18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Oburzeni żydzi.
sqn2142 • 2017-02-19, 10:34
Żydzi w stanach są oburzeni po tym jak sąd w Nowym Jorku orzekł, że rodzice będą musieli wyrazić pisemną zgodę na tzw. wysysanie krwii po obrzędzie obrzezania. Decyzja sądu jest związana z zarażeniem 11 niemowląt wirusem opryszczki (oczywiście przechowywanym bezpiecznie w gębach rabinów), z czego dwoje zmarło. Rabini twierdzą, że jest to najbezpieczniejsza metoda.

Więcej na temat robienia lodzika niemowlętom:
http://www.haaretz.com/jewish/features/.premium-1.644138



ukryta treść
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2017-02-19, 15:14 4
Żyd to żyd, nie ważne czy joda mohuj czy rabun. Przyzwalają na ssanie fujarek niemowlaków czyli kolejny przykład jak bardzo niedojebani są. W latach 40 byl taki jeden który widział problem ale się zagalopował w swojej idei.
Zgłoś
Avatar
robson101 2017-02-19, 15:19
pojebani są lachociągi
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2017-02-19, 15:27 1
Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Od kilku tygodni wpisuję frazę na różnych portalach. Pamiętacie te fotki z googla kiedy wpisujecie:

Polak to....
Niemiec to.....
anglik to....
francuz to....

wszędzie google sugeruje odpowiedzi, za to po wpisaniu:

"żyd to..." nie otrzymujemy zwrotnych wyników.

itd. Postanowiłem prześledzić sprawę. Nie chciało mi się wierzyć że algorytmy googla wyłapują. I rzeczywiście miałem racje, portale usuwają komentarze "żyd to...." i dzięki temu google nie zwraca wyników.

Ale co mnie interesuje, jako że dostawałem bana na IP na wszystkich portalach z fejsbukiem na czele, to chciałbym spytać jak jest tu na sadisticu? Można napisać kim jest żyd? Czy nie bardzo?
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-02-19, 16:06 1
Logiczny napisał/a:

Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Od kilku tygodni wpisuję frazę na różnych portalach. Pamiętacie te fotki z googla kiedy wpisujecie:

Polak to....
Niemiec to.....
anglik to....
francuz to....

wszędzie google sugeruje odpowiedzi, za to po wpisaniu:

"żyd to..." nie otrzymujemy zwrotnych wyników.

itd. Postanowiłem prześledzić sprawę. Nie chciało mi się wierzyć że algorytmy googla wyłapują. I rzeczywiście miałem racje, portale usuwają komentarze "żyd to...." i dzięki temu google nie zwraca wyników.

Ale co mnie interesuje, jako że dostawałem bana na IP na wszystkich portalach z fejsbukiem na czele, to chciałbym spytać jak jest tu na sadisticu? Można napisać kim jest żyd? Czy nie bardzo?



żyd to frajer
Zgłoś
Avatar
vonciapaci 2017-02-19, 16:13 1
A Sedzia oczywiście popełni samobójstwo niedługo z powodu "choroby psychicznej"... Ach te żydozjeby
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-02-19, 16:23 1
Oni są zdrowo pojebany... ssać fujare dziecka to jest kurwa chore...
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-02-19, 17:04
Serio pierwszy raz o tym słyszę. Dobrze że jak się urodziłem to mi nikt ani nic (mam taką nadzieję) nie wysysało krwi.
Zgłoś
Avatar
Gramski 2017-02-19, 18:45 1
żydzi to jednak pojeby ostre są
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-02-19, 19:30 2
Zaraz, zaraz... Przecież to jest "inna czynność seksualna"... bez względu na religię i tradycję, to się kłóci z porządkiem prawnym świeckiego państwa... No wyobraźcie sobie, że jakiś muzułmański zwyczaj nakazuje gwałcić dzieci w 10 roku życia... Prawo ma to ignorować?!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-02-19, 20:29
religie są pojebane ale jak pojebani są ludzie, którzy pozwalają na coś takiego wobec swoich dzieci. Najpierw okaleczenie a później stary pedał pedofil robi niemowlakowi krwawego loda. Kompletnie pojebane.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2017-02-19, 21:35
Jak to dziala ze jak zyd ssie przyrodzenie niemowlecia to to jest normalne.
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2017-02-20, 23:02 1
Normalni ludzie dostają po narodzinach klapsa, żydom robią loda. Naród wybrany.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-22, 15:13 1
W.S.N.R. napisał/a:

Zaraz, zaraz... Przecież to jest "inna czynność seksualna"... bez względu na religię i tradycję, to się kłóci z porządkiem prawnym świeckiego państwa... No wyobraźcie sobie, że jakiś muzułmański zwyczaj nakazuje gwałcić dzieci w 10 roku życia... Prawo ma to ignorować?!


Bo oni są nietykalni. Jakby kościół katolicki tak robił to nawet nie wyobrażam sobie co by się w mediach działo...
Zgłoś