18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Obalanie goryla
Pfciuki • 2013-06-02, 4:38
Problemy podczas zatrzymania. Gruby mógł się rzucić i byłoby po kłopocie.

Zgłoś
Avatar
burzyk1992 2013-06-03, 0:57
rozjebała mnie babka w 00:48 "call 911"
Zgłoś
Avatar
Kuj0n 2013-06-03, 1:07
oglądam ten filmik i zastanawiam się który tam jest gruby bo wszyscy są tak samo rozciągnięci
Zgłoś
Avatar
Hellios 2013-06-03, 1:37
filmik przy okazji pokazuje skuteczność emerytowanych ochroniarzy
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-06-03, 8:08
guiches napisał/a:

Po 4. Ta kurwa co pomogła "policjantom" to zwykły ustawkowicz, który szukał rozrywki. Nie dość, że ponapierdalał, skopał leżącego, to jeszcze "władze" na to zezwoliły.



To policjant "undercover" w drodze na interwencje przyjebał w jakiś samochód (stąd przychodzi czarnula) i reklamę
Zgłoś
Avatar
gordon1533 2013-06-03, 8:17
Busted k**wa
Zgłoś
Avatar
Mordoc 2013-06-03, 8:29
To jakiś zlot karłów ?
Zgłoś
Avatar
yaiba 2013-06-03, 8:40 1
Nienawidzę takich przyjebanych piesków, którzy nie potrafią NORMALNIE z człowiekiem porozmawiać bez uprzedniego zglebowania go... Squrwysyństwo po prostu. W PL jest całkiem podobnie, lecz u nas miałbym tyle spokoju więcej, że miałbym świadomość, że nikt z ulicy takiemu psiarzowi nie pomoże, bardziej bym się spodziewał buta na buzie pana funkcjonariusza.
Nie jestem reprezentantem JP na 100%, uważam, że są potrzebni, ale te smutne ch*je po prostu czują czasem, że mają władzę i ją nadużywają ;/
Tutaj są pozdrowienia dla nadgorliwych pałkarzy

Zgłoś
Avatar
alfr3d 2013-06-03, 9:05
dziadzio z securitasa... najgorszej firmy dla ktorej przyszlo mi pracowac...
Zgłoś
Avatar
Wyzysk 2013-06-03, 10:27 2
@yaiba
Ty myślisz że Policja podchodzi do ciebie i bez niczego wypierdala cie na ziemie weź ogarnij bo ja nie widziałem takiej akcji bardzo dawno... Jeśli jesteś kibolem i rzucasz w nich butelkami czy kamieniami to się nie dziwie że nie podejdą pogadać tylko Ci wpierdolić sam byś tak zrobił i chyba wszyscy by tak zrobili ale gdy nie chcesz dać się aresztować to nie będą cie prosić i dawać lizaka na zachętę.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-03, 11:20
Hahahdhb ale pojebhali z grubasemt:-D
Zgłoś
Avatar
kunghan 2013-06-03, 13:15
yaiba napisał/a:

Nienawidzę takich przyjebanych piesków, którzy nie potrafią NORMALNIE z człowiekiem porozmawiać bez uprzedniego zglebowania go... Squrwysyństwo po prostu. W PL jest całkiem podobnie, lecz u nas miałbym tyle spokoju więcej, że miałbym świadomość, że nikt z ulicy takiemu psiarzowi nie pomoże, bardziej bym się spodziewał buta na buzie pana funkcjonariusza.
Nie jestem reprezentantem JP na 100%, uważam, że są potrzebni, ale te smutne ch*je po prostu czują czasem, że mają władzę i ją nadużywają ;/



Najpierw obejrzyj filmik ze zrozumieniem, dopiero później oceniaj zachowanie policji.

Gość uderzył w kobietę, po czym zaczął uciekać - reakcja policji uzasadniona. Nie widzę tu nic nadzwyczajnego, a na pewno nie widzę skurwysyństwa.

Pomoc obywatelska w naszym państwie to zupełnie co innego, nikt nie pomoże policji, ale też nikt nie pomoże w autobusie dziewczynie, chłopakowi, starszej osobie, którzy są atakowani np przez pijane towarzystwo.
Zgłoś
Avatar
Lucky_Luke 2013-06-03, 15:38
@Wyzysk

To zobaczysz ... Jak pójdziesz kiedyś na przesłuchanie, i nie będziesz chciał się spowiadać . Zmienisz zdanie
Zgłoś