18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
ghostQ 2024-06-14, 17:21 1
W moim przypadku, jak tylko ojczym zrobił ponownie, dostał taki kurwa wpierdol, że do tej pory go nie widać.

[ Dodano: 2024-06-14, 17:22 ]
*podobnie.

[ Dodano: 2024-06-14, 17:23 ]
xxxbastrado122 napisał/a:

Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije.



Twoją matkę pewnie też tak bito, a Ty zapewne wyciągnąłeś telefon, młodzieńcze i zacząłeś to wszystko nagrywać. Prawda?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-14, 18:43
baronturbina napisał/a:

Ale tak serio ile ruscy ci płacą za sianie dezinformacji?



10 hrywien od komentarza.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-14, 18:59
dżonyłojlker napisał/a:

10 hrywien od komentarza.


Twój komentarz przed edycją był lepszy. Strasznie jesteś niezdecydowany jak na ruskiego bota.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-14, 19:16
baronturbina napisał/a:

Twój komentarz przed edycją był lepszy. Strasznie jesteś niezdecydowany jak na ruskiego bota.



Przecież go nie widziałeś. Cieszę się, że powróciłeś do korzeni, bo dobry miałeś pomysł z tym nazywaniem mnie "ukraińcem", nie wiem jak to wyczułeś, ale tak to mnie potwornie wkurwiało, że byłem bliski napisania do ciebie "wypierdalaj", a wtedy byś mnie podpierdolił do admina. Na szczęście się opamiętałeś i już jestem spokojny.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-14, 20:53
dżonyłojlker napisał/a:

Przecież go nie widziałeś. Cieszę się, że powróciłeś do korzeni, bo dobry miałeś pomysł z tym nazywaniem mnie "ukraińcem", nie wiem jak to wyczułeś, ale tak to mnie potwornie wkurwiało, że byłem bliski napisania do ciebie "wypierdalaj", a wtedy byś mnie podpierdolił do admina. Na szczęście się opamiętałeś i już jestem spokojny.


Tak tak:

Jakim musisz być smutnym i słabym człowiekiem że dajesz się z równowagi w necie wyprowadzać. Z drugiej strony nie ma się co dziwić bo rodzinę w Ukrainie zostawiłeś. Przed Zalenskim nie miałeś problemu z tożsamością narodową. Dalej myślisz nietrzeźwo Dżony - czyżby 11 lat i 5 miesięcy poszło na marne?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-14, 21:15
baronturbina napisał/a:

Tak tak:
Jakim musisz być smutnym i słabym człowiekiem że dajesz się z równowagi w necie wyprowadzać. Z drugiej strony nie ma się co dziwić bo rodzinę w Ukrainie zostawiłeś. Przed Zalenskim nie miałeś problemu z tożsamością narodową. Dalej myślisz nietrzeźwo Dżony - czyżby 11 lat i 5 miesięcy poszło na marne?



Kurde mol, nie doceniłem cię. Myślałem, że tylko tak świrujesz, a ty na serio jesteś haker.
Ale teraz to mnie wkurwiłeś jak nigdy, gdyby nie to, że byś mnie zaraz podpierdolił, to napisałbym ci co o tobie myślę.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-14, 21:25
dżonyłojlker napisał/a:

Kurde mol, nie doceniłem cię. Myślałem, że tylko tak świrujesz, a ty na serio jesteś haker.
Ale teraz to mnie wkurwiłeś jak nigdy, gdyby nie to, że byś mnie zaraz podpierdolił, to napisałbym ci co o tobie myślę.



W sumie od dawna mam twoje IP ale nie no napisz co myślisz. Naucz się wyrażać uczucia bo z nałogu nie wyjdziesz. Może być cyrlicą.
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-06-14, 21:53
Młody się kamerką bawi
Zgłoś
Avatar
xxxbastrado122 2024-06-16, 9:44
ghostQ napisał/a:

Twoją matkę pewnie też tak bito, a Ty zapewne wyciągnąłeś telefon, młodzieńcze i zacząłeś to wszystko nagrywać. Prawda?



Brat nagrywał, ja z ojcem ją biliśmy.
Zgłoś