18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
decode21 2012-04-10, 19:57
jaczuro napisał/a:

Za takie odszkodowanie, jakie podostawały rodziny ofiar (dodam - bogate rodziny) wcale bym się nie obraził jakby mi kilku debili z rodziny wcięło.

i masz piwo za źródło



Tusk im załatwił odszkodowania to mają, ze swoich nie dał. Foty fajne, choć można by się bardziej postarać.
Zgłoś
Avatar
CiastoZKremem 2012-04-10, 20:00
@jaczuro Czyżby te armie pisowców i innych fanatyków? Członkowie rodzin już powiedzieli swoje na ten temat (jeśli cięto interesuje to obejrzyj ich wypowiedzi) i wynika z tego to, że nie chcą takiego rozgłosu (w przeciwieństwie do pewnej mamy) i że szanują ofiary katastrofy, ale mają już tego dość
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-04-10, 20:44
Są pewne granice, ale dla niektórych Pener itp kurew widocznie nie...
Zgłoś
Avatar
Kargon 2012-04-10, 20:45
decode21 napisał/a:



Tusk im załatwił odszkodowania to mają, ze swoich nie dał. Foty fajne, choć można by się bardziej postarać.



Tak kurwa tusk nie wiem nie jestem zwolennikiem tuska ale już mnie to wkurwia, ludzie gówno się znają i najłatwiej obrzucić gównem jedyną znaną im osobę ze świata politycznego, ostatnio tu wyczytałem że to przez tuska jajka po 1zł są. Ludzie ogarnijcie się
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-04-10, 20:47
Madzia sradzia.
Smoleńska, kurwa!
Szczerze, to moglibyscie nawet juz o tej madzi nie wspominać... Ale wracając, to po otrzymaniu odszkodowania wcale bym nie płakał "rozgłosem". Dać - narzekają. Nie dać - też narzekają. Polska!
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-10, 20:47
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Są pewne granice, ale dla niektórych Pener itp kurew widocznie nie...



Chyba obrażasz penera.
Zgłoś
Avatar
nihlus_pl 2012-04-10, 20:59 1
Śmieszy mnie to, że rodziny ofiar katastrofy dostały dość pokaźne odszkodowania, a ludzie, którzy też tracą rodziny, ale nie ma o nich rozgłosu medialnego, mogą zapomnieć o takich odszkodowaniach. Poroniony kraj.
Zgłoś
Avatar
decode21 2012-04-10, 21:15
Kargon napisał/a:



Tak kurwa tusk nie wiem nie jestem zwolennikiem tuska ale już mnie to wkurwia, ludzie gówno się znają i najłatwiej obrzucić gównem jedyną znaną im osobę ze świata politycznego, ostatnio tu wyczytałem że to przez tuska jajka po 1zł są. Ludzie ogarnijcie się



Odszkodowania zostały wypłacone z Ministrostwa Skarbu Państwa przez odpowiedniego ministra, którymi to ministrami rządzi Donald Tusk. Jajka są po złotówce bo hodowcy muszą dopasować swoje klatki do wymogów UE, takie rzeczy są do negocjowania. Przykładowo można przedłużyć czas dostosowania wymogów klatek, jak i wywalczyć sobie odstępstwo od tej reguły. Donald chwalił się że mają silna drużynę w Unii i wszystko załatwią. W Unii trzeba walczyć o interesy swoich państw. W Polsce stocznie upadły bo nie mogły korzystać z pomocy w postaci dotacji od Skarbu Państwa bo takie jest w UE prawo, ale już Merkel dotowała stocznie niemieckie bo przekonała UE że jest kryzys i muszą ratować swoje miejsca pracy. Więc jak to napisałeś gówno się znasz i innych obrzucasz gównem, ogarnij się!

nihlus_pl napisał/a:

Śmieszy mnie to, że rodziny ofiar katastrofy dostały dość pokaźne odszkodowania, a ludzie, którzy też tracą rodziny, ale nie ma o nich rozgłosu medialnego, mogą zapomnieć o takich odszkodowaniach. Poroniony kraj.



Zgadzam się, tylko że mnie to wkurwia a nie denerwuje.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2012-04-10, 23:28
Cytat:

nihlus_pl napisał/a:
Śmieszy mnie to, że rodziny ofiar katastrofy dostały dość pokaźne odszkodowania, a ludzie, którzy też tracą rodziny, ale nie ma o nich rozgłosu medialnego, mogą zapomnieć o takich odszkodowaniach. Poroniony kraj.

Zgadzam się, tylko że mnie to wkurwia a nie denerwuje.


Mnie tak samo, co źle sie żyło rodzinom tych co zginęli? Co z powodzianami, którzy do dzisiaj pieniędzy mają? Ile im zaproponował płemieł? 6 tysięcy? Śmiech na sali...
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2012-04-11, 8:37
Szkoda gadać, takie fotki to robią odrazu PR PO czy poprostu ktos ma taka masakre w glowie ze sam nie wie co jest dobre a co złe?
Zgłoś