18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
K................7 2013-03-20, 20:30
Ja mam się zamiar na to wybrać, wy żałosne pajace siedźcie dalej na dupie. Kiedyś będziecie tego żałować, a zwłaszcza Ty gorzkimajonez, zaje... żydowski śmieciu!
Zgłoś
Avatar
dzul 2013-03-20, 20:32
Z chęcią bym tam poszedł, ale rzad tuska właśnie wyjebał mnie do pracy za granice, żebym miał za co chleb kupić. Sad but true..
Zgłoś
Avatar
g................o 2013-03-20, 20:32
Bo załatwią was jak Brunona Znajdą silniczki i kable w domu i kurwa pójdziesz siedzieć za zamach.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-03-20, 20:33
@KoTu

wolę popatrzeć na tę turbo ciuchcię na dole niż na Twój nędzny komentarz...
Zgłoś
Avatar
Masther 2013-03-20, 20:34
chcecie obalenia rzadu i calego parlamentu - zaproponujcie jakas alternatywe - 4 z 5 partii juz rzadzilo i wszystkie chujowe
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-03-20, 20:35
Jonasz Koran-Mekka!
Zgłoś
Avatar
normalnynick 2013-03-20, 20:37
Cytat:

BTW - 2:00 - Godło państwowe jest chronione prawem i bezczeszczenie go jest przestępstwem pisiaczku

akurat to było zrobione przez żydków na jakieś tam "potrzeby filmowe", aż dziw, że nikt tego nie zerwał lub nie próbował nawet
Zgłoś
Avatar
chopin666 2013-03-20, 20:38 5
Tak, ruch narodowy... Albo Marek Jurek.... Albo Terlikowski... Albo inny katotaliban... Pierdolicie od rzeczy, plujecie na Tuska a prawda jest taka ze jakby rządził pis albo inne oszołomy to za obrażanie jaśnie prezydenta na kaczych łąpach byście lawinowo lądowali w sądach i aresztach wydobywczych... Tusk jakim chujem jest to jest, ale przynajmniej gwarantuje zręby demokracji. Weźcie się do porządnej roboty, pozakładajcie rodziny to zrozumiecie że lepiej żeby kradł Tusk i dał żyć ludziom niż żeby kradł Kaczyński do spóły z sukienkowymi i zaglądał wam do łóżka...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-20, 20:39 4
@tds1974

Normalny człowiek - jak to powiedział Frasyniuk - zapierdala, bo nie liczy na to, że jakiś wielki patriota z mordą wypchaną frazesem, albo Ruch Narodowy pod wodzą populistycznych krzykaczy o okołofaszystowskich poglądach, albo szef związku Duda, który za składki roboli ma pensję 10 tys. i wygłasza manifesty proletariatu. Każdy kolejny populistyczny CHUJ chce dorwać się do władzy na garbach sfrustrowanych ludzi. Jeden większy patriota i obrońca uciśnionych niż drugi. Chuj im wszystkim w dupę!
Zgłoś
Avatar
g................o 2013-03-20, 20:40
Zresztą bez sensu jest protestować
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-03-20, 20:44
Prawda jest taka że jakby prawica rządziła to by było inaczej i tyle. W dupie mam PiS i inne chujstwa bo to gówno a nie prawica. I po pierwsze wojsko powinno kurwa przejrzeć na oczy i też zacząć coś robić, mają służyć państwu a nie rządowi.
Zgłoś
Avatar
chopin666 2013-03-20, 20:47 1
Tak, byłoby inaczej... Zamiast kartek na mięso byłyby kartki od spowiedzi kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
ForTheFantasy 2013-03-20, 20:49
kochany autorze tego postu wiedz ze jak przyjdzie co do czego to wszyscy teraz narzekaja na po i pis ale i tak w wyborach na nich zaglosuja , sa organizowane wyjscia na ulice i co z nich wychodzi ? totalne nic dlatego nikt nas sie nie boi maja nas w dupie ,cale po powinna za te podatki ,szczaw ,nfz zostac powieszenie ale dla nich prawo nie istnieje ,,, po co maja sobie z pensji zabierac jak moga nam zabrac ?
Zgłoś
Avatar
Kubinho01 2013-03-20, 20:58
Może i ja dołożę swoją opinie. Myślę że jeśli na ulicach się zbierze w tym dniu z 50tys ludzi to na pewno będzie to nie wyobrażalny sukces. W czasach naprawdę trudnych dla kraju Polacy zamiast się łączyć to dzielą się na dwa obozy (pomijając rząd) : patriotów, których można jeszcze podzielić na 3 typy tj: ci którzy otwarcie mówią o swoich poglądach, ci którzy chcą coś zrobić ale boją się konsekwencji oraz ci którzy już się pogodzili z obecną sytuacją. Drugi obóz to ludzie którzy są leniwi, mają wyjebane i rzucają teksty typu: Wszędzie dobrze w Niemczech, Anglii a w Polsce jest chujowo. I potem nie dziwota że uważają nas jak uważają. A jeśli chodzi o politykę to rząd prowadzi politykę tzw: kolonialną. Zabierają wszystko poprzez podatki, podwyżki, jakieś śmieszne pomysły typu fotoradary co 100m (wiem przesadziłem) a nie dają niczego. Zamiast podatków mogli by obniżyć swoje pensje chociaż o 5-10% a napewno dług publiczny by się zmniejszył. Znowu trzeba ich chyba postraszyć jak wtedy gdy naród się zjednoczył i ogrodził sejm tymi barierami i łańcuchami ( to była akcja Piotra Dudy jakoś w maju zeszłego roku) i przytrzymać ich przez tydzień może by z głodu zmądrzeli. Ale obalenie rządu to dopiero początek bo i tak znając Polskę to ponownie jakaś świnia i szuja by zasiadła we władzy także jestem za tym by politykę objął człowiek który zna polskie realia i wie że za 1200zł nie da się przeżyć. Tyle mojej wypowiedzi. DZIĘKUJE. DOBRANOC
Zgłoś
Avatar
typhoon_2008 2013-03-20, 20:58
To nie chodzi o pis, sld czy inna partie.. Ale wybieramy nie tylko w dniu wyborów ale każdego dnia.. Glosowalem na PO a jestem za ich wyjebaniem.. Niech kolejny rzad wie ze naród patrzy im na ręce i jest gotów do działania..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie