18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
javal 2015-02-08, 9:34 7
O ile moge zrozumieć że ktoś ma dość i chcę ze sobą skończyć, to nie wiem jak popierdolonym trzeba być żeby wybrać jedną z najboleśniejszych metoda wysłania się na tamten świat.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2015-02-08, 9:47 2
Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy się podpalają. Skok z mostu, pod pociąg, z wieżowca, z samolotu bez spadochronu, wstrzyknięcie sobie odpowiedniej substancji w żyłę - spoko. No ale żeby podpalać się, wieszać czy podcinać żyły - bez sensu. Jedynie cierpisz. Zresztą i tak zawsze obiecałem sobie, że gdy kiedyś nie wytrzymam (albo będę śmiertelnie chory), to wyrwę kilka chwastów ze sobą korzystając z potencjału nie ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny.
Zgłoś
Avatar
Ramzesi 2015-02-08, 10:16
Człowiek pochodnia
Zgłoś
Avatar
jarobtm 2015-02-08, 10:42 4
Everlast1111 napisał/a:

Hm poparzenia 4 stopnia? Wspołczuje mu, wolałbym umrzeć. Przecież po takich oparzeniach to męczarna jak skurwysyn.



No właśnie po to go ratuj, żeby nie umarł za szybko, tylko cierpiał ... prawdziwi sadole
Zgłoś
Avatar
kaelem 2015-02-08, 10:58 2
dobrze, że ludzie w porę nie zareagowali
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-02-08, 11:02 5
exculibrus napisał/a:

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy się podpalają. Skok z mostu, pod pociąg, z wieżowca, z samolotu bez spadochronu, wstrzyknięcie sobie odpowiedniej substancji w żyłę - spoko. No ale żeby podpalać się, wieszać czy podcinać żyły - bez sensu. Jedynie cierpisz. Zresztą i tak zawsze obiecałem sobie, że gdy kiedyś nie wytrzymam (albo będę śmiertelnie chory), to wyrwę kilka chwastów ze sobą korzystając z potencjału nie ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny.



Najlepsza a zarazem najpopularniejsza smierć to powiesenie się. Które nie ma na celu duszenia się jak wielu sądzi a przerwanie rdzenia kręgowego. Siup i po sprawie, bez rozlewu krwi, rozjebanego ciała na chodniku czy odcietej głowy na torach.

Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, jebać wszystkich samobójców
Zgłoś
Avatar
Mortuus 2015-02-08, 11:36 2
"Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, jebać wszystkich samobójców"

Pierdolisz tak straszliwie, że aż oczy ropieją, gościu.
Zgłoś
Avatar
jarobtm 2015-02-08, 12:11 5
Everlast1111 napisał/a:


Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, jebać wszystkich samobójców



Nekrofil jebany
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-02-08, 14:02 2
jarobtm napisał/a:



Nekrofil jebany



Hehe Nie tak dosłownie

Mortuus napisał/a:

"Poza tym, samobójstwo jest dla tchorzów, jebać wszystkich samobójców"

Pierdolisz tak straszliwie, że aż oczy ropieją, gościu.



Dobra wez idz sie powieś jak cos sie nie podoba
Zgłoś
Avatar
jarobtm 2015-02-08, 16:55
Everlast1111 napisał/a:



Hehe Nie tak dosłownie



Oj tam, jak jeszcze ciepły, w tym wypadku wręcz mógł być rozgrzany, to nie jeden się skusi
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2015-02-08, 18:25
Hmm… czuję tutaj dobrze wysmażone pyszności! Prawie jak.. kurczak
Zgłoś