18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Policjant ze złamaną ręką obezwładnił bandytę.

Miło jest czasem donieść o dobrej pracy policji. Zwłaszcza, gdy wykonują pracę z sercem, ponad zakres swoich zwyczajnych obowiązków.

Cytat:

Policjant z Piaseczna właśnie skończył służbę i zmęczony wracał do domu. Nagle zauważył młodego mężczyznę, który nerwowo rozglądał się dookoła i w pośpiechu wynosił z samochodu różne elementy wyposażenia. Funkcjonariusz poszedł do obserwowanego mężczyzny i okazał legitymację policyjną. Mężczyzna rzucił się na zaskoczonego policjanta i zaczął okładać go pięściami. W trakcie szamotaniny złamał mu rękę.

Obowiązek bywa czasem silniejszy niż ból. Sprawny aspirant "nie zauważył" złamania i obezwładnił bandytę, po czym wezwał pomoc.



Całość do przeczytania TUTAJ

Wiem, że są tu i tacy, którzy za "psami" nie przepadają i mają nawet silne argumenty. Niech spadają na drzewo.
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-09-19, 17:33 33
siwybis napisał/a:

Wole mieć matkę w burdelu jak ojca w policji... tyle w temacie.



Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-09-19, 17:49 3
siwybis jeśli faktycznie masz 35 lat i piszesz takie rzeczy to chyba nie powinienem mieć wątpliwości gdzie Twoja matka pracuje?
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-19, 18:12
siwybis napisał/a:

Wole mieć matkę w burdelu jak ojca w policji... tyle w temacie.


To jak Cie pobija, okradna lub podpala dom lec do burdelu, bo od Policji nie masz co oczekiwac pomocy
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-09-19, 19:00 1
Co do JSP:
Tylko Bóg może gasić mój dom!
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-19, 19:10
siwybis napisał/a:

Wole mieć matkę w burdelu jak ojca w policji... tyle w temacie.



No ostatnio spod latarni ją wzieli na dołek więc marzenie twoje się spełnilo. Pozdrów mame
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-19, 21:04 1
W temacie Jebania Strazy Pozarnej.

Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-09-20, 5:19
Jad Kiełbasiany napisał/a:

Obrazek

Eeee tam, hejtowanie policji stało się już nudne! Teraz tylko JSP !



napisze krótko: jebnij się w głowę.
Teraz poemat: JP nie wzieło się z nienacka, samo z siebie też nie. Są "psy" i policjanci, do tych drugich nic nie mam, po drugie policjant zawalony robotą lubi sobie ulżyć w łatwy sposób, wyjebać czasem komuś pałką, pogadaj z bylymi policjantami lub wojskowymi, mózgi rozjebane i poszarpane nerwy. Tak po za tym to w większości wina systemu i rządu, bo co prawda policja wykonuje tylko swoją prace, a to że mniejszość policjantów robi to źle i bez powołania to już niczyja wina tylko ich samych. Również jestem za tym stój - > kulka w łeb. Bo jeśli człowiek nie winny to nie ma się czego bać, ale wiadomo za gruszkę z bazaru nikt nie chciał by zostać kaleką nawet gdyby.

siwybis napisał/a:

Wole mieć matkę w burdelu jak ojca w policji... tyle w temacie.



Kobieta która kochała Cie jak nikt inny, dała Ci życie, i rodziła w wielkich mękach, takim szacunkiem jej się odpłacasz? Podejrzewam że jesteś jednym z tych kudłaczy sprzed komputera 24/h, i przebranego CJ'a w dresy z GTA. Posłuchaj bonusa, hemp gru, firmy, robią kurwa najazdy na policje jakich mało, JP 100% ! Ale nikt! NIKT! nie wyrzeknie się matki, niosą przekaz aby kochać i szanować! mimo JP!... gardze tobą.

Z Policją miałem już w życiu troche sytuacji, troche do czynienia, i powiem że zawsze było normalnie, nigdy o nic się nie czepiali bez powodu, spoko po prostu normalni ludzie. Gorzej już ze strażą miejską co się panoszą wszędzie i udają GROM.
Zgłoś