18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Rutik 2021-12-09, 20:22
Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nakurwiony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. Chuj z nimi, jebane zwierzeta.



Pierdolisz jak pojebany. Każdy z nas po pijaku odpierdolił w swoim życiu coś, z czego raczej dumnym być nie można. Co ma tu do tego jebane IQ ja sie pytam?! Chyba kurwa studenckich libacji nie znasz skoro tak twierdzisz a mowa tu o kwiecie naszej inteligencji. Piszę to zwłaszcza teraz po akcji w Kaliszu, kiedy to szef wysłał swoich pracowników do koszenia śniegu i nikt kurwa nie widziak w tym nic dziwnego. No kurwa Polacy to są inteligentni w chuj nawet na trzeźwo nie ma co.

Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nakurwiony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. Chuj z nimi, jebane zwierzeta.



Pierdolisz jak pojebany. Każdy z nas po pijaku odpierdolił w swoim życiu coś, z czego raczej dumnym być nie można. Co ma tu do tego jebane IQ ja sie pytam?! Chyba kurwa studenckich libacji nie znasz skoro tak twierdzisz a mowa tu o kwiecie naszej inteligencji. Piszę to zwłaszcza teraz po akcji w Kaliszu, kiedy to szef wysłał swoich pracowników do koszenia śniegu i nikt kurwa nie widziak w tym nic dziwnego. No kurwa Polacy to są inteligentni w chuj nawet na trzeźwo nie ma co.
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-12-09, 21:52 2
Rutik napisał/a:

Pierdolisz jak pojebany. Każdy z nas po pijaku odpierdolił w swoim życiu coś, z czego raczej dumnym być nie można. Co ma tu do tego jebane IQ ja sie pytam?! Chyba kurwa studenckich libacji nie znasz skoro tak twierdzisz a mowa tu o kwiecie naszej inteligencji. Piszę to zwłaszcza teraz po akcji w Kaliszu, kiedy to szef wysłał swoich pracowników do koszenia śniegu i nikt kurwa nie widziak w tym nic dziwnego. No kurwa Polacy to są inteligentni w chuj nawet na trzeźwo nie ma co.



To Ty się tak zarzygałeś? Angole po alkoholu to bydło w porównaniu do Polaków, wiadomo u nas też sporo patoli i chorych akcji, ale nie tyle co u nich.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-12-09, 22:08 1
neo001 napisał/a:

To Ty się tak zarzygałeś? Angole po alkoholu to bydło w porównaniu do Polaków, wiadomo u nas też sporo patoli i chorych akcji, ale nie tyle co u nich.



Dobrze że statystyki prowadzisz, bo myślałem że pijak to pijak a tu proszę.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-12-09, 22:18
Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nakurwiony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. Chuj z nimi, jebane zwierzeta.



Co za ironia, że akurat Jesse Pinkman to wrzuca, nie?
Zgłoś
Avatar
maniu_1962 2021-12-09, 22:20 1
Trochę go będą nogi rwać, mrowienie gwarantowane
Zgłoś
Avatar
svenio 2021-12-10, 23:20
he he ten co leży to na pewno nasz rodak na emigracji
Zgłoś
Avatar
jaras0303-16 2021-12-12, 11:28
Angole tak piją, mieszają wszystko jak leci na to najlepiej paczka cigsów na pusty żołąd, nakurwi się tanio wszystko wyrzyga i teoretycznie organizm ma łatwiej
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2021-12-13, 15:30
Czwartek napisał/a:

Chuj z tobą, nygusie.



ostatnie słowa Twojej matki jak cie oddawala do okna zycia - wiem wiem.... opowiadales juz ta historie
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-06, 21:36
Dzisiaj napisał/a:

IQ przecietnego brytola to troche ponizej IQ szympansa. Koles nakurwiony jak 2 ruskow po weselu - angole tak potrafia chlac, tylko zamiast standardowo woda lub piwo to oni - wodeczka, shoty, piwko, winko i inne wynalazki. Kolesia "koledzy" polozyli w zabawnej pozycji - oczywiscie nikt niepomyslal, ze moze zadlawic sie swoimi rzygowinami. Chuj z nimi, jebane zwierzeta.



O, kolejny się próbuje dowartościować tym, że jego jedynym "osiągnięciem życiowym" jest urodzenie się w kraju mlekiem, miodem i wódą płynącym, w którym wcale a wcale nie ma zasikanych, naprutych do nieprzytomności meneli.
Zgłoś