18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

Czwartkowe popołudnie mogło się tragicznie skończyć dla dzieci, które stały przy sklepie w Swoszowicach. Rozpędzony kierowca Subaru wpadł w poślizg i o mało nie uderzył w uczniów. Na szczęście samochód ominął ludzi i zahaczył tyłem o znak. Wszystko zarejestrowała kamera.
Krakowska policja jest w dyspozycji nagrania, jednak dopiero jutro będziemy mogli się dowiedzieć, czy będzie ścigać pirata drogowego.





Tekst ze strony: lovekrakow.pl/aktualnosci/o-wlos-od-tragedii-w-swoszowicach-video_13241.html
Zgłoś
Avatar
Taz 2016-02-29, 1:27
Był taki odcinek w pitbullu z niebieskim subaru moze ktoś sie natchnął, chciał jebnac dzieciaka i spróbować ucieczki
Zgłoś
Avatar
mamut360 2016-02-29, 2:36 1
A Na chuj miał czekać?. Przecież nikomu (na szczęście) nic nie zrobił. Miał czekać aż jakiś społeczniak zgłosi że o znak przejścia się otarł i stracić zniżki oraz dostać mandat za kolizję, za to że słup otarł??
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2016-02-29, 10:34
Jak mnie wkurwiają takie dziennikarskie pizdy "rozpędzony", "pirat drogowy". Ani kurwa jedno, ani drugie. Każdego kto wpada w poślizg będą chuje nazywały "piratem drogowym"? Śmiecie, ot co.
Zgłoś
Avatar
Given 2016-02-29, 12:21 2
Cytat:

Jak mnie wkurwiają takie dziennikarskie pizdy "rozpędzony", "pirat drogowy". Ani kurwa jedno, ani drugie. Każdego kto wpada w poślizg będą chuje nazywały "piratem drogowym"? Śmiecie, ot co.



Tam jest ograniczenie do 40km/h, ze względu na całkiem ostry zakręt (nie widać go na nagraniu) za którym jest przejście dla pieszych. Zastanawiam się, ile on tam musiał lecieć, skoro przy tych 80/90km/h przy słabych oponach da się tam spokojnie wchodzić.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2016-02-29, 16:07
tępy chuj ładnie się podłożył
Zgłoś