18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
theresnothingupthere 2013-06-24, 23:58
kurwa, a jakby to ciapate było to by się bany posypały...
Zgłoś
Avatar
l................8 2013-06-25, 0:16 5
rusofil napisał/a:



Inteligentny człowiek nie wrzuciłby takiej foty, bo po prostu by to wyskrobał gdyby tylko dowiedział się, że urodzi się takie coś. Ja się nie śmieję z chorych ludzi. Ja się śmieję z upośledzenia umysłowego ich rodziców, którzy tego nie wyskrobali na czas.



Hitler byłby dumny.
Dla was lewaków mimo bełkotu o równości zawsze będą istnieć ludzie i podludzie niewinne osoby sortujecie jak odpady, które nie mają prawa żyć opakowując tę obrzydliwą ideologię w złoty papierek z podpisem "miłosierdzie".
Czemu sami nie zrobicie tej przysługi i nie usuniecie się z tego świata?
A dlatego, że jesteście tchórzami i półgłówkami, którzy cenią jedynie własne życie i gardzą innymi tylko dlatego, że nie mieli takiego szczęścia jak wy urodzić się zdrowi.

Co mogę o tobie powiedzieć? inteligentny człowiek nie pisze postów na tak żenująco niskim poziomie a twoim celem jest trolowanie na forum za co niedługo prędzej, czy później z niego wylecisz.
I, gdzie się podziejesz żałosna istotko? będziesz przeczesywała różne fora lecząc swoje kompleksy aż w końcu zrozumiesz, że nie taki jest sens życia.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-06-25, 0:28 6
leszek8 napisał/a:



Hitler byłby dumny.
Dla was lewaków mimo bełkotu o równości zawsze będą istnieć ludzie i podludzie niewinne osoby sortujecie jak odpady, które nie mają prawa żyć opakowując tę obrzydliwą ideologię w złoty papierek z podpisem "miłosierdzie".
Czemu sami nie zrobicie tej przysługi i nie usuniecie się z tego świata?
A dlatego, że jesteście tchórzami i półgłówkami, którzy cenią jedynie własne życie i gardzą innymi tylko dlatego, że nie mieli takiego szczęścia jak wy urodzić się zdrowi.

Co mogę o tobie powiedzieć? inteligentny człowiek nie pisze postów na tak żenująco niskim poziomie a twoim celem jest trolowanie na forum za co niedługo prędzej, czy później z niego wylecisz.
I, gdzie się podziejesz żałosna istotko? będziesz przeczesywała różne fora lecząc swoje kompleksy aż w końcu zrozumiesz, że nie taki jest sens życia.



Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-25, 0:44 1
rusofil napisał/a:



Inteligentny człowiek nie wrzuciłby takiej foty, bo po prostu by to wyskrobał gdyby tylko dowiedział się, że urodzi się takie coś. Ja się nie śmieję z chorych ludzi. Ja się śmieję z upośledzenia umysłowego ich rodziców, którzy tego nie wyskrobali na czas.



Ta... Przystosowanie do życia bezproblemowego w społeczeństwie ma być miarą potencjalnego życia szczęśliwego? Podobno 100% ludzi jest pod jakimś względem upośledzona społecznie...

Ja się brzydzę taką pychą człowieka uważającego się za dobrze zrodzonego. Wypytaj rodziców, czemu cię nie wyskrobali: wszak wszystkiego nie możesz zrozumieć, co znaczy, że nie jesteś kompletna intelektualnie.

Oh, jak by łatwiej było mi cię zaakceptować niewyskrobaną, gdybyś milczała... Gdybyś nie pisała takich komentarzy... To broń obusieczna.

leszek8 napisał/a:


Hitler byłby dumny.
Dla was lewaków mimo bełkotu o równości zawsze będą istnieć ludzie i podludzie niewinne osoby sortujecie jak odpady, które nie mają prawa żyć opakowując tę obrzydliwą ideologię w złoty papierek z podpisem "miłosierdzie".



Nie zasłaniaj zwyrodnienia intelektualnego, czy jak niektórzy woleliby - etycznego, ideologią. Te podziały "lewak"/"prawiczek" są tylko duchowym usprawiedliwieniem dla tych, którym trudno samemu znajdować w swym umyśle myśli.
Zgłoś
Avatar
l................8 2013-06-25, 1:28 2
@Rusofil Rozumiem, że z powodu ubytków komórek mózgowych jedyną możliwą opcją jest wstawienie głupiego obrazka.
@dionizodoros To po prostu przydzielenie ludzi na stanowiska, którzy sami reprezentują.
Nie muszę chyba podawać przykładów jak lewicowa ideologia wprost bądź dyskretnie przyczyniła do niszczenia ludzkości i chrześcijańskich filarów cywilizacji łacińskiej bez, której oddzielona od ducha zamknięta w materialistycznym świecie nasza cywilizacja nie skora do jakiegokolwiek wyższego rozumowania degraduje się do poziomu bezmyślnego bydła, której celem życia jest przeżycia powiązane z konsumpcją jako priorytetem.
To właśnie za degradacją umysłu i natury ludzkiej odpowiadały groźne ideologie jak np. nazizm, komunizm, ale zgadzam się, że prymitywna część mózgu próbuje zagłuszyć wszelkie wyższe odczucia aby zapewnić komfort własnego JA.
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-06-25, 1:29 1
I właśnie dlatego powinny być obowiązkowe badania prematalne, jeśli dziecko zdrowe to git a jak nie to rodzina ma dwa wyjścia:
1. Wychowuje dzieciaka na własny koszt
2. Idzie się z tym to wykwalifikowanego "lekarza" by "zdusił problem w zarodku" (wiem okrutne i spartańskie)
Bo szczerze jak oglądam reklamy z tekstami pomóżcie dzieciom nieuleczalnie chorym wysyłając smsy lub dając 1% podatku to mnie krew zalewa.
/e wypija potion'a na hejty
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-25, 3:32 1
leszek8 napisał/a:

@Rusofil Rozumiem, że z powodu ubytków komórek mózgowych jedyną możliwą opcją jest wstawienie głupiego obrazka.
@dionizodoros To po prostu przydzielenie ludzi na stanowiska, którzy sami reprezentują.
Nie muszę chyba podawać przykładów jak lewicowa ideologia wprost bądź dyskretnie przyczyniła do niszczenia ludzkości i chrześcijańskich filarów cywilizacji łacińskiej bez, której oddzielona od ducha zamknięta w materialistycznym świecie nasza cywilizacja nie skora do jakiegokolwiek wyższego rozumowania degraduje się do poziomu bezmyślnego bydła, której celem życia jest przeżycia powiązane z konsumpcją jako priorytetem.
To właśnie za degradacją umysłu i natury ludzkiej odpowiadały groźne ideologie jak np. nazizm, komunizm, ale zgadzam się, że prymitywna część mózgu próbuje zagłuszyć wszelkie wyższe odczucia aby zapewnić komfort własnego JA.



"Lewicowość" jest terminem zbyt ogólnym, by mówić, że to ona przyczyniła się do degradacji kondycji intelektualnej europy.
Nazizm i komunizm miały cechy ideologii prawicowej - tj. ksenofobię, konserwatyzm obyczajowy (PRL nie akceptował obcokrajowców i homoseksualizmu [temat w ogóle był zmarginalizowany], choć nie zabraniał prawnie aborcji), czy nacjonalizm, ale i lewicowe - przede wszystkim chodzi tu o gospodarkę i filozofię pewnej specyficznej sprawiedliwości społecznej.

Chrześcijaństwo to filozofia o fundamencie teoretycznie lewicowym - czyli idea pt. "Nie ty powinieneś oceniać, kto jest zły, a kto dobry. Zrobi to Bóg". Jest ona ufundowana przez postulat tolerancji poglądowej (nie kulturowej) - upomina on człowieka, że jest tylko człowiekiem, więc nie ma prawa narzucać swojej pewności innym. Ponadto wprowadzona jest tu (w chrześcijaństwie) antykonserwatywna, liberalna idea: "miłuj nawet wroga swojego; odwet skierowany jest przeciwko tobie".

Szufladkowanie na "lewica"/"prawica", jest w istocie wprowadzaniem myśli na tory błędu.
Zgłoś
Avatar
s................x 2013-06-25, 11:34
zabawne po ciulu idocii.
Zgłoś