18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
wormgoro 2017-09-05, 13:19
Albo zbok jest twardym przehujem albo edukator leje jak pizda.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-05, 13:22
mit2 napisał/a:


Ty jesteś naprawdę upośledzony (z resztą jak każdy zjebany lewak). Czyli według ciebie gość miał pozwolić zwyrolowi łazić koło jego dzieci z chujem na wierzchu?
A może ty też lubisz się obnażać przed nieletnimi, że tak skurwiela bronisz?

P.S. Pojęcie white trash z wikipedii: "termin używany w amerykańskim angielskim jako pejoratywne określenie białych obywateli Stanów Zjednoczonych Ameryki usytuowanych najniżej w hierarchii klas społecznych. Charakteryzują się oni brakiem wykształcenia i niskimi dochodami, co skutkuje kiepską sytuacją materialną. White trash często utożsamiani są z zachowaniami dysfunkcjonalnymi i aspołecznymi."
Według mnie to bardziej pasuje do zaszczanych lewaków siedzących w squatach.


Policji tam nie mają? Burak jest od pilnowania prawa?
Na szczęście To jest tylko twoja opinia
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2017-09-05, 13:39 1
Co za kretyn, trzymać telefon w ręce którą sie uderza, typowy burger...
Zgłoś
Avatar
miszczurek 2017-09-05, 15:19 2
Abraxus napisał/a:


Policji tam nie mają? Burak jest od pilnowania prawa?
Na szczęście To jest tylko twoja opinia



Nie, Ty bezrozumna spierodlino. To także moja opinia.
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-09-05, 15:21 1
Abraxus napisał/a:

Policji tam nie mają? Burak jest od pilnowania prawa?


Najwidoczniej na miejscu jej nie było, a facet nie miał ochoty na nią czekać przyglądając się, jak zboczeniec paraduje z kutasem na wierzchu obok jego dzieci. Każdy normalny rodzić zrobił by tak samo i to nie jest tylko moja opinia.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-09-05, 19:06 3
janlew napisał/a:


Nie oceniać naszej etyki żydom, ani ateistom (ich marksistowskim pożytecznym gojom).



Tee, od ateistów to ty sie odpierdol, bo i na ciebie i na zydów maja wyjebane.

P.S. I nie zapomnij, jak złamiesz szpyte pójść do kaplicy, nie do lekarza.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-05, 19:14 2
janlew napisał/a:


Nie oceniać naszej etyki żydom, ani ateistom (ich marksistowskim pożytecznym gojom).


Znam ateistę, który kilka lat temu przez pół roku pracował jako wolontariusz, a w następnym roku zamierza to powtórzyć - nawet się zastanawiam, czy mu nie pomóc. W zeszłym roku przeznaczył ogólnie 10 000 zł. na domy dziecka. A czym ty się możesz pochwalić wielki "moralny" i "etyczny" gnoju?! Ty byś kurwo nawet 5 złotych nie przeznaczył, bo wolisz dawać księżą na tacę niż tym, którzy faktycznie są potrzebujący.
Ja sam zaś moralnie i etycznie jestem czysty jak łza - moi przyjaciele i rodzina świadkami! W sumie komu ja to mówię - największej katolsko-prawackiej spierdolinie jaką nosił ten portal.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-09-05, 19:45 1
Abraxus
obrzezany huj to nie nasz klimat,
napisz skargę do Michnika
Zgłoś
Avatar
Wanisz 2017-09-05, 21:44
Abraxus napisał/a:

Wasza religia nakazuje wam kochać innego bliźniego bez względu na wszystko. Więc jak możecie napierdalać zwyrodnialców? Macie ich kochać.
[..] z Izraela wywodzi się wasz wymyślony bożek któremu składasz pokłony.



O kurwa, debil. Chyba że to zarzutka kiepskiej jakości?

Tak a propos, w Starym Testamencie często Bóg odpowiednio traktował podobnych zwyrodnialców, zawsze kończyli w prosty sposób: "zostali zgładzeni"
Zgłoś