18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-13, 21:47
.

[ Dodano 2024-07-13, 21:51 ]
WąsatyZbój napisał/a:

Ostatnie trzy zmiany w umundurowaniu policjantów w Polsce, zatwierdził, poprzez wydanie rozporządzeń, w dniach: 1 kwietnia 2022 r., 18 maja 2022 r. i 11 października 2023 r., ówczesny Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Mariusz Kamiński z Prawa i Sprawiedliwości. Nie podejrzewam tego człowieka, o sympatię do Niemców, wobec czego, porównanie obecnie obowiązujących mundurów policyjnych do jakichś szwabskich drelichów, jest co najmniej dziwne. Tym bardziej, że swoją barwą nawiązują do mundurów polskiej policji z czasów II RP, a nie do mundurów policji niemieckiej.
Ty, to chyba bardzo nie lubisz policjantów?



HAHAHAHA o JPRD co za mlon. Internetowy wykształciuch, gdzieś bije dzwon ale nie wie gdzie on.
A skąd się wzięły te rozporządzenia, bo jakiś pajac czy inny alkoholik miał taki kaprys to je wprowadził w Polsce?

Polskie jak chuj, kolorek odpowiada?
krosno-odrzanskie.policja.gov.pl/go3/serwis-informacyjny/aktualnosci/2...

Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-07-13, 23:32
Veni_Vidi napisał/a:

.
HAHAHAHA o JPRD co za mlon. Internetowy wykształciuch, gdzieś bije dzwon ale nie wie gdzie on.
A skąd się wzięły te rozporządzenia, bo jakiś pajac czy inny alkoholik miał taki kaprys to je wprowadził w Polsce?
Polskie jak chuj, kolorek odpowiada?



Wybacz, pewnie za głupi jestem. Może mi wyjaśnisz, gdzie ten dzwon bije? I, na jaką lub czyją melodię?
Zgłoś
Veni_Vidi napisał/a:

Strzelają w powietrze i nie trafiają...



Bo nie mogą trafić. Jal trafią to zaraz nagonka że zabili niewinnego dobrego chłopca który mówił dzień dobry
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-07-14, 15:58
Dla Holendrow oboz szkoleniowy
Zgłoś