy, którymi codziennie rozpychacie swoje ego.

Idźcie se na inne forum, bo jeden przed drugi mądrzejszego udaje, a chuja wiecie i chuja się znacie.
x2
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-01-25, 0:05
kurczak94 napisał/a:

Idźcie se na inne forum, bo jeden przed drugi mądrzejszego udaje, a chuja wiecie i chuja się znacie.
x2



Nie "se", tylko "sobie".
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-01-25, 1:43
kurczak94 napisał/a:

Ja pierdole, jesteście zjebani... zajebisty filmik o delfinach, o ich inteligencji, o ludziach niosących pomoc itd., a wy kurwa napierdalacie o jakiejś ortografii. Żeby to poważne błędy były - to luz, a wy prujecie się o przecinki i kropki, jakby wam kto co najmniej ukradł wasze dildosy, którymi codziennie rozpychacie swoje ego.

Idźcie se na inne forum, bo jeden przed drugi mądrzejszego udaje, a chuja wiecie i chuja się znacie.
x2



Wypierdalaj się uczyć do matury, a ja do sesji ;/
Zgłoś
Avatar
szarri 2013-01-25, 2:38 1
Nie no, serio - gdzie jak gdzie, ale na Sadolu nie spodziewałam się znaleźć grammar nazi. Macie, poczytajcie: rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=44:po... - może przynajmniej czegoś się nauczycie, skoro macie takie fantazje, chłopaki
Zgłoś