18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Na harda chyba za słabe, może słabe ale niektórym się spodoba, takie cięcia to u nas norma przy wykladzinach, miejmy nadzieję że pojawią się nowe


2020-07-25, 11:21
Nie lepiej nauczyc sie ciac niz mowic ze to norma? :roll:

2020-07-25, 11:40
Słabe, ja sobie bardziej rozj***łem palec, praktycznie winając się w mięcho. Ale nie czułem potrzeby chwalenia się tym. Tak wygląda po 4 dniach.


2020-07-25, 12:17
Na Harda XD Na kwejka co najwyżej.

2020-07-25, 12:22
MArcin911 napisał/a:

Słabe, ja sobie bardziej rozj***łem palec, praktycznie winając się w mięcho. Ale nie czułem potrzeby chwalenia się tym. Tak wygląda po 4 dniach.



A czemu rozj***łeś? Brud Ci wszedł tak głęboko ze musiałeś obciąć połowe paznokcia?

2020-07-25, 13:00
Skoro mówisz że to norma, to zakladam że to zakład pracy chronionej, dla upośledzonych?

2020-07-25, 16:17
jjjkkkfff napisał/a:

@up
Znaczy że jak robisz sobie palcówkę to Ci się wydaje że to całkiem kto inny dotyka?
Cholera, muszę podpytać jakiegoś chirurga jak tak zrobić z ręką...



a to akurat jest całkiem proste, wystarczy sobie uszkodzic nerw promieniowy - chociażby przez dłuższe ściśnięcie. Czucie w dłoni stanie się mocno ograniczone, albo nawet szlag je całkiem trafi (zależne od stopnia uszkodzenia) Gorzej, że nadgarstek przestaje częściowo działać - z pozycji "luxnego zwisania" nadgarstka, bardziej w dół poruszysz, zgiąć palce - też da radę. Ale ni ch*ja nie podniesiesz, ani nadgarstka, ani nie wyprostujesz palców powyżej pozycji "luźnej"

To uszkodzenie ma też swoją, całkiem fajną nazwę - "porażenie sobotniej nocy" - najczęstszą przyczyną jest własnie to, że ktoś naj***ny odwala zgona i zasypia na swoim ręku, a że % go skutecznie unier*chamiają - to pozycja pozostaje przez dluższy czas niezmieniona - w efekcie dochodzi do porażenia nerwu promieniowego. Jak ktoś ma pecha z koilei, albo ogólnie mocny sen, to nawet naj***ny być nie musi, żeby się tego dorobić. Powrót do ruchomości nadgarstka i palców trwa jakieś 2 - 3 miesiące - ale zdarza się też, że może nigdy nie nastpic.

2020-07-25, 17:25
Norma? k***a, jak sie umie z nozem obchodzić to moze i norma

2020-07-26, 03:28
A wystarczylo nalozyc porzadne rekawice ktore sa praktycznie nie przecinalne. Ale co tam po ch.j wydac troszke grosza. Teraz sie nauczysz

2020-07-26, 09:27
Do autora. Mam hurtownie wykladzin, nie chcesz zleceń na montaże? PM