18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Inżynier z Nasa zgłoszony przez ~Angel
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Obrazki z postępowej Europy
Siriuz • 2024-06-23, 12:51
Inżynier z NASA dokonuje rozkrzyżowania kościoła katolickiego w Londynie



W Danii brakuje miejsc w meczetach, więc modlitwy odbywają się na ulicy



W hotelach też brakuje miejsc więc w Dublinie powstają całe dzielnice namiotów



W Mediolanie ponoć marokańscy muzułmanie podpalili kościół Planeta się pali!

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
hwdp00 2024-06-23, 16:07 4
Baba Wanga to przewidziała , że Europa będzie muzułmańska a to są tego początki. Trzeba było to dusić i palić w zalążku.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-06-23, 17:30
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-06-23, 18:36
pazuzu napisał/a:

Pewnie ze dobrze bo jeszcze więcej pozwoleń dla islamów by wydali jakby ćwierć miliona nam nie wystarczyło



Ćwierć to chyba ty wypiłeś i cie pozamiatało
Nie masz tv nawet twoja komisja stwierdziła, ze jednak sprawa dotyczy kilkunastu:-D
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-23, 18:42
cesarz1982 napisał/a:

Ćwierć to chyba ty wypiłeś i cie pozamiatało
Nie masz tv nawet twoja komisja stwierdziła, ze jednak sprawa dotyczy kilkunastu:-D



Nie kilkunastu a kilkuset a poza tym ja nie pisze o nieprawidłowościach tylko właśnie o tych legalnie wydanych. I to jest najgorsze ze pis na legalu dawał pozowlnia na pracę dla islamistow o tych było ok 248 tys już nie mówiąc ile wpuścili agentów z rosji i Białorusi, niby informatykow jakby kurwa u nas nie było ludzi z IT
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-06-23, 19:17
"legalnie" w sensie że nie ma jednoznacznych dowodów łapówki. Z drugiej strony wiemy że faktycznym inżynierom czy wymianom studenckich wiz nie wydawano (bo wszystkie moce przerobowe urzędów szły dla "specjalnie" płatnych wiz), tak więc faktycznych nieprawidłowości jest raczej większość.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-23, 19:22
pazuzu napisał/a:

Pierwszy filmik sprzed 3 lat, ostatni chyba sprzed pół roku. Wrzucajcie jakieś nowe



Dzięki, wydawały mi się jakieś znajome. Myślałem, że na X nie wrzucają starych gówien. Będę czujniejszy.

[ Dodano 2024-06-23, 19:30 ]
pazuzu napisał/a:

Nie kilkunastu a kilkuset a poza tym ja nie pisze o nieprawidłowościach tylko właśnie o tych legalnie wydanych. I to jest najgorsze ze pis na legalu dawał pozowlnia na pracę dla islamistow o tych było ok 248 tys już nie mówiąc ile wpuścili agentów z rosji i Białorusi, niby informatykow jakby kurwa u nas nie było ludzi z IT



Te 248tyś to chyba na przestrzeni wielu lat. Te statystyki są dostępne w GUS. Poza tym pozwolenia na prace nie wiele mówią, bo większość z nich nie jest realizowana. Lepiej patrzeć na statystyki ruchu granicznego - też ogólnodostępne. Tam ładnie widać jak te lewackie kurwie media kłamią.
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-06-23, 20:13
Ja bym tam napalm zastosował i tyle a nie jakieś cackanie
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-23, 20:28 1
19WTJ89 napisał/a:

Jeszcze zatęsknicie za tym naszym ciemnogrodem.



Spokojnie, pis nie rządzi, nie grozi nam zalew imigrantów z południa. Trzeba sie tylko uporać z rodzimą katolicką patologią.
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2024-06-23, 20:31
Geraldinio napisał/a:

Spokojnie, pis nie rządzi, nie grozi nam zalew imigrantów z południa. Trzeba sie tylko uporać z rodzimą katolicką patologią.



Nie no idę jednak się napić .
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-06-23, 20:33
Huj im w dupę. Niech się teiści tłuką czyj bóg prawdziwszy..hahahaha.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-23, 20:34
Nic się nie bójcie, rudy już załatwia. #niedługo_w_polsce
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-23, 21:08
Maras0803 napisał/a:

Ryży cwel nawet nie chciał umacniać granicy z białorusią, a ty coś pierdolisz o pisiorach? tfusk podpisał zgodę na współpracę między SKW a FSB, a ty śmiesz coś szczekać o agentach? Nie masz kurwa mózgu czy jesteś upośledzony?
Kolejna ameba... wy jesteście niedojebani, to że się nie lubi jakiejś partii nie oznacza, żeby lizać pizdę drugiej. Jedni i drudzy rozkradają kraj, a takie kurwy jak ty cieszą się, że teraz was dyma rudy cwel zamiast karła. Pozdychajcie i dajcie żyć normalnym ludziom.



Następny, który udaje bezstronnego obrażając Tuska i krytykujących PIS

Beka, jak to mówią młodzi, pewnie wyznawca konfy. Nie przejmuj się, wyrośniesz z tego, przejdzie ci ta głupota.
Zgłoś
Avatar
NwcOnlyamodel 2024-06-23, 21:41 2
9 lat temu Andżela wołała herzlich willkommen! Wystarczyło 9 lat żeby to wszystko zmarnować co było dobrego, co wyróżniało naszą kulturę od czarnego lądu czy też inżynierów z bliskiego wschodu... Boję się o przyszłość moich dzieci ale jest nadzieja... Młody jak tylko słyszy (7 lat) jakąś wzmiankę o izraelu to od razu reaguję mówiąc że takiego państwa nie ma
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-06-23, 21:45 1
19WTJ89 napisał/a:

Jeszcze zatęsknicie za tym naszym ciemnogrodem.



Skoro to jest postęp to ja chcę żyć w ciemnogrodzie
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-06-23, 22:53
Manolito666 napisał/a:

Jak to możliwe, że Żyd planuje z wieloletnim wyprzedzeniem dezintegrację białej Europy, a my na to pozwalamy?



Gdyż od dziecka biliśmy nauczani na lekcjach religii, przez żydów w sutannach , nadstawiania nie tylko dvpy, ale i drugiego policzka, nie mówiąc o pierwszym.
Zgłoś