18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jazeck 2024-05-22, 1:04
Miałe dobrą asekurację, nie to co chińczyk z przez 1-2 tyg .
Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2024-05-22, 1:58 20
Ja się z Wami podzielę jak ja to pamiętam kiedy traciłem przytomność.
Za młodu mdlałem przy pobieraniu krwi, wtedy podczas takiego omdlenia - jakoś 20-30s z tego co pamiętam to potrafiłem mieć jakby cały zajebisty sen i tu jeb nagle piguła cię wybudza, w pierwszych sekundach nie wiesz gdzie jesteś i co się stało i parcie na kibelek (chyba zwieracze wtedy delikatnie popuszczają)
Bardziej hardcorowo miałem jakieś 3-4 lata temu jak znajomi przynieśli ziółko na imprezę i to w dużych ilościach, wiedziałem że takie używki mi nie służą bo za małolata próbowałem ze 3 razy, raz skopciłem sporo, słabo mi się zrobiło, musiałem myśleć o oddychaniu i ledwo co nie odjechałem - nie straciłem przytomności. Te 3-4 lata temu znajomi przynieśli tego z 5g, paliło 5 osób, w tym ja bo po alkoholu - już sporych ilościach stwierdziłem że spróbuje bo ostatni raz był bardzo dawno temu, może będzie fajnie. Miałem zajebistą śmiechawę tak ze dwie godziny, ale to tak dosłownie ze wszystkiego i praktycznie do bezdechu, jeszcze inni rżeli ze mnie co mnie jeszcze bardziej rozśmieszało, przy którymś kolejnym ataku śmiechu zakręciło mi się w głowie i pyk czarno. Jak się potem dowiedziałem nieprzytomny, bez oddechu byłem ok 1-2 minut, znajomi i brat walą mnie po pysku, nogi do góry i nic, już karetkę mieli wzywać kiedy się ocknąłem, ale do brzegu - w tym przypadku nieprzytomny byłem długo i chyba już musiało być grubo bo pamiętam bardzo szybkie migawki randomowych obrazów, co tam mózg miał to wywalał wszystko ale bardzo szybko tak 5-10 obrazów na sekundę. Jakoś medycznie tego nie analizowałem, ale to już chyba była faza gdzie mózg - organizm nawalał prądem żeby zrestartować system pobudzając wszystkie synapsy, stąd te obrazki. Według mnie dlatego ludzie mówią że życie przewija się przed oczami, ale migawki z tego co pamiętam były zupełnie randomowe. No cóż z używek zostaje mi tylko piwko i wódeczka, bo jak znajomi czasami palą i tylko popatrzą w moją stronę to od razu jest TY KURWA NAWET BUCHA NIE DOSTANIESZ
Zgłoś
Avatar
bury22 2024-05-22, 7:42 20
A wiec dla wyjaśnienia bo czytam tutaj masę jakiś pierdół o szeptach kostuchy... To co jest na filmie to zawody Freedivingowe na basenie. Chłop płynie na jak największą odległość, widać że zaraz przed wynurzeniem wypuszcza powietrze, jest to zjawisko blackoutu, występuję ono kiedy poziom CO2 w organizmie przekroczy próg po którym mózg przechodzi w stan snu. Widać że dmuchają mu w twarz co zazwyczaj jest wystarczającym sygnałem dla mózgu że trzeba się budzić, czasami bodziec w postaci policzka lub jednego wdmuchnięcia jak w RKO są potrzebne jak pacjent nie reaguje. Nie jest to niebezpieczne jak ma się ogarniętą asekurację jak na filmie.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-05-22, 8:46 12
siewie napisał/a:

Czyli pedalskie pocalunek już masz zaliczony

A jaki jest nastepny poziom?



Przez takie kretyńskie komentarze jak wasze potem faktycznie ktoś komuś pomocy nie udzieli bo "pedalski pocałunek" Jebnijcie się w te swoje tępe berety.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-05-22, 13:16
Za ten pedalski wąsik powinien zostać warzywem. Szkoda że się nie udało.
Zgłoś
Avatar
cocktajl 2024-05-22, 13:25 6
tajfunkanalia napisał/a:

Za ten pedalski wąsik powinien zostać warzywem. Szkoda że się nie udało.



Pedalski wąsik to masz w dupie. Wypie|*dalaj z takimi wysrywami spierdolino końska.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-05-22, 17:58
I ten groteskowy moment gdy pokazuje, że wszystko jest w porząsiu.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-05-23, 11:29
Człowiek karp
Zgłoś