18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Więc zdarzenie miało miejsce 11.12.2021 nie wrzucałem od razu bo nie miałem czasu ... artykuł o zdarzeniu https://radioolsztyn.pl/wypadek-na-trasie-dobre-miasto-lidzbark-warminski-piec-osob-zostalo-rannych/01608848

Brat po operacji złamane 2 kości przedramienia z przemieszczeniem (jest tak gruby że nie mogli mu dać znieczulenia ogólnego bo ma bezdech i coś jeszcze ale nie wiem co .... Lekarze zdecydowali się na podanie fentanylu przez wkłucie w ramię ale szczegółów nie znam )
Jego syn złamany obojczyk z przemieszczeniem też miał zabieg
Bratowa złamanie kilku kości stopy też po operacji
Jest jeszcze ich córka której zdjęcia nie mam (miała złamany obojczyk)) bez operacji
Typ który prowadził 2 samochód (białe audi ) miał zabrane prawko od 6 miesięcy ....podobno zaczął wyprzedzać i zasłabł . Nie jest mi znany jego stan














2022-05-30, 15:45
Jprd widząc tę girę laseczki brata mam mdłości, a te desperaty stuleje chcą jej wymiona oglądać. Gdzie ja jestem

2022-05-30, 15:54
gratuluję bratowej

2022-05-30, 16:49
Są też pozytywne strony. Spasione k***y nie będą miały swobodnego dostępu do lodówki, może zrzucą kilka kilogramów.

2022-05-30, 17:34
Noga w niebieskim dresie na zdjeciu lochy to Twoja autorze posta? :mrgreen:

2022-05-30, 18:46
Oby kierowca białego audi zdechł w męczarniach a rodzinie dużo zdrowia

2022-05-30, 18:52
Powiedz rodzinnie knurów, że jeszcze nie jest za późno dla dzieciaków i niech nie robią z nich mały wieprzaków. Teraz mieli szczęście, ale co nie uciecze to się nie odwlecze, zabije ich cukrzyca, zawał, udar - możesz sam wybrać.

2022-05-30, 18:53
Zdania nie zaczyna się od "więc"

2022-05-30, 19:55
Zgona zycze :->

2022-05-30, 20:50
qu4si napisał/a:

TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.
Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.



jestes debilem

:mrgreen:

2022-05-30, 21:13
k***a jakie dwa grubasy
ludzie do ch*ja, zacznijcie dbać o siebie

Lu...........sy
2022-05-30, 21:15
petru23 napisał/a:

Nie zaczyna się zdania od "więc".



Nieprawda. Nawet jest słynne zdanie: "A więc wojna" z 1939 roku.

2022-05-30, 23:06
PanPstrokaty napisał/a:

sam musisz być kierowcą kaudi (cztery zera z przodu, piąte za kierownicą), skoro ich bronisz. jeździcie jak gówno to macie gównianą opinie



cioto :D jak ci jajka obrastały to jezdziłem i kałdi bemdabjuuuuu, okularem.. ale nie jestem takim zj***nym zerem jak ty .by kogoś oceniać po marce. zostawiam to dla takich debili j***nych jak ty ! wyszczekałeś się psie ?

2022-05-31, 00:03
qu4si napisał/a:

TA. k***a chce uciec od części odpowiedzialności, ch*ja zasłab. te szmaty w tych audi BMW i seat 20 letnich powinny z miejsca tracić prawojazdy za ryj. Każdy popełnia większe lub mniejsze wykroczeni, też miałem wypadek, kolizje. Ale żeby pod górę i na ciągłej wyprzedzać, to tylko zjeby, jeszcze pewnie szpaler aut wyprzedzał. I pozbawił by życia normalnych ludzi. Jak k***a chce się zabić to na tory zapraszm.
Jeszcze jak by miał czym wyprzedzać a to pałuje głupie do odciny, tłumik zmieni i myśli że król szos.



Tory? Serio? a myślisz że pociągi popierdzielają same??? polecam filmik ogólnodostępny na YT. A zobaczysz co myślą motorniczy


Polecam. zanim każesz komuś wj***ć się pod pociąg


2022-05-31, 02:08
czerczil napisał/a:

Noga w niebieskim dresie na zdjeciu lochy to Twoja autorze posta?



Brata :P

Nie mam zdjęcia jej cycków i w sumie nie chcieli byście widzieć obwisłe wymiona XD jeszcze znalazłem 1 fotę


2022-05-31, 04:42
Bratowa taki ulaniec-po ciąży zostało co nie yhy,aha :mrgreen: