18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
O, impreza! Chwila....
zejfi • 2013-04-05, 18:51
Będąc dzisiaj na wydziale, zauważyłem dość ciekawy plakat:
Teraz tylko czekać na reakcje lokalnych polityków.
Na stronie klubu nie ma ani plakatu, ani jakiejkolwiek informacji o tej imprezie (stan na 5 kwietnia 2013, godz. 18:48), więc nie narzekajcie na jakość zdjęcia
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-08, 15:36 3
VectorOPC, od debili niema co oczekiwać. Wszyscy wiedzą że 97% studentów to skończeni idioci.
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2013-04-08, 17:40 1
Serio, aż tyle pisowców tu?
Tylko i wyłącznie PiS zrobił z tej katastrofy pośmiewisko, może i impreza nietrafiona, bo po tylu miesiącach pieprzenia o tym zrobiło się to nudne, co nie zmienia faktu, że gdyby nie udział PiSu na pewno wielu Polaków inaczej dziś by traktowało Smoleńsk
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-04-08, 20:10 2
Stryjek napisał/a:

VectorOPC, od debili niema co oczekiwać. Wszyscy wiedzą że 97% studentów to skończeni idioci.


napisal idota z legia w tle nie podajacy nawet prawdziwego wieku ale co zrobc jak sie urodzilo debilem i takim sie umrze
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-04-08, 21:23
O kurwa, mój były wydział - Maius. Czyżby tablica na dole? Poznam to kurewskie miejsce po samej ścianie. Tyle lat, tak mało kwalifikacji
Zgłoś
Avatar
mr W 2013-04-08, 22:18 2
Nie jestem za PiS, ale tam zginęli Polacy wy tępe lewackie sprzedajne mendy.
Zgłoś
Avatar
Pallar_Anders_Visa 2013-04-08, 23:09 1
Co to za wydział, pewnie same lewaki. Do roboty kurwa!
Zgłoś
Avatar
Spajdi666 2013-04-08, 23:14
Imprezy w Kotłowni, obszczane podłogi, gówniany browar, spocone kurwy i naćpane dresy, zaiste, cudowny Klub Studencki.
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2013-04-09, 3:29
Zawsze będę się śmiał ze smoleńska, z papieża, kościoła, pseudopatriotów, pseudokatolików.
Zgłoś
Avatar
zejfi 2013-04-09, 17:34
NieWeszles napisał/a:

Zawsze będę się śmiał ze smoleńska, z papieża, kościoła, pseudopatriotów, pseudokatolików.



Ze Smoleńska (wnioskuję, że masz na myśli katastrofę lotniczą z 10.04.2010, a nie miasto) trochę nie wypada, bo, bądź co bądź, zginęli wtedy ludzie. Jeżeli śmiejesz się z papieża i Kościoła tylko dlatego, że chcesz być fajny, mam złą wiadomość - nie jesteś. A nad pseudopatriotami i pseudokatolikami to raczej zapłakać powinniśmy, bo dali się zmanipulować politykom, którzy Ojczyzną i wiarą wycierają sobie buzie (tak, to eufemizm), gdy za bardzo się oplują na mównicy.
Zgłoś