18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
obalenie
C................l • 2013-04-23, 16:20
ładnie pierdolną

Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-04-23, 17:57 1
To nawet nie było zamierzone, obraz tej walki jak i większości na internecie najlepiej opisują słowa "waść machasz jak cepem"
Zgłoś
Avatar
Kreciuch 2013-04-23, 18:06 5
MistrzMinetyWielkaWara napisał/a:


ok mój błąd wy poloniści masturbatorzy z zamiłowania


Moim skromnym zdaniem, żeby zrobić tego typu błąd nie tylko nie trzeba być polonistą, ale wręcz trzeba być debilem.

Trzeba było w 4tej klasie szkoły podstawowej nie chodzić na papierosy w czasie dyktanda.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-23, 18:06 2
Dałbym ci chujku piwo za dobrą wstawkę, ale za te braki w edukacji i sapanie do tych, którzy w dobrej wierze próbują ci pomóc ogarnąć trudną sztukę pisemnej artykulacji przemyśleń to sobie kurwa szoruj do osiedlowego i kup. Pozwalam.
Zgłoś
Avatar
C................l 2013-04-23, 18:42 20
@wszyscy up co się dopierdalają do tego "pierdolną"

Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-04-23, 18:48 4
Obaj zawodnicy charakteryzują się wysoko rozwiniętą sztuką walki zwaną "Mor flikar" (laczek matki), jednak ten lepiej wyszkolony użył techniki "kasta en säck potatis på marken" (Jebnij workiem kartofli o podłoże). Zaufajcie mi, jestem specjalistą
Zgłoś
Avatar
RaWoon 2013-04-23, 19:43
te honde chyba kolo chcial zajebac bo w 31 sekundzie z niej spierdala
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-04-23, 21:41 1
Saute napisał/a:

@up - pierdolnął to pierdolnął, na chuj drążysz temat?

bo mnie wkurwia kaleczenie języka Ojczystego gimbusie
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-04-24, 0:45 1
"pierdolną", rzekł "jestę debilę". No soczyste ja pierdolę (akurat pierdolę, nie "pierdolem"). Boli mnie serce, jak widzę coś takiego. Żądam przywrócenia kar cielesnych w szkołach, za brak szacunku do języka ojczystego. Linijka (długa, drewniana), po łapach, i harlem shake pasem skórzanym po dupie. Dyslektycy jebani. Mam nadzieję, że będziecie sortować śmieci do końca życia.

@ra-won tę hondę (...) zajebać, bo (...) do książek won, czytać. Dlaczego piszę bezbłędnie? W czasach podstawówki wypożyczałem po 12-15 książek tygodniowo, i je czytałem. W każdej wolnej chwili. Głównie thrillery, sci-fi, horrory, przygodówki. Rozwijały wyobraźnię, i mimochodem poprawność językową. Ale co wy o tym wiecie, pokolenie gimnazjum...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-04-24, 10:46
Kaprys napisał/a:

W czasach podstawówki wypożyczałem po 12-15 książek tygodniowo, i je czytałem. ...



Bez urazy ale to chyba komiksy były bo średnio wychodzi ci po 2 książki dziennie a gdzie czas na inne rzeczy jak choćby dziewczyny ?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-24, 18:01
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Bez urazy ale to chyba komiksy były bo średnio wychodzi ci po 2 książki dziennie a gdzie czas na inne rzeczy jak choćby dziewczyny ?



Wypożyczał. A potem oddawał. Generalnie zajmował się głównie przemieszczaniem dużych ilości celulozy na trasie biblioteka-dom i spowrotem.
Zgłoś