18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
programista4k 2022-08-21, 22:27 3
uzytkownik609 napisał/a:

ale tu agresywnych ludzi pełno strach żyć w takim społeczeństwie patrząc po tym co tu piszecie.



nie noś pedalskich fryzur i nie zaczepiaj ludzi to nic Ci nie zrobimy
Zgłoś
Avatar
pavulon666 2022-08-21, 22:34 2
idioci ktorzy mowia co to by nie zrobili nie zdaja sobie sprawy ze nie od ciosa w nochala gina ludzie ale wlasnie przez takie uderzenia o bruk

i takimi einsteinami i mistrzami intelektupotem sa zaslane wszystkie cele
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-21, 22:39 3
_Yarko_ napisał/a:

uderzył i zabił



Zabił długowłosego pedała... no to kurwa piwko leci
Zgłoś
Avatar
Halman2 2022-08-21, 22:42 2
needsomefps napisał/a:

O kurwa, zabił go jednym critical hitem.



Zabił go efekt bicza i uderzenie potylicą o trotuar. Efekt bicza powstawał też w samochodach dlatego też wymyślono zagłówki.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-21, 22:43 4
asd1235 napisał/a:

Gardze takimi ludźmi jak ty. Zaściankowiec i patus.



Gdy ci smutno, gdy ci źle, popraw rurki bo cię chyba w brochę cisną
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-08-21, 22:59 4
KURWA jak widze takich pajacow z gumką to odrazu mi sie noz w kieszeni otwiera, to ma byc kurwa mezczyzna czy ciotka z plakatu ?

jestemzolza.pl/post/mezczyzni-kiedys
Zgłoś
Avatar
ZadźgamCiePenisem 2022-08-21, 23:52
Lobo24 napisał/a:

Up
No faktycznie go zaskoczył. Widać nawet, że od tyłu podszedł. Kudłaty wiedział co się święci i przed egzekucją jeszcze włoski poprawił żeby lepiej wyglądać w nekrologu,



Widać że nigdy się nie napierdalałeś po pijaku
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-08-22, 0:01
Lobo24 napisał/a:

Up
No faktycznie go zaskoczył. Widać nawet, że od tyłu podszedł. Kudłaty wiedział co się święci i przed egzekucją jeszcze włoski poprawił żeby lepiej wyglądać w nekrologu,



Ale na bank kudlaty i ta typiara to jakaś para czy znajomi. Takie gwałty że nieznaną babę w parku ktoś w krzaki bierze, to 0,5% gwałtów.
Zgłoś
Avatar
Hikapik 2022-08-22, 1:13 11
Hetman_Wielki napisał/a:

KURWA jak widze takich pajacow z gumką to odrazu mi sie noz w kieszeni otwiera, to ma byc kurwa mezczyzna czy ciotka z plakatu ?



Kurwa typ co linkuje portal "jestem zołzą" -czyli dla największych spierdolin życiowych i kurew których nikt nie chce- wypowiada się jaki powinien być mężczyzna xD
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-22, 3:16
Przemocowy gnój przekonał się, że przemoc wcale nie jest taka fajna, jeśli się jest po stronie odbiorcy.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2022-08-22, 6:25
szogun jak szogun
Zgłoś
Avatar
jestemnikim 2022-08-22, 7:45 1
Hetman_Wielki napisał/a:

KURWA jak widze takich pajacow z gumką to odrazu mi sie noz w kieszeni otwiera, to ma byc kurwa mezczyzna czy ciotka z plakatu ?



ah mam rozumieć że teraz jak mężczyzna ma długie włosy które po prostu związuje dla wygody to nie jest mężczyzna tylko ciota i pewnie pedałem
Zgłoś
Avatar
MadZdzich 2022-08-22, 9:41
zawsze "dzień dobry" mówił
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-22, 10:30 2
jestemnikim napisał/a:

ah mam rozumieć że teraz jak mężczyzna ma długie włosy które po prostu związuje dla wygody to nie jest mężczyzna tylko ciota i pewnie pedałem



Zawsze tak było, to żadna nowość. Długie włosy = pedał i ciota. Niby po co ktoś normalny miałby robić z siebie pedała, tylko cwele zapuszczają włosy po to by mogli się łatwiej rozpoznawać i umawiać na koniaczek.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-08-22, 14:10 1
Bardzo dobrze to nie była jego sprawa a po drugie to on go napadł a nie bronił tamtą babe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie