18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
od 0 do 100 w 0,06s
banana4444 • 2012-03-25, 3:50
Naszła mnie ochota na trochę fizyki, oto moje wyliczenia:

Zakładamy, że sperma osiąga szybkość podczas wytrysku około 50 km/h, a penis ma długość 20 cm.

a=V/t
s=at^2/2
V=at
s=V^2/2a
a=V^2/2s
a=(50kmph)^2/2*0,0002km
śr. a=6250000km/h^2

V=100km/h
t=V/a
t=3600*100kmph/6250000kmph^2
t=0,0576s

Naszym penisom przyspieszenie spermy do setki zajmuje prawie 0,06s sekundy. Mamy Panowie powód do dumy
Zgłoś
Avatar
Isaiah 2012-03-27, 19:58
ja pierdole po chuj w ogóle liczyć przyspieszenie spermy, wystarczy prędkość wylotowa(50km/h) która nie jest mała
Zgłoś
Avatar
kajtol 2012-03-27, 20:33 3
!Timon napisał/a:


Widać, że jesteś na młodym roczniku studiów medycznych [medycyna/stoma/fizjoterapia etc.] kiedy wydaje Ci się, że każdą jedną w ogóle nie używaną w dalszym toku studiów informacje zapamiętujesz na całe życie. No ale przyznaje - wyszedł mi dobry banialuk co do którego prawdziwości byłem pewien.



medycyna. i nie zapamiętuję tego słowo w słowo, byłby to istny idiotyzm. chociaż przyznaję, że stereotyp jest w 70% prawdziwy. trzeba pamiętać ogólny zarys, jak co funkcjonuje, żeby później się jednak przydało przy rozumieniu patologii. i myślało podczas leczenia pacjentów, a nie "bo w książce było napisane...". jak widziałeś przepisałem z podręczników.

ponadto, nie wiem gdzie Ty studiujesz/wałeś (i co), ale jest istotna różnica w podejściu do różnych przedmiotów i trybu nauki w zależności od regionu Polski. na całe szczęście Bochenka na pamięć znać nie musiałem.

!Timon napisał/a:

nie używaną


imiesłów przymiotnikowy z partykułą "nie" pisze się łącznie, Kolego.

wsciekly gimbus napisał/a:

Wy naprawdę musicie mieć smutne życie, że piszecie wywody nt. cewek moczowych i skurczów szkieletowych...



Nie twierdzę, że moje życie jest smutniejsze od Twojego, bo kłócę się o podstawowe fakty z fizjologii/anatomii. Wolę przynajmniej unosić się o tak ścisłe i możliwe do udowodnienia kwestie, niż np. o to czy eutanazja jest poprawna moralnie i czy pedały mogą z fiutami na wierzchu chadzać.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-27, 21:00 1
@up
Z jednej strony wytykanie błędów wkurwia no bo jakże to Młody się wozi, ale z drugiej... piwo dla Ciebie. Dzisiaj noc w książkach.
Zgłoś
Avatar
Yosh 2012-03-27, 21:29
Ale się fajna lektura robi!
Zgłoś
Avatar
konieczkos 2012-03-28, 13:25
Po dokonaniu uproszczeń polegających na tym, że zakładamy że siła działająca na spermę jest stała i znamy drogę na której sperma doznaje przyspieszenia:

F*s = m*v^2/2

m*a*s = m*v^2/2

a*s = v^2/2

a = v^2/(2*s)

jeżeli interesuje nas czas przyspieszania:

a = v/t

v/t = v^2/(2*s)

t = 2*s/v

Czyli orientacyjnie a = .5g

not bad
Zgłoś
Avatar
Haggart 2012-03-29, 1:10
Może niech ktoś kurwa po prostu wsadzi waca w chronograf (o na przykład taki: gunsport.pl/product-pol-936-Chronograf-X3200.html ) i zmierzy? Kilka pomiarów i koniec pierdolenia. Ewentualnie poprosi znajomego policjanta żeby radarem zmierzył.
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-03-29, 15:38
zaba711 napisał/a:

Wszystkie obliczenia są błędne ! A autorowi tematu dał bym piwo ale za głupotę.

Dlaczego błędne ? Bo bez wszystkich danych nie policzymy ile wynosi przyśpieszenie. Teraz pewnie większość z was zastanawia się jakich danych. Już tłumaczę. Mianowicie Przygoda spermy zaczyna się od nadania jej (już to jej produkcji) przyśpieszenia (które jest zmienne), nie posiada ona (sperma - ona) prędkości początkowej w chwili t=0, ba przyśpieszenie te zależy od narastającego ciśnienia które jest wytwarzane przez skurcze mięśni gładkich w wewnętrznych narządach płciowych. Do tego wszystkiego trzeba uwzględnić że sam "wytrysk nasienia z cewki moczowej następuje w wyniku skurczów mięśnia opuszkowo-jamistego", choć to można pominąć bo to bardzo mało istotne. Najistotniejsze jest ciśnienie jakie wytwarzają wspomniane skurcze mięśni gładkich w wewnętrznych narządach płciowych. Bez tego nie uzyskacie realnego przyśpieszenia tylko jakieś wyssane z palca (bez skojarzeń xD), chociaż ... jak byście mieli czas potrzebny na przebycie drogi spermy od fabryki (miejsce produkcji) do końca pasa startowego (prze wspaniały czubek góry, twardej jak diament, gorącej jak słońce czyli wylot spermy z cewki moczowej) to by można było to policzyć ... scałkować całą drogę (około 22cm <- średnio 16cm penis + 6cm narządy płciowe wewnętrzne)

Nabijasz się z innych, a sama chujowo policzyłaś. Co mnie bardzo dziwi ,że po przeczytaniu informacji z Wikipedii próbowałaś to liczyć. Ba do tego w wyliczeniach twoja prędkość początkowa jest równa prędkości wylotu (WTF?). Gdzie sperma nie ma prędkości początkowej. (prędkość spermy w czasie t=0 jest równa 0) jest tylko zmienne przyśpieszenie. Ale pomijając ten fakt to żeby już tak cwaniaczyć musiałabyś przyśpieszenie odpowiednio scałkować (czego pewnie nie umiesz <- dedukcja z twoich obliczeń). A jeszcze droga spermy jest to około 22cm a nie 16cm ... 16cm to może średni penis, ale droga samej spermy jest dłuższa ... niekiedy bardzo długa, wiesz o tym pewnie lepiej niż ja .
PS.
Nie liczcie tego bo bez wszystkich danych za chuja wam dobry wynik nie wyjdzie (nawet zbliżony nie wyjdzie).
Moj post zostanie pewnie usunięty, ale zrobię sobie screena tak o sobie na pamiątkę.



niech zgadne ... ofiara niespelnionych marzen rodzicow i przy tym niedoszly ( za wyglad) wykladowca matematyki ?
Zgłoś