18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Mrrm 2020-12-02, 22:07
Blisko 20 lat z tego pasa jechało się w lewo, wjeżdżając na skrzyżowanie jest tylko jeden znak ze jest droga z nakazem jazdy na wprost. Generalnie zmienili to z dnia na dzień i teraz codziennie jest przynajmniej jeden dzwon. Swoją droga do tej obsranej koniczynki przyjeżdzają chyba tylko pracownicy, interes życia ktoś tam zdaje się odjebał.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-12-02, 22:38
Przecież to nie kierowca sam wjechał na czerwonym na skrzyżowanie tylko za policjantami, którzy "ściągnęli" ten samochód na bok.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-12-02, 23:12
Panie pedalarzu, co Pan tam robił? Naprawdę to trzeba nie być pelnosprytnym żeby na takiej drodze tym gównem się poruszać. Szkoda że Ci tego pedalarskiego łba nie rozjechała. Wiem kurwa że nie zlamałeś żadnego przepisu, ale bystrością umysłu też się nie wykazałeś. Z resztą czego tu się spodziewać po człowieku co ma dwa pedały i łańcuch zamiast mózgu
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2020-12-03, 14:50 2
Kurde26 napisał/a:

Panie pedalarzu, co Pan tam robił? Naprawdę to trzeba nie być pelnosprytnym żeby na takiej drodze tym gównem się poruszać. Szkoda że Ci tego pedalarskiego łba nie rozjechała. Wiem k***a że nie zlamałeś żadnego przepisu, ale bystrością umysłu też się nie wykazałeś. Z resztą czego tu się spodziewać po człowieku co ma dwa pedały i łańcuch zamiast mózgu



Ale Tadek... to nie ta sprawa.
Zgłoś