18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
O ojcu pedofilu
Bladess • 2014-08-06, 19:43
Żona mówi do meża:

- Ż: Jesteś pedofilem!
- M: Jakim pedofilem, co ty gadasz? Jak lizałem cipę naszej siedmioletniej córce to nawet mi nie stanął!

W robocie usłyszałem. Jak dobrze pamiętam to to jest Sadistic i tu wszystko przechodzi więc nie płakać mi tu pizdeczki
Zgłoś
Avatar
Kerry666 2014-08-07, 2:18 1
Idź z tym na kwejka ;*
Zgłoś
Avatar
Penc 2014-08-07, 9:22
@wajnona czas abyś wstawiła swój pierwszy temat, chyba sama wiesz co powinno się w nim znajdować
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-08-07, 9:46
Ta żona to z 16 lat musiała mieć.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-08-07, 10:05
@MrRobaczek: A ty nawet nie przeczytałeś jej posta, a się udzielasz. Nie ma czegoś dobrego, to gównem nie zapycha portalu.

A kawał mi się podobał, jak się komuś nie podoba, to przewijać dalej albo wracać na Kwejka, i.. za leniwy jestem, żeby wstawić tutaj obrazek.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-08-07, 10:18 1
Penc napisał/a:

@wajnona czas abyś wstawiła swój pierwszy temat, chyba sama wiesz co powinno się w nim znajdować



Takie przyjemności tylko dla wybrańca, przykro mi
Zgłoś
Avatar
skacikpl 2014-08-07, 14:05
wajnona napisał/a:

Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim? To było śmieszne raz czy dwa i to w dodatku z pięć lat temu, od tego czasu przewinęło się tu już tyle dowcipów, że głowa mała, a wszystkie pisane na jedno kopyto. Nudy.

I tak, wiem, ja sama nic nie wstawiam (nie musicie stalkować mi profilu), bo jestem obserwatorem-komentatorem i dzięki temu przynajmniej nie wstawiam takich badziewnych tematów Na tym polu są lepsi użytkownicy i po prostu im to zostawiam, więc nie srajcie ogniem że mam 0 tematów, ale śmiem coś skrytykować.



Bo takie są najlepsze, a zaraz potem seksistowskie.
Zgłoś
Avatar
MrRobaczek 2014-08-07, 18:59
qwachu napisał/a:

@MrRobaczek: A ty nawet nie przeczytałeś jej posta, a się udzielasz. Nie ma czegoś dobrego, to gównem nie zapycha portalu.

A kawał mi się podobał, jak się komuś nie podoba, to przewijać dalej albo wracać na Kwejka, i.. za leniwy jestem, żeby wstawić tutaj obrazek.



Ty kurwa sherlocu... specjalnie to napisałem...
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-08-07, 20:47 3
wajnona napisał/a:

Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim?



To nie jest dowcip, dowcipy są śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Kocurrr 2014-08-08, 14:46
<q>Dlaczego niektórym się wydaje, że sadolowy dowcip to dowcip o charakterze pedofilskim? To było śmieszne raz czy dwa i to w dodatku z pięć lat temu, od tego czasu przewinęło się tu już tyle dowcipów, że głowa mała, a wszystkie pisane na jedno kopyto. Nudy.

I tak, wiem, ja sama nic nie wstawiam (nie musicie stalkować mi profilu), bo jestem obserwatorem-komentatorem i dzięki temu przynajmniej nie wstawiam takich badziewnych tematów Na tym polu są lepsi użytkownicy i po prostu im to zostawiam, więc nie srajcie ogniem że mam 0 tematów, ale śmiem coś skrytykować.</q>

Czemu mamy się oburzać, że sama nic nie wrzuciłaś, a komentujesz? Sam fakt, że jesteś kobietą zabiera Ci prawo głosu.
Zgłoś