18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ARBEITSLAGER 2014-09-04, 16:47 4
szkoda, że ochrona nie miała paralizatorów...
Zgłoś
Avatar
Fiolas 2014-09-04, 16:48 12
Za kopa na żebra w 0:30 i 0:50 należało się panu ochroniarzowi. Pierdolicie jak potłuczeni, już widze jakbyście się dali takiej ochronie obezwładnić w sumie bez sensu. Tak samo jakby wam kumpla powalili na glebe i wykrecali mu reke. Tez byscie stali i patrzyli bo na sadisticu mowili, zeby nie szczekac...A jak wolal kumpla...No kurwa juz widze jakby was ochrona miala na glebie a wasi kumple akurat poszli kurwa 50m dalej i by nie wiedzieli co sie dzieje. Wy byscie sie kurwa dali wykrecac i napierdalac na ziemi ale byscie nie wolali kumpli "bo nie wypada"...
Pizda dla mnie to tylko kamerzysta w tym momencie i jemu tez by sie nalezala bula na morde.
Zgłoś
Avatar
Geho 2014-09-04, 16:54 2
W 0:57 jak go "zbutował" XD
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-09-04, 17:19
To jest ochroniarz? Śmiechłem
Zgłoś
Avatar
PolskiStolarz 2014-09-04, 17:40
0:56 - "A masz, ty brzydka paskudo!"
Zgłoś
Avatar
Assonfire 2014-09-04, 17:53
W obu team-ach ŻYDOGEJOZA. BTW autystyczne dzieci lepszy wpierdol by sprzedały tym jeźdźcom BMX-ów
Zgłoś
Avatar
TheHumanSoul 2014-09-04, 18:01
Ej no ludzie bez świrów, sam pracuje w ochronie. Takich to tylko gazować
Pamiętajcie, że przekroczyć granicę obrony osobistej w Polsce jest bardzo łatwo, a na filmie to raczej Anglia, więc chyba mogliby mu zajebać i nic by z tego nie mieli. Paralizator to też nie jest zajebiste rozwiązanie, ponieważ ostatnio w Stargardzie ochrona w sklepie użyła paralizatorów i typ co dostał zmarł (Zawału dostał? Chuj go z resztą wie.) Ale film fajny.
Zgłoś
Avatar
WTFMaan 2014-09-04, 18:09 9
Saute napisał/a:

Polece klasykiem:
-Jak się nazywa rower z trzema pedałami?
.
.
.
-BMX.


A pojazd z jednym pedałem?
.
.
.
Deskorolka.
Zgłoś
Avatar
F................e 2014-09-04, 18:27 7
Taa bmx, deskorolka pedały... Nie mam nic do ludzi, którzy mają jakąś zajawke a nie siedzą przed kompem i pierdolą farmazony. A co do filmiku to najbardziej się uśmiałem, kiedy koleś zdjął buta i następnie mu sprzedał w twarz strzała na dokladkę. Ogólnie GAY ALERT, ale ochroniarze słabiutko że nawet skuć ich nie umieli.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-09-04, 18:35 2
wbijam napisał/a:



A wy pewnie za 700 zł. nadstawiali byście kark?



Mam taką zasadę, że jak już coś robię to porządnie, a nie na odpierdol. Mogliby nawet płacić 500, a i tak jest to moja praca i muszę ją wykonywać jak należy.
Po za tym głupotą jest branie na ochronę paralityków albo staruszków. Dzisiaj spotkałem panią, lat około 70 w odblaskowej koszulce z napisem Ochrona, obstawiała jakąś imprezę masową... no powodzenia z taką ochroną.
Zgłoś
Avatar
Draual 2014-09-04, 18:41
A moze to jakies dziecko w kasku ?? Nigdzie bmxa nie widac ?
Zgłoś
Avatar
komono 2014-09-04, 19:00
@TheHumanSoul, nie Anglia* a Kanada, widzisz w 0:07 na pagonach liść klonowy?

*BTW, Anglia jest częścią składową Wielkiej Brytanii
Zgłoś
Avatar
TheHumanSoul 2014-09-04, 19:14
@komono wybacz.
Zgłoś
Avatar
MauełuszTe 2014-09-04, 19:14
Jak się nazywa samochód z czterema pedałami?

Opel tigra
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-09-04, 19:44 2
Fiolas napisał/a:

Za kopa na żebra w 0:30 i 0:50 należało się panu ochroniarzowi. Pierdolicie jak potłuczeni, już widze jakbyście się dali takiej ochronie obezwładnić w sumie bez sensu. Tak samo jakby wam kumpla powalili na glebe i wykrecali mu reke. Tez byscie stali i patrzyli bo na sadisticu mowili, zeby nie szczekac...A jak wolal kumpla...No kurwa juz widze jakby was ochrona miala na glebie a wasi kumple akurat poszli kurwa 50m dalej i by nie wiedzieli co sie dzieje. Wy byscie sie kurwa dali wykrecac i napierdalac na ziemi ale byscie nie wolali kumpli "bo nie wypada"...
Pizda dla mnie to tylko kamerzysta w tym momencie i jemu tez by sie nalezala bula na morde.



1 jak ktoś ci każe spierdalać z prywatnego terenu to to robisz
2 zaden ochroniarz by mnie tak nie potraktował bo nie miałby powodu
3 jebac śmiecia w fioletowym, pewnie dostanie gigant karę i zawiasy albo nawet na pól roku posłuży jako lachociąg w pierdlu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie