18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Odkryto potwora
Essent • 2018-05-28, 19:00
Czy ktoś wie,CO to jest ?



Błagam,ususzcie to żebym był w 100% pewny, że Wam też to coś się nie podoba
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-05-29, 6:14 8
janlew napisał/a:


Co do South Park i obozów, to chyba Cartman miał najlepszy pomysł by takich zamyślonych i przemądrzałych żydków jak Kyle, wysyłać na obóz celem odzyskania skupienia i koncentracji. To jest na obozy koncentracyjne. Przyznać trzeba ... bajka jest świetna


Pierwszy post i nic o Żydach...
...Poprawiłeś się w następnym.
Trzymasz poziom
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-05-29, 9:01 7
Boszz ale z was przegrywy, wszyscy macie ból dupy że ktoś wygląda inaczej niż Wy

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-29, 9:19
Siostra pyta gdzie można takie łańcuchy kupić.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-05-29, 9:46
Goci... nie warto się więcej rozpisywać. Swoją drogą w dupie mam jak kto się nosi, mnie to się nie musi podobać. Swoją drogą nr2 gratuluję wam upychania kolejnej osoby do lewactwa. Tak właśnie są traktowani ludzie, a potem wielkie zdziwienie, że lewactwo urosło w taką siłę, pożyteczni idioci.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-29, 10:48 5
Hrabia Drapula napisał/a:


więc jeśli takie coś sobie chodzi po świecie, nie robiąc nikomu krzywdy, znajdzie kogoś kto to pokocha, albo robi to że by być znienawidzona to reszcie powinno być chuj do tego, bo każdego za wszystko można skrytykować


Generalnie masz dużo racji. Problem polega na tym że osoby o tak ekstremalnym wyglądzie statystycznie mają problem ze sobą a nie tylko z wyglądem. Inaczej mówiąc ekstremalne metamorfozy prawie zawsze idą w parze z chorobami psychicznymi. A w zdrowym społeczeństwie na takich osobników trzeba jednak brać poprawke.

Kolejna sprawa że żyjemy w tak dziwnych czasach że teraz nienormalność staje się normalnością. I za niedługo mając zwykłe proste dzinsy, polówke,krótką fryzure i zero tatuaży będziesz dziwakiem wśród tej jednolitej masy indywidualistów którzy wyglądają tak samo.

Jeszcze inna sprawa że takie ekstrema jak na filmiku to przeważnie atencyjne kurwiszony. Zrobi z siebie dziwadło a potem narzeka że społeczeństwo nie reaguje na nią tak jak by sobie tego chciała (albo jak przecvzytała w gazecie wyborczej że nowoczesne społeczeństwo powinno reagować).

PS. Po obejrzeniu filmiku pomyślałem sobie czy będą komentarze gimboateistów krytykujące kościół (Wszak wszedzie gdzie jest nowoczesność tam trzeba się dopierdolić do kościoła i wiary). No i się niepomyliłem, są i oni
Zgłoś
Avatar
Tymoteusz 2018-05-29, 11:20 1
Essent napisał/a:

Czy ktoś wie,CO to jest ?



Ja nie wiem ... ale tańczący koleszka pewnie tak

Zgłoś
Avatar
ddss 2018-05-29, 11:20
To żyje !
Zgłoś
Avatar
Clarx 2018-05-29, 11:20
Zmieniła swój wygląd żeby jak najbardziej różnić się od was wy intelektualne zjeby.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2018-05-29, 11:47
to nie jest kobieta, tylko jakaś głupia kurwa.
Zgłoś
Avatar
Malloy 2018-05-29, 11:55 5
Zgłoś
Avatar
olo_witek 2018-05-29, 12:09 1
Pierdolicie jak by się rozłożyła to byście szarpali jak Reksio szynkę choć połowa z was woli w dupę albo jeździ jeszcze na ręcznym jak to mówi klasyk .
Torba na łeb i za ojczyznę .......
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2018-05-29, 12:45
Aaaa, to jest Mateusz...
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2018-05-29, 15:22
Jeżeli jakaś nowoczesna i zajebiście tolerancyjna i otwarta na odmieńców kurwa nie toleruje mojej nietolerancji dla zjebów takich jako coś, to sama staje się nietolerancyjna. A kto się że mną nie zgadza jest nietolerancyjnym zakompleksionym i małostkowym chujem.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-05-29, 15:31 1
A mi się ona podoba. Widać że włożyła wiele pracy w podkreślenie swojej indywidualności.
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2018-05-29, 16:21
czikita bez makijażu (z gorzej)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie