18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
vass 2012-03-15, 22:33 1
beephe napisał/a:

bo nie chodzi o zwalenie konia, wytarcie chuja o chusteczkę i siedzenie zadowolonym przy komputerze.


Tu mi się nie zgadza ,ja wycieram w firankę
Zgłoś
Avatar
Dziuchni 2012-03-15, 22:49 1
Kobiety już tak mają że lubią gadać o wszystkim także o przemyśleniach po lodziku. Ja tam się cieszę że choć przez chwilę mogę im "zamknąć usta"
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-15, 23:28
Znałem taką co brała z dupy do buzi To były szalone czasy. Boję się, że drugiej takiej nie znajde...
Zgłoś
Avatar
Póhó 2012-03-16, 0:12 20
vajron napisał/a:

Znałem taką co brała z dupy do buzi To były szalone czasy. Boję się, że drugiej takiej nie znajde...



Przykro mi z powodu śmierci Twojej mamy

Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-03-16, 7:18
Kiss after ... i dylemat czy to zrobić
Zgłoś
Avatar
Exoone 2012-03-16, 7:26
@up
racja, ktoś mógłby uznać za dziwne, że całujesz monitor
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-03-16, 9:01
bloodwar napisał/a:

Dla wiekszości Sadoli wiedza o tym co kobieta mówi przed/w trakcie/po lodzie jest bezcenna bo słyszą takie teksty po raz pierwszy w życiu Patrząc na to z tej perspektywy to ciekawy program edukacyjny dla gimbazy!


Więc zapewne robisz notatki;)
Zgłoś
Avatar
TheRudeBoy 2012-03-16, 15:46
"Co dziewczyny myślą" one nie myślą tylko mówią
Zgłoś
Avatar
W 2012-03-25, 22:14
beephe napisał/a:

bo nie chodzi o zwalenie konia, wytarcie chuja o chusteczkę i siedzenie zadowolonym przy komputerze.


nie?
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-03-26, 4:46
vajron napisał/a:

Znałem taką co brała z dupy do buzi To były szalone czasy. Boję się, że drugiej takiej nie znajde...



Wiem! Kapitan Bomba mówił o takiej... Zdupydomordyzaur?
Zgłoś
Avatar
kalollo 2012-03-26, 10:30
Carol napisał/a:


Mam nadzieję za to, że ty jesteś w mniejszości sadoli, która nie umie czytać ze zrozumieniem. Jest wyraźnie napisane, że to wszystko kobieta myśli, a filmik przedstawia co by było gdyby to mówiły. Wydaje mi się zatem, że i ty jesteś w tej grupie sadoli, która jak sugerujesz nie ma żadnych doświadczeń seksualnych.



No chyba, że ktoś był na tyle leniwy, że przeczytał tylko opis jaki nadano temu filmikowi na fb, który brzmi następująco "Czego lepiej nie usłyszeć od kobiety "
Zgłoś
Avatar
kuryl87 2012-03-26, 16:19
WhyMe? napisał/a:

Zasada "bierz do pyska puki tryska" nie sprawdza się w tym filmiku


Nie sprawdza się kurwa bez apelacyjnie
Zgłoś