18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
oberdan 2014-05-10, 12:40
czym on gasi ? woda moim zdaniem robiłaby kałuże, pytam czysto z ciekawości, nie spinać sie.
Zgłoś
Avatar
DudeA 2014-05-10, 13:27 1
Wszystko bardzo ładnie, ale przyłbice się opuszcza Nie mówię o takich rzeczach jak jazda w hełmie ponieważ oczywistym jest, że często strażacy z OSP (w tym ja) kończymy ubieranie w aucie, ale przybłica to dość poważny błąd
Zgłoś
Avatar
Cmxku 2014-05-10, 14:04
kurwa, nagraj sporo filmow, wytnij z nich ciekawe momenty, jakas muzyka i mamy cos spoko. to co teraz wrzuciles sie nie da ogladac, bo gowno mnie obchodzi to jak sobie jada do gaszenia trawy;
Zgłoś
Avatar
kiziorish 2014-05-10, 15:39
mogliby z wypadku śmiertelnego pokazać
Zgłoś
Avatar
affgan 2014-05-10, 16:28
kurwa nie rozumiem niektorych postow.. co maja panstwowe jednostki wysylac do pozaru trawy na wypizdowie 50km od miasta? po to jest kurwa osp i ksrg do ktorego pewnie naleza i zapierdalaja gasic trawy, laki pastwiska i inne chuje muje dzikie weze aby odciazyc panstwowa straz pozarna jebane mloty..
a co do podpalania przez strazakow aby "zarobic" jest tego coraz mniej, poniewaz coraz mniej mlodych osob chce sluzyc.. zreszta jak to zawsze mowil dziadek, nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka
Zgłoś
Avatar
przemas6662 2014-05-11, 15:01
oberdan napisał/a:

czym on gasi ? woda moim zdaniem robiłaby kałuże, pytam czysto z ciekawości, nie spinać sie.



Woda pod bardzo wysokim ciśnieniem czyli tak jakby mgłą
Zgłoś
Avatar
saszingun 2014-05-11, 18:44
jedyna slużba godna zaufania w tym kraju
Zgłoś